Oficialus aprašymas

UNIPAC- universiteto prezidentas Antonio Carlos pradėjo savo veiklą Barbacena miestą, 1965 metais, o jos įkūrėjas profesorius Bonifacas Andrada.

UNIPAC-JF apgyvendinimu II narys universitetas prezidentas Antonio Carlos- UNIPAC turi savo kilmę 1996 su Apskaitos mokyklos kūrimo metu dr José Rua CESARIO 175 rajono Juiz De Fora žingsniai registravimo didelę paklausą.

Po dvejų metų, jis įrengtas pirmasis Juiz De Fora logopedinės žinoma, atsižvelgiant į juizforana švietimo bendruomenės lūkesčiai ir turi didelę paklausą, nes pažangos miesto ir regiono nebuvimas.

2000 metais buvo pastatytas naujas pastatas kaimynystėje ūkių Bethania su modernia laboratorijų ir specialių įrenginių, reikalingų mokantis savo akademinius sritis Humanitarinių mokslų, fizinių ir sveikatos.

Taigi, pagal savo plėtros planą, buvo sukurta keletas kursus laikantis Juiz De Fora poreikius ir regioninių aplinka, tampa neatsiejama Campus universiteto prezidentas Antonio Carlos išlaikyti Humanitarinių mokslų fakulteto ir mokslo kursai administravimas, apskaitos ir radijo žiniasklaida Kvalifikacija: Žurnalistika ir turizmo; iš Juiz De Fora švietimo institutas su aukštuoju įprastinę Sveikatos mokslų fakultetas su biomedicinos kursus, kūno kultūros, slaugos, farmacijos, fizioterapija, mitybos, veterinarijos, biologijos mokslų; Medicinos fakultetas ties medicinos mokykla; Teisės fakultetas ir socialinių mokslų įstatymą kursas ir technologijų ir Nuosekliųjų studijų Juiz de Fora instituto Technologijų kursų aplinkos, technologijų rinkodaros vadybos technologijos "Verslo informatikos ir technologijų saugos.

Per metus, baigusi savo tikslus ir, sugeria į Juiz de Fora paklausą, kai kurie kursai buvo panaikintos, todėl plečia vietų skaičius esamus.

Būdamas jo 16 metų egzistavimo metu turi apie 230 mokytojų, įskaitant gydytojų, mokytojų ir ekspertų visiškai atitinka MEC matavimus ir plėtoti savo mokymo veiklą keliose institucijos kursus pagal savo misiją, kuri yra "Pasiekti viduryje švietimas, moksliniai tyrimai ir pratęsimas, žinių Filosofijos mokslo, technologijų ir technikos apskritai, prisidėti ir daryti įtaką socialinės srityse, plėtrai, Minas Gerais ir Brazilijos regione, taip pat mokyti specialistus bendruomenei. "

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Bendras tikslas Veterinarija žinoma yra bendrosios praktikos mokymas, taikant holistinį nuomone, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų prevencijos veiklą, diagnostikos ir g ... [+]

Kvalifikuotas specialistas, turintis teisę veikti klinikinių ir kompanionas gyvūnų chirurgijos klinika ir chirurgijos ūkinių gyvūnų ar sporto srityse, o taip pat įvairių sričių komandų visuomenės sveikatos, ekologijos, aplinkos sanitarijos ir profilaktikos zoonozių srityse. Gamybos ir gyvūnų veisimo veikla, veikia gyvulininkystės kūrimo ir gamybos mėsos ir pieno įvairių rūšių, taip pat technologijų ir tikrinimo gyvūninių produktų srityse. Žemės ūkio ir žemės ūkio verslo vadybos ir techninį kontrolė gyvūnų narkotikų laboratorijų ir pašarų malūnas taip pat sritys veterinarijos gydytojo vaidmenį, tarp daugelio kitų.

Veterinarinės medicinos Ūkio mokyklos kursas turi modernią veterinarijos ligoninė kuriame galima švietimo procedūras, mokslinių tyrimų ir paslaugas bendruomenėje. Žinoma, yra diena, trunkantis 5 metai.... [-]

Brazilija Juiz de Fora
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

M.D.

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Medicinos UNIPAC žinoma, daugybė mokymosi galimybės yra prieinami teorija ir praktika, įskaitant paslaugas gyventojams, atsižvelgiant į kursą, kurioje yra įdėta studentas ... [+]

Medicinos UNIPAC žinoma, daugybė mokymosi galimybės yra prieinami teorija ir praktika, įskaitant paslaugas gyventojams, atsižvelgiant į kursą, kurioje yra įdėta studentas.

Ką profesionalus Padeda asmenims ir bendruomenėms profilaktikai ir gydymui ligų; studijos, tyrimai ir gydo sutrikimai ir ligos, pasirenkant geriausią procedūras, kad būtų išvengta jų ir su jomis kovoti; padaryti diagnostika, tyrimo prašymus, receptinių vaistų ir daro operacija. Jis taip pat veikia mokslinių tyrimų dėl naujų vaistų ir įrangos ar dalyvauti prevencinėse programose, sanitarijos ir planavimo socialinės medicinos.

kur ji dirba Ligoninės, klinikos, sveikatos ce... [-]
Brazilija Juiz de Fora
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba