FH Gesundheit - Health University of Applied Sciences Tyrol

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Fh Gesundheit“ sukuria ir perduoda žinias apie sveikatą universiteto lygmeniu. Tai darydama, „fh gesundheit“ pavyksta vykdyti įgaliojimus teikti sveikatos priežiūros ir socialines paslaugas Tirole ir susieti ją su turiniu ir akademine plėtra profesinėje srityje. Aukštos kokybės taikomieji tyrimai padeda gyventojų sveikatai ir sveikatai.

Su patyrusių, motyvuotų ir kompetentingų darbuotojų, dirbančių mokymo ir daugelyje praktinio mokymo vietų, partnerių institucijų Vokietijoje ir užsienyje, komanda fh Gesundheit šiuo metu moko daugiau kaip 1000 studentų sveikatos sektoriuje. Atsižvelgiant į gerai pagrįstą universitetinį išsilavinimą, studentai tobulina įgūdžius, kurių jiems reikia pasirengti reikalingiems kasdienio gyvenimo uždaviniams ir iššūkiams bei bendradarbiavimui tarpprofesinėse komandose.

Ką mes palaikome:

  • Specializacija sveikatos ir socialinio sektoriaus studijų programose Tirolio sveikatos ir socialinės rūpybos įstaigoms
  • Turinys ir akademinis tobulėjimas profesinėje srityje
  • Tarpprofesionalumo skatinimas
  • Aukštos kokybės, taikomieji moksliniai tyrimai, kurie tenkina gyventojų sveikatą ir sveikatą

modelis

„Fh Gesundheit“ sukuria ir perduoda žinias pagal tarptautinius sveikatos sektoriaus standartus. Mūsų pareiga - teikti sveikatos priežiūros rinkai aukštos kvalifikacijos žmones.

Mes pastatome žmones į centrą

Humanistinis pasaulio ir žmogaus įvaizdis formuoja mūsų verslo kultūrą. Mes elgiamės į ateitį, atsakingi ir socialiai kompetentingi. Mes mokome ir gyvename visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Mes formuojame sveikatą

Mūsų studentai ugdo profesinę-metodinę, mokslinę, socialinę-komunikacinę ir savarankišką kompetenciją į praktiką orientuotą aukštąjį mokslą sveikatos srityje. Nuolatinis kokybės tobulinimas užtikrina mūsų FH studijų programų aktualumą, praktinį aktualumą ir mokslinį pobūdį bei tęstinio mokymo kursus.

Mūsų darbuotojai yra įrodyti ekspertai savo kompetencijos srityje ir perteikia dabartines žinias pagal naujausias didaktines išvadas. Be to, fh sveikata turi kompetentingus ne visą darbo dieną dirbančius mokytojus, kurie gerai žino ypatingus socialinės ir sveikatos priežiūros sistemos iššūkius.

Mes tobuliname žinias

Kaip tarpdisciplininė institucija nustatėme aukštus mokymo, mokslinių tyrimų ir konsultavimo standartus. Verslumo požiūris užtikrina mokslinių tyrimų projektų vykdymą, naujų FH studijų programų ir tęstinio mokymo kursų rengimą.

Esame pripažinta nacionalinių ir tarptautinių institucijų sveikatos priežiūros sektoriuje partnerė ir esame moksliniai mainai su ilgamete partnerių institucijomis Insbruko medicinos universitetu, Leopoldo-Franzenso universitetu Insbruke ir privačiu universitetu sveikatos mokslams, medicinos informatikai ir technologijoms.

Mes leidžiame mąstymo ir mokymosi kambarius

Mūsų darbuotojai ir studentai remiami efektyviomis struktūromis ir procesais jų užduotims atlikti. Atviras ir sistemingas bendravimas palengvina keitimąsi naujomis žiniomis ir jų plėtojimą. Virtualus ir erdvinis dizainas ir įranga palaiko mokymąsi, mokymą ir mokslinius tyrimus fh gesundheit.

Mes sukuriame tinklus

Studentai, absolventai, darbuotojai, ne visą darbo dieną dirbantys dėstytojai, praktiniai mokytojai ir partneriai yra mūsų principų ir vertybių ambasadoriai. Mokymosi visą gyvenimą prasme mes palaikome ryšį su absolventais.

savininkai

FHG - Zentrum für Gesundheitsberufe Tirol GmbH / fh gesundheit savininkai yra 74% Tirol Kliniken GmbH, o 26% - privatus sveikatos mokslų universitetas, medicinos informatika ir technologijos (UMIT).

Karjera sveikatai

Sveikata yra jūsų kompetencija, švietimas ir moksliniai tyrimai yra jūsų aistra? „Innsbruck“ fh sveikatos ir sveikatos taikomųjų mokslų universitete tyrinėjote įvairius uždavinius, kurie padės studentams keliauti į sveikatos profesiją. Įdėta į labai profesionalias komandas, dirbate modernioje švietimo institucijoje, kuri yra optimaliai sujungta už Tirolio ribų.

Vietos

Insbrukas

Address
Innrain 98
6020 Insbrukas, Tirolis, Austrija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis