Mokyklos ir universitetai Gajanoje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Gajanoje 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Gajana. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Gajana informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Gajana ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Gajana informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Gajana tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Gajana

Texila American University

M.D. Gajana Georgetown Zambija Lusaka Jungtiniai Arabų Emyratai Fujairah September 2018 + 2 daugiau

Pasaulio klasė prieinamą švietimo teikėjąBūdama tarptautine edukacine grupe, esame tvirtai pasiryžę teikti studentų bendruomenei visame pasaulyje daugybę bakalauro ir magistrantūros studijų programų per universitetinius ir mišrus mokymosi būdus, naudojant mūsų pasaulinius centrus ir įgaliotus atstovus.Mūsų švietimo įstaigos siūlo platų karjeros krypčių bakalauro ir magistrantūros studijų programas medicinos, slaugos, farmacijos, verslo vadybos ir informacinių technologij… [+] ų srityse.Pagrindinis "TAU Group" tikslas - pasaulinio lygio mokymas prieinamas ir prieinamas studentams visame pasaulyje. Studentai gali pasirinkti patobulinti savo žinias patogiais mokymosi būdais, nepakenkiant jų darbo ir šeimos poreikiams.Mūsų mokymo programa yra suderinta ir nuolat tobulinama, kad atitiktų augančius pramonės poreikius ir suteiktų daugiau galimybių mūsų studentams planuoti savo ateitį reikalaujančiame profesiniame kraštovaizdyje. Studentų orientuota pedagogika, sąžiningas ir gerai žinomas fakultetas, intelektinė įvairovė, akademinė griežtumas, sveiki pramonės ir akademiniai santykiai, stažuotės, savanorių programos ir tt, yra studentų gyvenimo dalis, esanti Texiloje.Su aistra dėl kompetencijos ir naujovių, " Texila American University grupė" yra įsipareigojusi savo misijai padaryti teigiamą bendruomenių skirtumą puoselėjant minties lyderius. Kai mūsų studentai pavyks, visuomenė bus naudinga ir šalys plačiai plėsis. Kartu pabandykime paversti mūsų pasaulį į geresnę vietą.VizijaBūti pripažinta lyderiu, siekiančiu aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų, atitinkančių pasaulinės bendruomenės siekius, kompetencijąMisijaPersvarstyti ir revoliucionizuoti tarptautinį švietimą, siūlant atnaujintą, modernų ir puikų mokymą Sveikatos mokslų, Informacijos srityseLaikytis aukščiausių studentų ir bendruomenės etikos, sąžiningumo ir rūpestingumo standartų.Padaryti Texila American University didžiuotis tuo, kad yra tvariausias pasaulio universitetas, sukuriant, skleidžiant ir taikant pagrįstas žinias apie sveikatą. [-]