Oficialus aprašymas

Į augimo, pasiekimus ir sėkmę kelias!

Mes ne miesto universiteto San Paulas - UNICID, mes esame modeliu institucija nacionaliniu panorama, įsipareigojusi švietimo ir inovacijų.

The Fame ir stiprumas mes pasiekėme šalyje yra 40 metų pasišventimo, nuolat atnaujinti ir didelės investicijos į infrastruktūrą rezultatas.

Ateinančius linijos yra pavyzdys, kaip mes sukūrėme šį sėkmės istoriją sąskaitą.

Mes išsaugoti mūsų istorijoje rimtumą ir pagrindinį tikslą mokyti daugiau kompetentingų specialistų, nes 1972 metais, kai institucija buvo sukurta pedagogų, vadovaujama profesoriaus Remo Rinaldi grupei. Šiuo metu, mes vis dar buvo žinomas kaip mokyklos Rytų zona San Paulas (FZL).

Pirmieji įdiegti aukštąjį išsilavinimą São Paulo rajone Tatuapé, rytinėje miesto dalyje, taip pat pirmasis pasiūlyti fizioterapeuto kursą 1984 metais, tebevyksta išrinktas kaip vienas iš Brazilijoje geriausiai prestižiniame Studentų vadovas, paskelbtas EDITORA Balandžio mėn.

1992, pripažįstamas kaip universitete, mes pradėjo skambinti City Universiteto San Paulas - UNICID.

1995 metais, mes pradininkas Telekomunikacijų žinoma aukos, nuoroda daugelį kitų aukštojo mokslo įstaigų jaunesniems nei MEC gaires.

2000, visos bakalauro universitetas (Istorija Švietimas, Literatūra, gamtos mokslai, matematika ir fizinis lavinimas) atėjo būti įdėta į mokytojų rengimo programa, siekiant patenkinti švietimo politiką MEC, kuris rekomenduojamas naują dinamiką per tarpdisciplininio perspektyvos. Programa tapo ugdymo aplinkos nuoroda.

Per šiuos keturis dešimtmečius, mes stipriname mums daug sveikatos srityje ir mes pradėjome laikyti šiuo atžvilgiu nuoroda. Pradžioje mes siūlome slaugos, fizioterapija ir odontologijos ir 2004 metais pradėjo siūlyti medicinos ir biomedicinos kursus, nustatytas su didžiausią balų už MEC. Šiandien mes pridėti 32 metų patirtį šioje srityje ir daugiau nei 6000 absolventų ir veikiantis rinkoje, todėl judriausių ir labiausiai prestižinių kursuose profesinių sektorių.

2008 metais Mechatronikos inžinerija Elektros inžinerijos, statybos inžinerijos ir aplinkos inžinerijos tapo dalimi mūsų sąrašą bakalauro kursus. Be to, mes pradėjo naujos technologijos bakalauro studijų pastatų statybos, grafinis dizainas, among others.

2009 metais pradėjo siūlyti Architektūros ir urbanistikos kursą, kuris suteikia tvirtą pagrindą ir turi Skirtumą dėmesio tvarumo.

Kiti privalumai yra mūsų klinikos ir mūsų laboratorijos įrengtos labai pažangių technologijų įrangos ir mūsų fakulteto labai patyrę ir kvalifikuoti. Išmok įsipareigojimą, mes reikalaujame, pasišventimo ir įkrauti studentų ir dėstytojų rezultatus ir nuolatinį paiešką naujienas ir atnaujinimus šioje srityje.

Dabar mes esame viena iš geriausių aukštųjų mokyklų institucijų šalyje, kad sujungia tvirtą žinių profesinės etikos ir kad visada vyks pagal pasaulinės rinkos naujovių, siūlanti daugiau nei 60 bakalauro kursus ir technologijų bakalauro, magistro kursus Lato sensu ir stricto sensu, asmeniškai, sveikatos sritys, Verslo komunikacijos, teisinės mokslai, tiksli ir turizmas, be kita ko, ir keletas pratęsimo studijos ir partnerystės programos Brazilijoje ir užsienyje. 2012 metai, metus UNICID karantino, pažymėtas plėtimosi institucijos, kuri tapo dalis Southern Cross švietimo Moment, sudarytą iš koledžo Cruzeiro do Sul, San Paulas - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universitetas modulis centras, Caraguatatuba - SP; Universitetas Franca, Franca SP; University Center Federacinės apskritis, Brazilija - DF, San Sebastian koledže San Sebastijanas - SP; Fakultetas Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; Universitetas Aušros Vartų globoja centre, Salto ir ITU - SP ir universitetas Miestas São Paulo, Sao Paulo - SP, suvienyti jėgas ir sukurti stipresnę operaciją, konkurencinga ir gali pasiūlyti geresnes švietimo galimybes mūsų studentams mokymo

Ar ir toliau rašyti šį puikių pasiekimų ir sėkmės istoriją!

Programos mokomos:
  • Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Priklausymas pripažinta UNICID sveikatos srityje medicinos mokykla naudoja įvairius mokymo-mokymosi metodą, į studentą orientuotą. ... [+]

Apie kursą Kompetencijos ugdymo: aukščiausias įvertinimas Brazilijos Švietimo ir mokslo ministerija (MEC). Priklausymas pripažinta UNICID sveikatos srityje medicinos mokykla naudoja įvairius mokymo-mokymosi metodą, į studentą orientuotą. Problema grindžiamas mokymasis (PBL - Problema grindžiamas mokymasis) leidžia tarpdisciplininį ir visapusišką požiūrį į sveikatos reikalavimų, gyventojų, pabrėžiant humanistinę požiūrį ir etiką profesijos ir paciento, per vieningą sveikatos sistemos Brazilija (SUS), tikrovės , Nuo pat pradžių, studentas yra skatinami plėtoti klinikinių priežastis ir išmokti priimti sprendimus, remiantis moksliniais įrodymais. Be to, atlieka įlaipinimo mokyklą geriausių sveikatos įstaigų mieste, pavyzdžiui, dėl valstybės tarnautojų, savivaldybių vaikų ligoninės Vaiko Jėzaus ir motinystės ligoninė Leonor de Barros Mendes ligoninėje. Praktinis taikymas įvairiems scenarijams: pagrindinės sveikatos vienetų, Poliklinikos, avarinių kambariai ir ligoninių vidutinio ir didelio sudėtingumo. ... [-]
Brazilija San Paulas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
12 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Gyvenimo leidžia partnerystę su keliose srityse ir serviçosExcelência mokymas: aukščiausiu įvertinimas Brazilijos Švietimo ir mokslo ministerija (MEC) ir optimalaus stažu ... [+]

Apie kursą Gyvenimo leidžia partnerystę su keliose srityse ir serviçosExcelência mokymas: aukščiausiu įvertinimas Brazilijos Švietimo ir mokslo ministerija (MEC) ir optimalaus stažuotei Enade 2010. Priklausymas pripažinta Sveikatos miesto rajone universiteto San Paulas - UNICID biomedicinos kursas turi modulinę programą. Šis pasiūlymas yra integruoti pagrindines disciplinas ir klinikinės medicinos disciplinas į vienetų, pavyzdžiui, agresijos ir gynybos modulis, kuris spręsti turinio patologija, mikrobiologija, imunologijos, parazitologijos tarp skirtingų outros.Metodologia. Visa požiūris į ugdymo turinio naudoja aktyvią metodiką mokymo ir mokymosi gali skatinti būsimą Biomedicininių ugdyti kritinį mąstymą rengia jam už profesinės veiklos srityje. Todėl mes skatiname studentus mokytis mokytis ir mokytis iš patirties, gauti taip Geresnis mokymas ir kvalifikacijos profissional.Parcerias su mokslinių tyrimų institutais ir laboratorijomis. Tokiu būdu studentai turi prieigą prie visą švietimo, kad leistų jiems dirbti kartu su mokslinių tyrimų institutais, technologinės plėtros pramonės, diagnostikos laboratorijos papildyti ir prognozuoti žmogaus ligų, taip pat aplinkos ir maisto analizės, studijos / analizes Žmogaus genetikos ir molekulinės biologijos. Teorijos į praktiką! Be to, užbaigus sveikatos tarpdisciplininis programa, Bendrijoje (Pisco), kurio veiklos sritys yra Bendrijos nustatymus, universitetas sveikatos programa rinktinės Šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros paslaugos, suteikti galimybę studentams nuolatinį ryšį su Gyventojų ir profesijos praktika. Pasiruošimas juos taip tarnauti bendruomenei, integruojant visuomenės sveikatos komandas, atliekant planavimo, priežiūrą ir kontrolę sveikatos programų kokybės doenças.Infraestrutura ir modernių laboratorijų prevencijai. Universitetas vienija infrastruktūros aukščiausios kokybės, su modernia laboratorijų, kaip jauniausias klinikinės analizės laboratorija, kuri prisideda prie mokymo, mokslinių tyrimų, sveikatos priežiūros ir paslaugų bendruomenei, techninę kompetenciją ir kokybę. ... [-]
Brazilija San Paulas
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba