Mokyklos ir universitetai Dominikos Respublikoje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Dominikos Respublikoje 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Dominikos Respublika. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Dominikos Respublika informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Dominikos Respublika ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Dominikos Respublika informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Dominikos Respublika tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Dominikos Respublika

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra

Bakalauras Magistras M.D. Dominikos Respublika Santiago De Los Caballeros Santo Domingo January 2019 + 1 daugiau

Susipažinkite su PUCMM PONTIFICIA Universidad Catolica Madre Y Maestra (PUCMM) Tai ne valstybė, Katalikų Bažnyčios įstaiga bendruomenės paslaugų. Ji buvo sukurta Dominikos Vyskupų konferencijos, rugsėjo 9, 1962. Tai aukštojo mokslo institucija, kuri pabrėžia akademinės kompetencijos ir yra atvira visiems asmenims, nepriklausomai nuo jų rasės, socialinės klasės, ideologijos ar religinių įsitikinimų. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas mokslinių ieškant sprendimų, kaip spręsti… [+] socialines problemas ir poreikius bendrojo gėrio. Tai Misio N "Ieškoti mokslinius sprendimus iššūkių Dominikos žmones ir aplinkai pasauliniu mastu, ir rengti lyderius, aprūpinta etikos, humanistinių ir krikščionių principų, reikalingų medžiagų ir dvasinio vystymosi visuomenėje, išlaikyti atvirą erdvę charakterį už nemokama diskusijų idėjų ". vaizdas "Būdama aukštojo mokslo įstaiga, pridedamas prie krikščioniško humanizmo, nacionaliniu ir regioniniu atskaitos kokybę ir svarbą jų darbą ir tarptautiniu mastu akredituotos programos." Su bendrabučiu de Santiago Santjagas Campus yra įsikūręs ant Duarte plento, 1 1/2 km nuo Santiago de mieste Los Caballeros. Tai miestelis, kuris buvo atidarytas sausio 26, 1967, yra miesto simbolis. Ji užima 950,000 kvadratinių metrų plotą ir yra tikras ekologinis plaučių regiono ir gražus sodas, kad kviečia universiteto studijų ir mokslinių tyrimų. Su šia vizija, architektas Francisco Camarena vedė projektavimo darbus savo pastatus. Iki šios idėjos siekia išsaugoti topografiją ir originalų grožį kraštovaizdžiui ir tuo pačiu metu sukurti tinkamą aplinką akademinės ir dvasinio gyvenimo studentų, mokytojų ir kitų narių universiteto bendruomenės plėtrai. Su bendrabučiu Šv Tomás de Aquino Sankt Tomás de Aquino miesteliu yra įsikūręs centrinėje taško Santo Domingo, seniausias mieste Amerikoje. Jis susideda iš šiuolaikinių pastatų, esančių ant perimetro ir ploto aplink seną Popiežiškajai seminarijos Šv Tomás de Aquino, neatskiriamą Campus kompleksas. Jis pradėjo dirbti Santo Domingas miesto 1981. [-]