Oficialus aprašymas

Visų šventųjų universitetas yra įsipareigojęs teikti aukštos kokybės išsilavinimą, leidžiantį gauti medicinos mokslų daktaro (MD) laipsnį už labai prieinamą kainą. Universitetas siekia kurti plačiai ir išsamiai išsilavinusius absolventus, kurie supranta, kad medicinos profesija yra ne tik prekyba, kurią reikia išmokti, bet ir socialinės atsakomybės jausmas. Visų šventųjų universitetas siekia, kad kandidatai demonstruotų tvirtą varomąją jėgą ir norą tapti sėkmingais, ir kurie galėtų sutelkti dėmesį į medicinos specialisto gailesčius ir humanitarinius aspektus. Mūsų universitetas skatina savo studentus aktyviai įsitraukti į bendruomenę ir reaguoti į tų, kurių jie tarnauja, poreikius. Karjeros pradžia medicinoje priklauso nuo tvirto informacijos ir žinių, įgytų jūsų medicinos mokykloje, pagrindu. Vaikams, turintiems MD pavadinimą, labai mažai žmonių, medicinos profesija iš tiesų yra nedidelė labai gerbiamų ir labai kvalifikuotų humanitarininkų grupė.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

M.D.

All Saints University, Dominica

... [+]

Gyvenimo Gradacija Reikalavimai [-]
Dominika Roseau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
All Saints University, Dominica

Penkerių metų MD programa skirta aukštųjų mokyklų absolventams, norintiems įgyti daktaro laipsnį. Ši programa apima 4 semestrus premedikologinių kursų, įskaitant tuos, ku ... [+]

Penkerių metų MD programa skirta aukštųjų mokyklų absolventams, norintiems įgyti daktaro laipsnį. Ši programa apima 4 semestrus premedikologinių kursų, įskaitant tuos, kurie išvardyti aukščiau. Sėkmingai baigus 4 semestrus premedikologinių kursų, studentams automatiškai leidžiama baigti pagrindinę medicinos mokslo (ikiklinikinę) studijų programos dalį su savo kolegomis per 4 metų trukmės MD studijų programą.

Mokymo planas

Baigimo reikalavimai

Norėdami įgyti teisę į apdovanojimą MD laipsnio studentai privalo baigti visus baigimo reikalavimus All Saints University, Dominica . Jie apima:

Sėkmingai užbaigti 5 semestrus pagrindinių medicinos mo... [-]
Dominika Roseau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba