BAU International University Batumi

Įvadas

Oficialus aprašymas

BAU tarptautinis universitetas, Batumis yra naujai įsteigtas universitetas Gruzijoje, kuriame tris kartus švietimo ir mokslinių tyrimų misiją sėkmingai vykdo aukštos kvalifikacijos akademinis personalas, naujausios technologijos, laboratorijos ir klasės. Amerikos modelio mokymo programa atitinka tarptautinius standartus, ją vykdo užsienio ir Gruzijos profesoriai, pakviesti iš įvairių švietimo institucijų. Universitetas yra toje pačioje pastato dalyje kaip ir nauja tarptautinė universitetinė ligoninė. Pati ligoninė buvo pastatyta pagal JCI standartus ir įrengta naujausia įranga. Tai leidžia mums suteikti geriausią išsilavinimą medicinos studentams, nes jie gaus klinikinę patirtį nuo pirmųjų jų mokymo metų. BAU tarptautinis universitetas, Batumis yra BAU Global Network universitetas, kurį sudaro 5 universitetai, 5 filialų ir 3 kalbos mokyklos, išplitusios 7 šalyse iš 3 žemynų. Tai suteikia puikią galimybę savo studentams praturtinti savo žinias ir patirtį pirmaujančiose medicinos ir švietimo įstaigose visame pasaulyje.

Kodėl BAU BATUMI ?

 1. BAU tarptautinis universitetas, Batumis yra BAU Global Network universitetas, kurį sudaro aukštojo mokslo institucijos visame pasaulyje. Taigi, mūsų studentai turi unikalias galimybes plėsti savo žinias ir patirtį pasauliniu mastu.
 2. BAU tarptautinis universitetas, Batumis yra toje pačioje pastato dalyje kaip ir nauja tarptautinė universitetinė ligoninė. Pati ligoninė buvo pastatyta pagal JCI standartus ir įrengta naujausia įranga. Tai leis mums suteikti geriausią išsilavinimą medicinos studentams, nes jie gaus klinikinę patirtį nuo pirmųjų jų išsilavinimo metų.
 3. Amerikos modelio mokymo programa atitinka tarptautinius standartus, trunka šešerius metus ir vyksta anglų kalba. Studijų metu studentai taip pat turės kursą USMLE (Jungtinių Valstijų medicinos licencijavimo egzaminą).
 4. BAU Tarptautiniame universitete, Batumis, vadovauja dėstytojai, pakviesti į Bahcesehir (Stambule) universitetą ir susijusį kliniką "Medical Park", taip pat iš įvairių Gruzijos universitetų. Be to, universitete periodiškai vyksta garsūs gydytojai iš Turkijos, kurie rengia viešas paskaitas studentams.
 5. BAU tarptautinis universitetas, pati Batumis yra modernus įrenginys, kuriame yra naujausios technologijos, laboratorijos ir klasės.
 6. Universiteto studentai turi prieigą prie fizinės bibliotekos universiteto pastato viduje, taip pat prie vienos iš turtingiausių elektroninių bibliotekų visame pasaulyje - Stadiono bibliotekos Bahcesehir universitete.
 7. Universitete pasižymi daugiakultūrė aplinka, leidžianti mūsų studentams susipažinti su draugais ir būsimais kolegomis, turinti skirtingą kultūrą, tradicijas ir fonas iš įvairių pasaulio šalių.
 8. Universitetas yra viename iš gražiausių Gruzijos miestų - Batumis, kuris yra populiari turizmo vieta Juodosios jūros pakrantėje. Gyvenant ir mokant Batumis studentai taip pat gali naudotis saugia aplinka ir prieinamomis kainomis, kurios studentams sukuria patrauklesnę aplinką.

Misija ir vizija

Misija

Universiteto BAU tarptautinio universiteto Batumis misija - įgyvendinti švietimo programas, atitinkančias tarptautinius standartus, ir rengti specialistus, kurie yra konkurencingi tarptautinėje darbo rinkoje, turi aukštus moralinius standartus, yra aukštos kvalifikacijos, turi mokslinės perspektyvos, žinių apie inovacines technologijas ir liberalesnes vertybes. Pagrindiniai universiteto tikslai yra:

 • Atlikti ir plėtoti universitetines studijų programas (vieno ciklo, bakalauro ir magistro laipsnius);
 • Mokyti aukštos kvalifikacijos darbuotojus, kurie bus konkurencingi tarptautinėje darbo rinkoje;
 • Remti universiteto integraciją į pasaulines švietimo ir mokslo rinkas;
 • Parengti ir vykdyti mokslinius tyrimus kartu su universitetais Gruzijoje ir užsienyje;
 • Užtikrinti akademinę profesorių ir instruktorių laisvę;
 • Sukurkite lanksčią aplinką studentams, suteikiant jiems galimybę studijuoti ir moksliškai stengtis.

Pagrindiniai universiteto uždaviniai yra:

 • Nuolatinis švietimo programų tobulinimas ir inovacinis ugdymo proceso tobulinimas atsižvelgiant į potencialių darbdavių interesus;
 • Padidinkite studentų paramą profesionalams;
 • Studentų mobilumo parama;
 • Remti mokslinius tyrimus ir pristatyti naujoviškus mokymo metodus;
 • Plėtoti tarptautines mokslines partnerystes;
 • Remti tarptautinių mokslinių tyrimų projektų rengimą ir vykdymą.
 • Remti profesorių profesinę ir karjeros plėtrą.

Vizija

BAU tarptautinis universitetas, Batumis yra viena iš pirmaujančių švietimo įstaigų medicinos kryptimi ne tik Gruzijoje, bet ir Kaukazo regione. Viena vertus, universitetas sėkmingai realizuoja švietimo ir mokslinių tyrimų veiklą, orientuotą į mokymo specialistus, kurie yra pasauliniai piliečiai, turintys mokslinį požiūrį, gebėjimus spręsti problemas ir pažinti inovacines technologijas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Rusijos

Matyti Health M.D. »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

M.D.

Gydytojas (MD)

Su bendrabučiu Dieninės 6 metų August 2019 Gruzija Batumi

Bau tarptautinis universitetas, Batumis siūlo amerikiečių modelis vieno ciklo aukštojo mokslo programą "Medicina", kuris atitinka tarptautinius standartus ir yra atliekamas anglų kalba. [+]

Bau tarptautinis universitetasBatumis siūlo amerikiečių modelis vieno ciklo aukštojo mokslo programą "Medicina", kuris atitinka tarptautinius standartus ir yra atliekamas anglų kalba.

Universitetas siūlo "anatomija teatrą" Anatomija laboratorija skeletai, laboratorijos mokymo histologiją, mikrobiologijos, molekulinės genetikos ir biochemijos ir "klinikinis įgūdžių" centre. Ugdymo procesas paskatino partnerystę su Bahçeşehir (Stambulo) universiteto ir ligoninių tinklo "Medical Park" įtraukiamas dešimtys ligoninių visame Turkijoje.

Iš švietimo programos tikslas yra suteikti studentams teorinių žinių, taip pat su tinkamų klinikinių įgūdžių, kurie bus paruošti juos savo ateities medicinos karjerą. Edukacinė programa trunka šešerius metus ir veda į kvalifikacijos Gydytojas.... [-]


Vaizdo įrašai

BAU Batumi

Kontaktai

BAU International University

Adresas 14 Gen. A. Abashidze St, Batumi
6010 Batumi, Adjara, Gruzija
Interneto svetainė http://bauinternational.edu.ge/en/home
Telefonas +995 422 21 25 35