The University Of Georgia

Įvadas

Oficialus aprašymas

The University Of Georgia yra aukštoji, didžiausia privati švietimo įstaiga, įsikūrusi Tbilisyje, Gruzijoje, yra Europos aukštojo mokslo erdvės (EHEA) narė, Bolonijos tolesnės veiklos grupė - BF UG , Kopenhagos deklaracija (vystymosi pagrindas). Europos švietimo ir mokymo kokybės užtikrinimo sistemos), ENIC-NARIC tinklas ( ES akademinis pripažinimas ir mobilumas ); MCI Indijoje, MSRT pripažinimas Irane, Yok Turkijoje ir daug panašių švietimo integracijos ir susitarimų. Šie ir universitetiniai agresyvūs mokslinių tyrimų lygiai privertė universitetą atlikti labai puikiai regione, o laipsniai ir diplomai yra akredituoti visame pasaulyje ir labai priimtini ES ir JAV.

UG pasiekė, kad Kaukazo regione įgytų geriausią švietimo infrastruktūrą ir aukštus švietimo standartus. Šiandien UG yra pirmaujančiose regioninėse švietimo įstaigose, skirtose kiekvieno studento asmeniniam augimui, kad ne tik jie būtų kvalifikuoti specialistai, bet ir pasirengę prisiimti realaus pasaulio iššūkius. The University Of Georgia turi modernias kompiuterines technologijas ir naujausias laboratorijas. Remiantis teorinėmis žiniomis, studentai turi galimybę įgyti praktinės patirties ir dirbti su įvairiomis techninėmis ir mokslinėmis priemonėmis. Mūsų fakultetas yra skirtas kūrybiškai ir entuziazmui mokyti, padedant jauniems specialistams parodyti parodytą įsipareigojimą visuomenei. Tarptautiniams studentams The University Of Georgia šiuo metu siūlo programas šiose srityse:

 • Verslo administravimas (bakalauras);
 • Verslo administravimo magistras (absolventas);
 • Inžinerija / IT (bakalauras);
 • IT inžinerija (absolventas);
 • Anglų filologija (bakalauras);
 • Slauga (bakalauras);
 • Farmacija (bakalauras);
 • Stomatologija (vienkartinis ciklas)
 • Bendroji medicina (vienkartinis ciklas)
 • Tarptautinės verslo teisės magistro (magistras);
 • Švietimo administravimo magistras (absolventas)

UG didžiuojasi savo įvairialypė bendruomene, turinčia kultūrų sąmoningumą. Jis džiaugiasi studentų iš viso pasaulio, todėl tapo žinių centru su tarptautine atmosfera. Tarptautiniai studentai turi lygias galimybes, įskaitant visavertes studentų gyvenimo ir karjeros galimybes. UG skatina sveiką gyvenimo būdą ir siūlo puikią infrastruktūrą aktyviai sportuoti ir sportuoti. Studentai gali naudotis įvairiomis vidaus ir lauko sporto stadionais, teniso kortais ir gerai įrengtu treniruoklių centru. UG studentai turi galimybę steigti klubus ir atgaivinti novatoriškas idėjas bei užsiimti įdomia veikla. Studentai gauna paramą visapusiškai realizuoti savo potencialą ir patirti įsimintinų akimirkų The University Of Georgia . Šiandien universitetas turi garbę pasiūlyti savo studentams modernius patogumus ir mokymosi aplinką, kurioje jie gali įgyti aukštos kokybės išsilavinimą ir praktinę patirtį. Mūsų universitete įgytos žinios ir įgūdžiai garantuoja sėkmingą karjerą ne tik Gruzijoje, bet ir tarptautinėje darbo rinkoje. Informacija apie procedūras ir kitą informaciją apie priėmimą pateikiama oficialioje The University Of Georgia interneto svetainėje - www. UG .edu.ge.

Papildomą informaciją taip pat galima gauti siunčiant el. Laišką John Dastouri ir profesoriui Bahmanui Moghimiui

J.Dastouri @ UG .edu.ge.

B.Moghimi @ UG .edu.ge

Vietos

Tbilisis

The University of Georgia

Address
77a, M. Kostava str.
0171 Tbilisis, Tbilisis, Gruzija
Interneto svetainė
Telefonas
+995 322 55 22 22