Oficialus aprašymas

Cruzeiro do Sul educacional buvo įkurta 1965 metais San Paulo ir šiuo metu sudaro apie Southern Cross, SP SP kolegijoje; Universidade Cruzeiro do Sul, SP - SP; Universitetas modulis centras, Caraguatatuba - SP; University Center Federacinės apskritis, Brazilija - DF, City University of Sao Paulo, SP - SP, Franca universiteto koledžo standartiniu aukšto ir koledžo CTEC Franca - SP, College San Sebastian ir kolegijų Goal San Sebastijanas - Centras San Sebastian - SP fakultetas Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; ir visai neseniai Universiteto Our Lady globoja centras, CEUNSP kolegija, kolegija ITU ir Salto City College į ITU ir Salto SP miestuose.

Strateginis pranašumas grupės yra dirbti su institucijomis, prekių ženklų ir įvairių pozicijų, kaip į konkrečias rinkas ir miestų, kuriuose ji teigia švietimo įstaigas savybių faktas. Visos institucijos išsaugoti savo tapatybę nepateikdamas etinius principus ir idealus švietimo, kad vadovauti Pietų Švietimo Cruise, kuris verčia į kai kuriuos iš geriausių akademinių rodiklių tarp Brazilijos švietimo įstaigų veiksmus.

 • Į viršų ženklai pirmosios užsienio institucinio vertinimo Švietimo ir mokslo ministerija - MEC.
 • Geriausias kursas vizualiųjų menų San Paulas į nacionalinio tyrimo apie mokinių pasiekimai - Enade.
 • Geriausi kursai Socialinių mokslų Brazilijos Nacionalinis egzaminų Studentų Performance - Enade.
 • Geriausi Inžinerija gamybos kursai San Paulas į nacionalinio tyrimo apie mokinių pasiekimai - Enade.
 • Geriausia Fizinė terapija Žinoma Sao Paulo į nacionalinio tyrimo apie mokinių pasiekimai - Enade.
 • Geriausia Geografija Brazilijos kursą Nacionalinis egzaminų Studentų Performance - Enade.
 • Geriausias kursas istorijos Nacionalinės apklausos mokinių pasiekimai - Enade.
 • Biomedicinos: aukščiausias įvertinimas pagal MEC.
 • Medicina: tik Žinoma San Paulas pripažintas didžiausiu koncepciją. Brazilijoje, Pioneer narys Pasaulinės sveikatos mokymosi oportunities - GHLO, konsorciumas sukūrė Amerikos medicinos asociacijos kolegijos.

 • Geriausias bakalauro programa, atsižvelgiant į CNPq.
 • Padidėjęs skaičius mokslinių publikacijų ISI Web of Science.
 • Geriausia patvirtinimo įvertinimas pagal OAB-DF egzaminą.
 • Geriausia vieta Enade, Šiaurės pakrantės São Paulo.
 • Daugiau nei 200 eilučių institucionalizuota tyrimus.
 • 66 registruotos CNPq mokslinių tyrimų grupių.
 • 04 daktaro ir 11 magistro programas.
 • 51 stipendijos Mokslo inicijavimo CNPq.

Tokios charakteristikos ir laimėjimai yra įsipareigojusi, struktūrinį ir pasidalijamąjį valdymą steigėjų mokytojų nariai akademinės bendruomenės ir pripažintų rinkos specialistai, rezultatas.

Trumpa istorija

Istorija prasidėjo 1965, kai jaunų mokytojų grupė sukūrė Sao Paulo, Sao Miguel Paulista kaimynystėje mokykloje: iš Southern Cross College. Su vis daugiau studentų ir naujų perspektyvų 1972 buvo leista pasiūlyti studijų kursą, su fakulteto Cruzeiro do Sul kūrimo. Jis buvo pradėtas iš ten, aukštojo mokslo pasiūla.

Po 21 metų sunkaus darbo ir pasišventimo partijai 1993, ateina pripažinimą iš Švietimo ir mokslo ministerijos, kuri suteikia Pietų Kryžiaus aukščiausio lygio tarp aukštojo mokslo įstaigų, universitetų titulą.

Nuo tada ji buvo pradėta tam tikrus veiksmus, kad būtų skatinamas mokslinių tyrimų seriją. Net per 90s, tai buvo įgyvendinta Stipendijų institucinę programą, moksliniu inicijavimą Cruzeiro do Sul ir surengė 1-asis mokslinis inicijavimas universitete.

Dėmesys ateityje ir ieško technologinių sprendimų, kurie būtų suteikti kokybišką išsilavinimą, moksliniai tyrimai nuotolinio mokymo buvo atlikti, kurti pirmuosius bandymus su virtualių mokymosi aplinkų ir švietimo centro atstumas kūrimą, dabartinis Virtualus bendrabučiu Cruzeiro do Sul.

Iš už puikų išsilavinimą Quest 2001 buvo dekanas ir Pro-klebonijų, kažkas negirdėto privačių aukštojo mokslo institucijų Brazilijoje kontekste profesionalizacija.

Tais pačiais metais, miesteliu Analia Franco, kad upscale kaimynystėje Sao Paulo, buvo atidarytas, aiškiai rodo norą išplėsti veikimo zona mieste. Per šį laikotarpį pripažįstant pratęsimo skatinamą veiklą nuo pat jo įkūrimo institucija, universitetas yra pirmaujanti pirmąjį tarptautinį Universiteto misiją partnerystės programa Mozambike - Afrikoje.

Technologinių priemonių, taikomų švietimo naudojimas yra institucionalizuota su Blackboard, švietimo absolventas naudoti, o taip pat su Eclass plėtros, virtualioje mokymosi aplinkoje, universitetas Cruzeiro do Sul. Kitas svarbus žingsnis buvo bakalauro programos įtraukimas į institucinę programą Mokslo inicijavimą CNPq biržoje universitete.

2004, du svarbūs įvykiai ženklinimo Universiteto Istorija: Laisvės Campus miesto centro veiklos pradžios, o pirmųjų dviejų meistrų patvirtinimo: Stomatologija ir mokslo ir matematikos mokymas.

Siekis sukurti privačių aukštojo mokslo įstaigų, balizasse etikos principus ir įsipareigojimus švietimo grupę svajonė pradeda formuotis, su University Center moduliu, didžiausia ir labiausiai tradicinis aukštojo mokslo įstaiga Šiaurės Paulista pakrantės įsigijimo ,

Ir universiteto konsolidavimas tęsėsi su kitos miesteliu atidarymo: miesteliu Pinheiros, dėl Vakarų zona São Paulo, ir dvi daktaro dislokavimo: Stomatologija ir mokslo ir matematikos mokymas.

Taip pat 2008 m, kitas link Pietų Švietimo Cruise grupės konsolidacijos žingsnis yra nurodytas, su University Center Federacinės apskritis, pirmą privačios aukštosios mokyklos Brazilijoje įsigijimo.

2012 metais universitetas Miestas São Paulo, tradicinės institucijos ir pripažįstami jų kursus sveikatos priežiūros ir už savo vaidmenį nuotolinio mokymo kokybę, prisijungė prie Southern Cross švietimo, todėl plečia grupės pasirodymą šalies teritorija ir prisidėti, žinių įgijo per savo 40 gyvavimo metų, į nuolat tobulinimo kursų, siūlomų kiekvienos valstybės institucijos grupėje.

Buvo įtrauktas į 2013 m kolegija aukšto lygio, technikos kolegija, o Franca universitetas - UNIFRAN, kuriai priklauso geriausi oficialius kokybės rodiklius tarp Brazilijos privačių universitetų.

Tarp 2014 ir 2015, tapo grupės dalis Kolegijos San Sebastiano - San Sebastijanas - SP, kolegija tikslas San Sebastianas - San Sebastijanas - SP fakultetas Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP universiteto centras Our Lady of Rėmimas - Salto ir ITU - SP, Aukštesnysis CEUNSP - Salto - SP, Aukštesnysis ITU - ITU - SP Kolegijos ir šuolis - šuolis - SP.

Šiuo metu aštuoni aukštojo mokslo institucijos siūlo bakalauro, magistro ir veido atstumą ir informavimo programas, atsižvelgiant į vietinius ypatumus ir poreikius. Tokiu būdu surinkti akademiškai atitinkamas aukštojo mokslo institucijų ir pripažintų prekių ženklus savo atitinkamose rinkose yra Pietų Švietimo Cruise tikslai.

Programos mokomos:
 • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Kursas suteikia studentų organizacijos praktinį mokymąsi, skirtą profesionaliam rinkoje fakultetas, sudaryta iš gydytojų mokytojams, kurie turi didelę patirtį savo atitin ... [+]

Per kursą

Dantų studentas (būsimasis DDS) yra profesionalus su humanistinė, kritiškas ir analitiškas profesijos, darbo visuose burnos sveikatos priežiūros lygiuose, remiantis etikos ir teisės principais, įsipareigojo socialinės tikrovės, kultūrinio ir ekonominio šalies. Humanistinėmis švietimas yra labai svarbus sveikatos priežiūros specialisto, nes ji veiks ir bus susiję su žmonėmis teikia daug tarpasmeninių situacijų, reikalaujantis pasirengimo srityse humanitarinius mokslus. Mokslinės žinios duos studentų techninį parengimą, su įgūdžių ir elgsenos, kad leidus spręsti ir veikti saugiai ir efektyviai prevencijai ir gydymui, burnos ir žandikaulių ligų ir skatinti bendrą sveikatos savo pacientams. Odontologija yra profesija, kuri rūpinasi, kad burnos sveikata žmonių, dirbančių prevencinį, gydomasis ir reabilitacijos ligų burną. Studentas gauna išsilavinimą, kuris leis jums diagnozuoti ir gydyti burnos ligų ir sisteminių ligų su geriamaisiais apraiškas. Taigi, jų mokymą, mokymąsi reikia iš įvairių sričių žinias su pagrindinio ir profesinio turinio, kuris yra mokoma su skirtingomis mokymo metodą. Kursas yra siūloma apie San Miguel ir Laisvės miesteliai, pasiūlė į dienos ir nakties metu, trunkantis 8 semestrus, turite pilną darbo krūvį 4007 valandų. Darbo rinkos profesinio kai išeitis pasiruošusi veikti kaip bendrosios praktikos ar apskritai gali veikti vienoje iš šių sričių: Visuomenės sveikata; Endodontics: šaknų kanalų gydymas; Periodontologija: guma gydymas; Dantų: restauracijos dantų; Protezavimas: Reabilitacijos funkcija dantis ar pakeisti trūkstamus dantis; Radiologija: Rentgeno tyrimai ir kiti tyrimai pagal naudojimo vaizdą; Pacientai, turintys specialiųjų poreikių; Vaikų odontologija: prevencija ir gydymas kūdikiams ir vaikams; Chirurgija: paprasti ištraukimo procedūros ar platus chirurgija įtraukti iki naviko pašalinimo; Teismo odontologija: identifikavimas lavonų, nusikalstamų įgūdžių ir profesionalų per dantis; Lazeris odontologijoje: didelės galios... [-]

Brazilija San Paulas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
8 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Kursas suteikia studentų organizacijos praktinį mokymąsi, skirtą profesionaliam rinkoje fakultetas, sudaryta iš gydytojų mokytojams, kurie turi didelę patirtį savo atitin ... [+]

Per kursą

Kursas suteikia studentų organizacijos praktinį mokymąsi, skirtą profesionaliam rinkoje fakultetas, sudaryta iš gydytojų mokytojams, kurie turi didelę patirtį savo atitinkamų sričių atuação.No Veterinarijos kompleksas yra sukurta mokymo praktiką, mokslinių tyrimų, pratęsimo, ir medicininė ir chirurginė priežiūra mažų ir didelių gyvūnų, papildyti teorinį mokymą.

Jo laikančiosios konstrukcijos turi tris veikiančius kambariai, aštuonis klinikinius priežiūros klinikos, klinikinių laboratorijų, Gyvūnų veisimo ir profilaktinė medicina, autopsijos kambariai ir chirurginės technikos, anatomiją laboratorijas ir mikroskopu, skysčių kambarys ir vaizdo pramonė ( radiologija, ultragarso ir echokardiografija), taip pat dideli gyvūnų priežiūros kiemas, prekystaliai ir būdos dėl gyvūnų laikymo kompleksas ir pagal atsargiai. ... [-]

Brazilija San Paulas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Conheça a Universidade Cruzeiro do Sul