Mokyklos ir universitetai Bolivijoje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Bolivijoje 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Bolivija. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Bolivija informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Bolivija ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Bolivija informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Bolivija tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Bolivija

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Bakalauras Bolivija Cochabamba Colcapirhua Municipality February 2019

Privati technikos universitetas UNITEPC Kosmosas yra aukštojo mokslo, teisėtai įsteigtas ir apsaugotas nuo DAUGIATAUTĖ narėje Bolivija Konstitucijos 94 straipsnio įstaiga. Dvasia, kuri buvo sukurta technikos universiteto Asmeninis Kosmosas, UNITEPC, 24 metai, turime ne tik socialinę erdvę profesinį mokymą, bet yra vieta, kuri yra reali galimybė sukurti išsamią profesionalizacijos šių dienų atraminiam modernumas, globalizacija ir informacinių technologijų, kai tai nėra leng… [+] va rasti švietimo pasiūlymus, apimančius etikos ir moralinių vertybių, kad visuomenė reikalauja skatinimą. Į UNITEPC yra "aukštasis mokslas gyvai" su kurio verslumo dvasios ir žmonijai. Šiam tikslui turi misiją ir aiškią ir objektyvią viziją, kuri generuoja didelius lūkesčius dėl savo mokiniams sėkmės, dėstytojo prestižinių specialistų iš įvairių sričių žmonėms žinių, kurie yra apmokyti atlikti mokymo procesus aukštojo mokslo, valdymas remiantis mokslo žiniomis. Sveiki atvykę į šį akademinėje aplinkoje. misija "Indėlis į tvarų šalies vystymąsi ir pasaulyje per mokslinių ir technologinių tyrimų, naujoviškų formų gamybos ir socialiai atsakingų specialistų, iniciatyvių, tyrėjų ir vadovų su kritinės talpos, formavimo padėti kultūrinės įvairovės plėtrą, socialinis teisingumas, demokratinės sambūvio ir gerovės ". vaizdas "Būti nacionalinių ir tarptautinių projekcija universitetas, galėtų patenkinti poreikius aukštos strateginiu prioritetu profesinio mokymo, su paslaugų pašaukimo į kultūrų bendruomenės sričių svarbą visapusiškam, tvaraus, mokslo ir technologijų plėtros, įgyvendinimo švietimo procesai kokybė ir teisingumas ". [-]