Oficialus aprašymas

Pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas

Intelektinės kūrybiškumo ir kritinio mąstymo skatina nuo 1479 m University of Copenhagen mokslininkai ir studentai išplėtė akiratį ir prisidėjo prie pasaulio judėjimo. Universitetas, turintis 5 000 mokslo darbuotojų ir 39 000 studentų, turi tarptautinę mokslinių tyrimų ir studijų aplinką ir yra aukščiausio rango pasaulio geriausių universitetų sąrašuose.

Universitetas suteikia mokslininkams ir studentams galimybę plėtoti savo talentą ir pradeda plataus užmojo tarpdisciplinines iniciatyvas savo stiprioms akademinėms bendruomenėms remti. Moksliniais tyrimais grindžiamas mokymas - įtraukiant juos į mokslinius tyrimus - yra pasirengę spręsti visuomenės uždavinius ir poreikius.

University of Copenhagen stengiasi tapti viena iš žaliausių pasaulio miestelių, paliekant kuo mažiau aplinkos ir klimato kaitos. Universitetas palengvina tarpvalstybinį bendradarbiavimą, palaiko ryšius su verslo bendruomene ir padeda studentams rasti tinkamas programas ir projektus tvarumo srityje.

Universitetas taip pat orientuojasi į lyčių lygybę ir vertina įvairovę kaip stiprybę.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Trumpai

University of Copenhagen 1479 m. Įkūrė Danijos karalius Krikščionis 1, o šiandien jis turi apie 10 tūkst. 39 000 studentų ir 9 000 darbuotojų, iš kurių apie 5 000 yra mokslininkai, ir 8,6 mlrd. DKK pajamų.

Devyni Nobelio premijos buvo apdovanotos universiteto mokslininkams.

Aljansai

University of Copenhagen yra dviejų tarptautinių aukšto lygio universitetų aljansų narys:

  • Tarptautinis mokslinių tyrimų universitetų aljansas (IARU)

ir

  • Europos mokslinių tyrimų universitetų lyga (LERU)

Absolventai

Universitetas nori palaikyti visą gyvenimą trunkančius santykius su savo absolventais. Jei baigėte University of Copenhagen , esate labiau linkę prisijungti prie absolventų tinklo. Narystė yra nemokama.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

University of Copenhagen

Galvos skausmo sutrikimų magistras yra tęstinė profesinio tobulėjimo programa sveikatos priežiūros specialistams, pavyzdžiui, medicinos studentams, neurologams, bendrosio ... [+]

Tapkite galvos skausmo specialistu

Galvos skausmo sutrikimų magistras yra tęstinė profesinio tobulėjimo programa sveikatos priežiūros specialistams, pavyzdžiui, medicinos studentams, neurologams, bendrosios praktikos gydytojams, skausmo specialistams, stomatologams, slaugytojams, psichologams ir fizioterapeutams.

Programą sukūrė University of Copenhagen ir Danijos galvos skausmo centras. Danijos galvos skausmo centras yra pirmasis galvos skausmo centras Skandinavijoje, kuris siūlo daugiadisciplininį požiūrį į retų ar sunkių galvos skausmo sutrikimų ir kaukolės neuralgijų diagnozavimą ir gydymą.

Kaip studentas, jus mokys viena iš pirmaujančių galvos skausmo tyrimų grupių pasaulyje ir turi daugiau nei 30 mokslininkų, dirbančių transliavimo mokslinių tyrimų aplinkoje, apimančioje eksperimentinius in vitro ir in vivo modelius, žmogaus genetiką ir epidemiologiją, taip pat žmogaus eksperimentinę galvos skausmo modelius ir naujų gydymo būdų kūrimą.... [-]

Danija Kopenhaga
Spalis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Copenhagen

Pramonės narkotikų plėtros magistras yra skirtas patenkinti poreikį vadovams koordinuoti daugelį susijusių elementų, kad pagreitintų vaistų kūrimo procesą ir sklandų nark ... [+]

Suprasti visą vaistų kūrimo procesą nuo molekulės iki patekimo į rinką

Pramonės narkotikų plėtros magistras yra skirtas patenkinti poreikį vadovams koordinuoti daugelį susijusių elementų, kad pagreitintų vaistų kūrimo procesą ir sklandų narkotikų kandidatų perėjimą į rinką.

Narkotikų plėtra yra ilgas, sudėtingas procesas, reikalaujantis daugelio specializuotų sričių sąveikos. Kvalifikuotas visų susijusių disciplinų koordinavimas, pradedant ankstyvo tikslo nustatymu ir patvirtinimu, naudojant saugumo ir veiksmingumo bandymus iki rinkos pradžios, gali racionalizuoti požiūrį į naujų vaistų gamybą.

„Labai svarbu, kad farmacijos pramonės darbuotojai suprastų visą vaistų kūrimo procesą, kad įvertintų jų kolegų perspektyvas ir tikslus, optimaliai bendradarbiautų ir galėtų priimti tinkamus sprendimus dėl projektų - per MIND jie įgyja reikiamų įžvalgų ir įgūdžių „... [-]

Danija Kopenhaga
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Copenhagen

Vaistų reguliavimo reikalų magistras yra tęstinio mokymo programa, skirta farmacijos pramonės specialistams. Priėmimui reikia ne mažiau kaip dvejų metų atitinkamos darbo ... [+]

Sužinokite, kaip palengvinti patikimą ir skaidrų reguliavimo sprendimų priėmimą

Vaistų reguliavimo reikalų magistras yra tęstinio mokymo programa, skirta farmacijos pramonės specialistams. Priėmimui reikia ne mažiau kaip dvejų metų atitinkamos darbo patirties.

Reguliavimo reikalų ekspertai yra labai svarbūs įmonėms, susiduriančioms su vis sudėtingesniu naujų produktų rinkodaros patvirtinimo procesu. Kaip vaistų reguliavimo reikalų magistras, galite padėti apsaugoti savo įmonę saugiu, nuosekliu ir sėkmingu reguliavimo procesu.

Mokslinis šio magistro programos metodas leidžia teigti, kad yra klinikinė reikšmė ir mokslinis teisėtumas, kad būtų užtikrinta stipri, patikima ir kokybiška istorija.... [-]

Danija Kopenhaga
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba