Ferdinand Porsche Fern FH

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universiteto studijos FernFH: modernus, ne visą darbo dieną ir lankstus

Tuo Ferdinandas Porsche nuotolinio koleginių studijų suteikia jums geriausius įmanomus galimybes tolesnei karjerai. Ištęstinės jums bus sukurti bakalauro ar magistro laipsnį kompiuterių mokslo ar ekonomikos Business & Economics psichologijos.

"Mišrusis mokymasis": Efektyvus mokymasis internete, tiek neprisijungus

Jūs baigti savo studijas daugiausia "virtualaus universiteto" iš namų. Tai reiškia didelį lankstumą jums. Be individualios mokymosi internetu apsilankymo užblokuotas kursus vienoje iš moderniausių universitetų Austrija, Wiener Neustadt.

Aukštos kokybės švietimo, mokslo ir praktiška

Tuo Ferdinandas Porsche nuotolinio koleginių studijų atitinka aukščiausius turinio ir mokymo kokybės standartus. Jūs gausite praktišką ir į ateitį orientuotą aukštąjį išsilavinimą. Visi mokytojai turi puikias įgūdžius jų atitinkamų prioritetinių sričių.

Studijavimas su pajamų

Nepaisant tyrimų darykite taip, kaip įprasta, savo profesijos. Bus mokėsi laisvalaikį. Padėti jums pasiekti savo koledžo laipsnį visą darbo užmokestį. Per semestrą studijų mokesčio mokate 363,36 € (be. Studentų sąjunga mokestis 18,70 €) - Stendas: S. 2015.

Studijavimas ir šeimos gyvenimą

Tuo FernFH tyrimas yra optimaliai organizuoti savo šeimos gyvenimą. Dėka didelio lankstumo nuotolinio mokymosi internete galite dažniausiai tada baigti kursus, jei turite laiko.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Vokiečių

Matyti Health Bakalauras » Matyti Online Bakalauras » Matyti Online Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauro senėjimo valdymo paslaugos

Internetinės Ištęstinės 3 metų September 2019 Austrija Austria Online Vienna Wiener Neustadt + 2 daugiau

Humboldto Bildungsges.mbH su internete miesteliu Vienoje yra didžiausia nuotolinio mokymosi įstaiga, Austrijoje ir turi gerai 50TH [+]

Į Tyrimai Tarpdisciplininė ir praktiška

Tarpdisciplininis orientacijos ir metodinės ir didaktinės dizainas žinoma, jūs įgis daug žinių ir naudingų įgūdžių.

Jie įgyja žinių ir supratimą

senėjimo reiškinys, struktūroms, procesai ir kontekstai socialinės ir sveikatos, į tarp demografinių, socialinių ir ekonominių aspektų ryšius.

Jie kovoti su

Veiksniai, įtakojantys sveikatą ir gyvenimo kokybę senatvėje, Politika, kuria siekiama skatinti sveikatą ir gyvenimo kokybę senatvėje, naujos technologijos remti kasdienį gyvenimą vyresnio amžiaus žmonių.

Jūs įgyti kompetencijas

Organizacinė ir pokyčių valdymo, Projektų ir procesų valdymo, Sąsaja ir tinklo valdymo, Ryšiai, palengvinimas ir instruktavimas Bendrovių valdymas. Karjeros galimybės ... [-]