Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į vieną iš geriausių ir pažangiausių vietų mokymosi pasaulyje. Nuo 1996 tarptautinių studentų fakultetas išugdė tūkstančius medicinos gydytojų, stomatologai (Stomatologai) ir farmacininkų.

Azerbaidžanas medicinos universitetas (AMU) įkurta 1930 metais, yra viena iš didžiausių ir prestižiškiausių aukštųjų mokyklų šalyje.

Yra 5 fakultetai, kuri apima: Bendrosios medicinos, medicininės profilaktikos, stomatologijos (odontologija), karo medicinos, FARMACIJOS.

Šiuo metu yra 8000 mokiniai (įskaitant 1171 užsienio studentų), studijuojantys universitete. Kursai yra dėstomi per 74 akademinių padalinių išsamiu darbuotojų daugiau nei 1628 profesionalai.

Yra 5 fakultetai, kuri apima:

01. Bendrosios medicinos

Per pastaruosius 10 metų 2768 mokslo darbai iš fakulteto darbuotojų buvo paskelbta, 467 iš jų yra vadovėliai, vadovėlis papildai ir kitos švietimo-metodinė darbai, 1173, yra iš žurnalų straipsnio 1128 yra tezė, 605 darbai yra paskelbti moksliniai santraukos užsienio šalyse ir konferencijų medžiaga.

02. MEDICINOS profilaktika

03. Odontologas

Stomatologija fakultetas Azerbaidžano medicinos universiteto buvo surengta 1954 m. Iš fakulteto įkūrimo tikslas buvo suteikti mūsų Respublikos gyventojų su aukštos kvalifikacijos odontologijos specialistams.

04. Karo medicinos

05. PHARMACEUTIC

Keli Gydytojai cheminių ir biologinių mokslų dirbančių Azerbaidžano Nacionalinės mokslų akademijos yra absolventai Farmakologijos Azerbaidžano medicinos universiteto.

Azerbaidžanas

Pirmajame šio amžiaus dešimtmetyje, Azerbaidžanas buvo namuose su viena iš sparčiausiai augančių ekonomikų pasaulyje. Skatinami sparčiai plečiantis savo naftos ir dujų sektoriuje country,Äôs BVP trigubai tarp 2003 ir 2011 m. Ekonomikos augimas atvėsus pastaraisiais metais, tačiau Azerbaidžanas vis dėlto padarė labai sėkmingą perėjimą prie besiplečiančios rinkos ekonomikai, nes siekiant savo nepriklausomybę nuo buvusios Sovietų Sąjungos 1991 m. Daugiau nei devynis milijonus žmonių šalis, Azerbaidžanas sėdi Rytų Europoje ir Vakarų Azijoje kryžkelėje. Ji ribojasi karto Turkijos, Irano ir Rusijos, ir pritaria regioną su kitų buvusių sovietinių respublikų, įskaitant Gruzijos ir Kazachstano.

Kas mes esame ir ką mes siūlome?

 • TRC Kolegijos dalis TRC švietimo įmonių grupei.
 • Išskirtinis pasaulyje atstovas Magrebo arabų.
 • Europos bendrovės Europos etikos kodekso.
 • Ilgos metų patirtį.
 • Ne agentas, bet universiteto atstovas

Nuolatiniai ryšių biurai visame pasaulyje

Apgyvendinimas ir palaikymas

 • TRC kolegijos amv studentai garantuojamas miesteliu bendrinimo apgyvendinimo, jei jie nori
 • TRC kolegijos amv studentai turi Nemokama televizija ir "Wi-Fi", jei jų kambarių
 • TRC kolegijos amv studentai turi skalbimo mašina ir šaldytuvas, pateiktą jų kambarių
 • TRC kolegijos amv studentai turi TRC kolegijos Suaugusiųjų Mentor (AT Medicinos)
AMU

AMU Azerbaidžano universitetų brangakmenis

 • Narys Tarptautiniame registre (nuo 1996)
 • Narys Juodosios jūros universitetų asociacija (nuo 1999)
 • Narys Tarptautinės universitetų asociacijos (nuo 2000)
 • Visas narys Europos universitetų asociacijos (nuo 2002)
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Azerbaijan Medical University

Istorija švietimo farmakologijos Azerbaidžane prasideda 1938 metais. Mūsų departamentas farmakologijos traukiniai aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro ... [+]

Istorija švietimo farmakologijos Azerbaidžane prasideda 1938 Our metų Departamentas farmakologijos traukiniai aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro laipsnį dirbti sveikatai, įskaitant farmakologinio srityje. Mūsų departamentas moko studentui farmakologinio - paieška šaltinių vaistus, metodus vaistų kokybę ir paruošti įvairių vaistų kontrolės. Studentai įgyja žinių ir įgūdžių, įgyvendinant šiuolaikinių metodų cheminių analizių ir įsigyti naujų vaistų. Studentai taip pat gauti detalią informaciją apie galimo poveikio vaisto dėl organizmo, taip pat ištirti vaisto kokybę.

Šiuo metu yra daugiau nei 6500 aukštos kvalifikacijos Aptekarz su bakalauro ir magistro kvalifikacinis laipsnis Azerbaidžane. Beveik visi jie yra baigę amv departamento farmakologijos. 11 asmenų neseniai gynė disertaciją daktaro laipsniui ir 44 asmenų daktaras farmakologijos specialybės kėdės katedros.... [-]

Azerbaidžanas Baku
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Azerbaijan Medical University

Medicinos darbuotojai yra parengta remiantis "Gydymas darbas" specialybės fakulteto. Pagrindiniai medicina dalykai mokėsi 1-3 kursus, klinikiniai dalykai mokėsi 4-6 kursa ... [+]

Medicinos darbuotojai yra parengta remiantis "Gydymas darbas" specialybės fakulteto. Pagrindiniai medicina dalykai mokėsi 1-3 kursus, klinikiniai dalykai mokėsi 4-6 kursai.

Kai kurie studentai skirtingų švietimo turite galimybę tai padaryti praktinį darbą universitetuose įvairių šalių (kaip Turkijoje, Vokietijoje, JAV, Bulgarijoje, Rumunijoje, Italijoje) priešlaikinio diplomo laikotarpį.

Talentingi studentai fakulteto pasimatuoti mokslinė tyrimų darbų aktualiais medicinos Studentų mokslinės draugijos kartu su savo išsilavinimą.

16 skyriai ir 1 Žinoma veikti II profilaktinis gydymas fakultete. 3 iš jų yra teoretikai, 14 iš jų yra klinikos skyriai. Mokslinė tyrimai atliekami departamentų apie įvairių problemų ir sprendimų problemų medicinos kartu su išsilavinimu.... [-]

Azerbaidžanas Baku
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Azerbaijan Medical University

Stomatologija fakultetas Azerbaidžano medicinos universiteto buvo surengta 1954 m. Iš fakulteto įkūrimo tikslas buvo suteikti mūsų Respublikos gyventojų su aukštos kvalif ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Stomatologija fakultetas Azerbaidžano medicinos universiteto buvo surengtas 1954 m. Iš fakulteto įkūrimo tikslas buvo suteikti mūsų Respublikos gyventojų su aukštos kvalifikacijos odontologijos specialistams.

Nuo pirmųjų metų užsienio studentų iš - (Nepriklausomų Goverments Sąjungos), Lyria, Irag, Palestinoje, Afganistanas, Pakistanas, Turkija, Iranas ir kitų šalių studijuoti su azerbaidžaniečių studentų.

Iš stomatologas klinikoje universiteto formavimas 2002 gali būti laikomas naujo etapo odontologas fakultete. Praktiniai užsiėmimai šioje klinikoje atliekamos klasėse įrengtos modernaus aparato.

Apskritai, 13 mokslų daktaras, profesoriai, 32 dosents ir vyresniųjų mokytojų, 46 mokslų kandidato, 24-vyresniojo mokytojo, 89 asistentai, 33-mokytojams dirbti odontologas fakultete.... [-]

Azerbaidžanas Baku
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba