Mokyklos ir universitetai Dominikos Respublikoje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Dominikos Respublikoje 2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Dominikos Respublika. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Dominikos Respublika informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Dominikos Respublika ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Dominikos Respublika informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Dominikos Respublika tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Dominikos Respublika

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra

Bakalauras Magistras M.D. Dominikos Respublika Santiago De Los Caballeros Santo Domingo January 2019 + 1 daugiau

La Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra (PUCMM) es una institución católica, no estatal, de servicio a la comunidad. Fue creada por la Conferencia del Episcopado Dominicano, el 9 de septiembre de 1962. Es una institución de educación superior que hace hincapié en la excelencia académica y que está abierta a todas las personas sin distinción de raza, clase social, ideología o creencias religiosas.