All Saints University, Dominica

Įvadas

Oficialus aprašymas

Visų šventųjų universitetas yra įsipareigojęs teikti aukštos kokybės išsilavinimą, leidžiantį gauti medicinos mokslų daktaro (MD) laipsnį už labai prieinamą kainą. Universitetas siekia kurti plačiai ir išsamiai išsilavinusius absolventus, kurie supranta, kad medicinos profesija yra ne tik prekyba, kurią reikia išmokti, bet ir socialinės atsakomybės jausmas. Visų šventųjų universitetas siekia, kad kandidatai demonstruotų tvirtą varomąją jėgą ir norą tapti sėkmingais, ir kurie galėtų sutelkti dėmesį į medicinos specialisto gailesčius ir humanitarinius aspektus. Mūsų universitetas skatina savo studentus aktyviai įsitraukti į bendruomenę ir reaguoti į tų, kurių jie tarnauja, poreikius. Karjeros pradžia medicinoje priklauso nuo tvirto informacijos ir žinių, įgytų jūsų medicinos mokykloje, pagrindu. Vaikams, turintiems MD pavadinimą, labai mažai žmonių, medicinos profesija iš tiesų yra nedidelė labai gerbiamų ir labai kvalifikuotų humanitarininkų grupė.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health M.D. »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

M.D.

4-Year MD Program

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Dominika Roseau

[+]

Gyvenimo Gradacija Reikalavimai [-]

5 metų trukmės MD programa

Su bendrabučiu Dieninės 5 metų February 2019 Dominika Roseau

Penkerių metų MD programa skirta aukštųjų mokyklų absolventams, norintiems įgyti daktaro laipsnį. Ši programa apima 4 semestrus premedikologinių kursų, įskaitant tuos, kurie išvardyti aukščiau. Sėkmingai baigus 4 semestrus premedikologinių kursų, studentams automatiškai leidžiama baigti pagrindinę medicinos mokslo (ikiklinikinę) studijų programos dalį su savo kolegomis per 4 metų trukmės MD studijų programą. [+]

Penkerių metų MD programa skirta aukštųjų mokyklų absolventams, norintiems įgyti daktaro laipsnį. Ši programa apima 4 semestrus premedikologinių kursų, įskaitant tuos, kurie išvardyti aukščiau. Sėkmingai baigus 4 semestrus premedikologinių kursų, studentams automatiškai leidžiama baigti pagrindinę medicinos mokslo (ikiklinikinę) studijų programos dalį su savo kolegomis per 4 metų trukmės MD studijų programą.

Mokymo planas

Baigimo reikalavimai

Norėdami įgyti teisę į apdovanojimą MD laipsnio studentai privalo baigti visus baigimo reikalavimus All Saints University, Dominica . Jie apima:

Sėkmingai užbaigti 5 semestrus pagrindinių medicinos mokslųSėkmingai baigtos 72 savaičių patvirtintos klinikinės tarnybos / rotacijos artimos ar patvirtintos mokymo ligoninėsSėkmingai baigė Nacionalinės medicinos egzaminuotojų tarybos (NBME) pagrindinių ir klinikinių mokslų baigimo egzaminą arba;Sėkmingai baigtas Jungtinių Amerikos Valstijų medicinos licencijavimo egzaminas (USMLE) 1 ir 2 klinikinių žinių (CK). Vietoj USMLE, studentas gali baigti Kanados medicinos tarybos atliktą Kanados medicinos tarybos vertinimo egzaminą (MCCEE). Išimtinėmis aplinkybėmis studentui gali būti leista praleisti bet kurį iš aukščiau paminėtų egzaminų (USMLE / MCCEE), jei jis baigia panašius egzaminus šalies, kurioje studentas ketina praktikuoti, nacionalinės egzaminų įstaigos. Tai bus vertinama kiekvienu konkrečiu atveju.Studentas turi būti geros būklės. Jis / ji turi gauti leidimą iš įvairių universiteto padalinių, įskaitant apskaitos skyrių, registrą, laboratorijas ir biblioteką. Jis taip pat turi būti gero elgesio ir pobūdžio. [-]