David Tvildiani Medical University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie DTMU

David Tvildiani Medical University yra pirmasis nevyriausybinis medicinos universitetas regione; Mūsų misija yra suteikti aukštąjį medicinos mokslą, pagrįstą mokslu ir geriausia tarptautine praktika. Manome, kad išsilavinę žmonės padeda didinti visuomenės sąmoningumą, griauna stereotipus ir sukuria visuomenėje laisvę, paremtą dorove ir intelektualine nepriklausomybe. Apšvietę žmonės mažina skurdą, didina sveikatos priežiūros prieinamumą ir veiksmingumą pasaulyje, rūpinasi aplinka ir kartu kuria bendrą gerovę.

MD programa

6 metų MD programa yra suskirstyta į 3 etapus:

 • Pagrindiniai medicinos mokslai (2,5 metų);
 • Klinikiniai mokslai (2,5 metų) ir
 • Klinikinė tarnyba (1 metai).

MD mokymo programų struktūra ir formatas bei mokymo valdymo sistema yra originalūs ir turi autorių teises. Jie yra specialiai sukurti siekiant padidinti mokymosi proceso efektyvumą ir suprantamumą: Moduliai yra integruoti į organus - į sistemą orientuotą sukimąsi. Mokslo metus sudaro 40 mokymo savaičių (240 mokymo dienų), padalytų į du 20 savaičių rudens ir pavasario semestrus. Semestrus skiria atostogos. Remiantis ECTS (Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema) 30 kreditų pridedami prie kiekvieno 20 savaičių semestro darbo krūvio. Taigi vienerius mokslo metus sudaro 60 kreditų; vienas kreditas yra lygus 30 darbo valandų, iš kurių 16 valandų yra kontaktinės valandos, o 14 valandų skirtos savarankiškam studento darbui. Mokymosi procesas vyksta 6 dienas per savaitę, 4 valandas per dieną. Kiekvieną sukimą užbaigia sudėtingas testas - viktorina. Studentų žinių vertinimas atliekamas kompiuteriniu testavimu, užtikrinančiu maksimalų objektyvumą.

130356_5.JPG

Į sistemą orientuota MD programa su e-PBL

Nuo 2014–2015 m. DTMU buvo akredituota nauja „Problem Based Learning“ (PBL) formato MD programa. Programa buvo sukurta įgyvendinant ERASMUS universiteto projektą „Nacionalinių medicinos mokymo centrų, esančių PBL ir virtualiems pacientams, viršregioninio tinklo sukūrimas“. Programos trukmė yra 6 metai ir ją sudaro 376 kreditai. Pagrindinio (teorinio) medicinos mokslų mokymo metu buvo įgyvendintas naujas mokymo (si) metodas (paciento atvejis, scenarijus) pagrįstas mokymasis, kuris padės:

 • Pagrindinių medicinos mokslų mokymasis kontekste,
 • Padidėjęs pasirengimas kitiems studijų etapams (klinikinei programos stadijai, magistrantūros / rezidentūros programoms) ir medicinos praktikai.

130355_7.JPG

Kodėl verta rinktis DTMU?

 • Daugiau nei 30 metų patirtis rengiant aukštos kvalifikacijos medicinos specialistus
 • Unikali mokymo programa, atitinkanti šiuolaikinius tarptautinius standartus
 • Daugiau nei 200 mūsų absolventų dirba vadovaujančiais medicinos specialistais geriausiose pasaulio klinikose
 • DTMU mokymo programos specifika suteikia studentams galimybę išlaikyti rezidentūros egzaminus prieš baigiant studijas.
 • Klinikiniai mokymai vedami geriausiose ligoninėse su JCI akreditacija
 • Finansinė parama geriausių studentų tarptautiniams licencijavimo egzaminams
 • Nuolatinis tyrimų ir vadybos kokybės gerinimas
 • Visapusiška studentų ir akademinio personalo parama siekiant maksimaliai išnaudoti jų galimybes

„USMLE“ pagrindu sukurta programa

DTMU mokymo programa sudaryta visiškai laikantis JAV standartų. Tai ypač naudinga studentams, ketinantiems tęsti karjerą JAV. Be to, DTMU organizuojamos USMLE treniruotės, kurios yra visiškai nemokamos.

Visame pasaulyje pripažinimas

Per savo 30 metų istoriją DTMU pavyko sulaukti tarptautinių organizacijų, tokių kaip PSO (Pasaulio sveikatos organizacija), WFME (Pasaulinė medicininio švietimo federacija), ECFMG (Užsienio medicinos absolventų švietimo komisija), MCI (Medicinos), pripažinimo. Indijos taryba) ir daugelis kitų. Neseniai DTMU taip pat tapo EQAR (Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo registro) dalimi. Visa tai kartu su daugybe žinių ir įgūdžių, kuriuos mūsų mokymo programa suteikia mūsų absolventams, leidžia jiems tęsti karjerą pirmaujančiose pasaulio medicinos įstaigose. Šiuo metu DTMU yra šimtai absolventų, kurie praktikuoja mediciną aukščiausiame pasaulyje.

130357_4.jpg

Universiteto universitetas

Naujausias DTMU papildymas yra mūsų neseniai pastatytas „Rustavi“ miestelis, kuris taip pat siūlo puikias mokymosi, tyrimų ir poilsio sąlygas. Jis įsikūręs ramiame Tbilisio priemiestyje, jis yra aprūpintas aukščiausiais šiuolaikiniais standartais ir suteikia nebrangų apgyvendinimą užsienio studentams iš DTMU.

Gyvas ir įdomus studentiškas gyvenimas

 • DTMU turi daugybę studentų organizacijų, kurios siekia suteikti paramą visais studento gyvenimo aspektais. Labai skatinamas dalyvavimas vietinėse ir tarptautinėse konferencijose ir mokslinių tyrimų seminaruose.
 • DTMU taip pat turi keletą sporto komandų, kurios labai sėkmingai konkuruoja vietos ir tarptautinėse varžybose.

130353_3.jpg

Stipendijos

Kiekvienas studentas turi galimybę gauti nuo 25 iki 100% stipendiją pagal savo akademinius rezultatus. Stipendijos gavėjai, kaip ir dydis, nustatomi remiantis pirmųjų studijų metų rezultatais.

Lengvas ir greitas priėmimo procesas

Mes sunkiai dirbome, kad sumažintume biurokratiją ir kad įėjimas į DTMU būtų sklandus ir greitas. Mūsų studentai neprivalo mokėti jokių priėmimo mokesčių, o reikalavimai dokumentams yra minimalūs.

Mokestis už mokslą / apgyvendinimą

 • Metinis studijų mokestis DTMU yra 8000 USD
 • Metinis apgyvendinimo mokestis prasideda nuo 3000 USD, (visa nakvynė)

130354_6.jpg

Vietos

Tbilisis

Address
ლუბლიანას ქუჩა,2/6
0159 Tbilisis, Tbilisis, Gruzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis