Mokyklos ir universitetai Bulgarijoje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Bulgarijoje 2018

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Bulgarija. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Bulgarija informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Bulgarija ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Bulgarija informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Bulgarija tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Bulgarija

University Of Ruse

Bakalauras Bulgarija Ruse October 2018

UNIVERSITETAS RUSE "ANGEL Kanchev" (UR) yra savarankiška valstybės finansuojamas aukštojo mokslo institucija, kurią sudaro 8 fakultetai siūlo bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų programas šiose srityse: socialinių, ekonominių ir teisės studijas; Techninių tyrimų; Gamtos mokslai, matematika ir informatika; Edukologijos, mokytojų rengimo ir plėtros; Žemės ūkio ir Sveikatos maždaug 10.000 studentų ir doktorantų studijų studentams. Mokymo personalą sudaro daugi… [+] au nei 500 aukštos kvalifikacijos dieninio dėstytojai, iš kurių 46 profesorių, 168 docentai ir 331 doktorantūros dėstytojų. UR yra tik Bulgarijos universitete - narys Dunojaus rektorių konferencija ir yra reguliariai narys Europos universitetų asociacijos, Vyšegrado universitetų asociacijos, Balkanų universitetų asociacijos ir kitų tarptautinių organizacijų. UR intensyviai dalyvauja EB tarptautinė bendradarbiavimo programas: "Erasmus +" Horizontas 2020 ", INTERREG, ir tt Tai vienas pirmųjų trijų Bulgarijos universitetų, atsižvelgiant į įgyvendinamų tarptautinių projektų, studentų ir personalo mobilumo ir finansinės paramos iš tarptautinių projektų. Ji turi daugiau kaip 200 dvišalių susitarimų, pasirašytų su 28 Europos šalių. Vokietijos kanclerė dr Angela Merkel garbės daktaras iš Ruse universitetas. Studijos Ruse universitetas palaiko up-to-data akademinėms įstaigoms - renovuotų patalpų dėl kampusie, nauja specializuota biblioteka, kompiuterių išteklių, intraneto ir interneto, kopijavimo ir spausdinimo paslaugas. Dėl suinteresuotų studentų Ruse universitetas suteikia laikotarpius mobilumo mokymo ar stažuotės Europos universitetų ir verslo organizacijų. Daugiau informacijos apie Universiteto galima pamatyti adresu: http://www.uni-ruse.bg/en [-]