University of Ghana

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie UG

Iš Ganos universiteto vizija yra sukurti pasaulinės klasės žmogiškųjų išteklių ir pajėgumų, kad atitiktų nacionalinius vystymosi poreikius ir pasaulines problemas per kokybės mokymo, mokymosi, mokslinių tyrimų ir žinių sklaida. Įkurta 1948 kaip universiteto koledžo Gold Coast, institucija buvo įgaliota teikti ir skatinti universitetų mokymąsi, švietimą ir mokslinius tyrimus. Jis tapo universiteto koledžo Gana apie Ganos nepriklausomybės pasiekimo kovas 1957. Tačiau, Parlamento įstatymą 1961 m spalio 1 d universiteto koledžo Gana pasiekti suverenią universitetinį statusą institucijai sudaryti savo mokslo laipsnių. Tai seniausia ir didžiausia iš šešių valstybinių universitetų Gana. Su dabartinius studentus daugiau nei 36.000, iš kurių apie 1100 yra tarptautinių studentų, iš Ganos operacijų universitetas reglamentuoja aukščiausio lygio vientisumą, etinių standartų, atvirumo ir sąžiningumo, ir yra paremta veiklos orientuotos atlygio atpažinimo sistema. Tai akademinės kompetencijos centras pripažintas visame pasaulyje dėl savo dėstytojų ir studentų organizacijos kompetencijos bei profesinės sėkmės savo absolventų. Ji išugdė daugiau nei 50.000 absolventų, kurie daro įmokas Gana plėtrai, taip pat tarptautiniu lygiu.

Miesteliai Universiteto skiriamasis specializuotas mokymas ir impactful tyrimai atliekami per tris universiteto bendruomenės - Legon Campus, Korle Bu Campus ir Accra City Campus.

Legon apgyvendinimu: Legon Campus yra už maždaug 13 km į šiaurės rytus nuo Akra, Gana kapitalą. Tai kur dauguma universiteto mokymo ir mokslinių tyrimų yra atliekami. Legon apgyvendinimu taip pat veikia centrinę administraciją Universiteto.

Yra 16 on-campus gyvenamosios patalpos studentams. Priimtas doktorantai tradiciškai siūlo apgyvendinimą bendro k VALCO Patikos fondo Hostel. Tačiau studentai turi galimybę gyventi bet kurioje kitoje nakvynės miesteliu, ar off-kampusie, jei jie to nori.

Nuo 2014/2015 mokslo metais universitete bus įgyvendinti kolegialus sistemą, kuri, be kita ko, bus gerinti savo administravimo ir veiklos Universiteto efektyvumą. Bus įsteigta keturis kolegijas; kolegijos sveikatos mokslų kolegijos Humanitarinių mokslų kolegija fundamentaliųjų ir taikomųjų mokslų ir švietimo koledžo. Trys iš šių keturių kolegijų bus įsikūręs ant Legon Campus. Ganos universitetas siūlo daugiau kaip 90 bakalauro ir 150 studijų programas įvairiose srityse, meno, socialinių mokslų, verslo, fizinių ir biologinių mokslų, medicinos, stomatologijos, giminingų sveikatos mokslų, žemės ūkio, inžinerinių mokslų ir teisės. Specialios programos yra siūlomi Vaizduojamasis menas, Afrikos studijų ir tarptautinių reikalų.

Korle-Bu apgyvendinimu: Korle-Bu apgyvendinimu, vadovaujama Provost, namų sveikatos mokslų kuri sudaryta iš medicinos mokyklos koledžą, stomatologijos mokyklos, visuomenės sveikatos mokykla ir Noguchi memorialinis institutas medicininių tyrimų, sąjungininkų sveikatos mokslų mokyklos ir Slaugos mokykla.

Accra City Campus: Accra City Campus yra naujas pavadinimas restruktūrizuojamai išorės studijų centras Ganos universiteto veikusioje į Akra Darbuotojų koledže. Jis įsikūręs į Akra, Gana sostinės širdyje.

Galimybes užsienio studentams

• Studentai iš VAVEB paregionis skirti ypatingą nuolaidą už mokslą iki 50% o studentai iš kitų Afrikos šalys gauna specialią nuolaidą už mokslą iki 30%.

• universitetas yra gerai įžuvinti su švietimo įstaigose, pavyzdžiui, bibliotekų, skaityklų, Wi-Fi karštieji, kompiuterių laboratorijose ir daug daugiau • Platus programų, prieinamų • Tarpkultūrinis panardinimo - daugiau nei 70 tautybių kasmet pateikia • Office skirta valdymas Tarptautinių programų ir gerovės tarptautinių studentų • Įspūdingos patirtinio mokymosi galimybes • Labai saugi miesteliu

Vietos

Akra

Address
University of Ghana
P. O. Box LG 25 Akra, Didžioji Akra regionas, Gana