Oficialus aprašymas

University of Canberra turi stipendijas, skirtas tarptautiniams studentams.

Viskas apie tave

University of Canberra yra gyvybingas vyriausybės universitetas, kuriame svarbiausia yra jūsų ateitis. Mes esame tarptautiniu mastu pripažinti, įsitvirtinę 100 geriausių pasaulio universitetų ir turėdami didelius planus savo ateičiai.

Mes ne tik sutelkti dėmesį į dalykų teoriją, mes norime mokyti savo studentus taip, kaip jie dirbs. Tai, ką mes vadiname integruotu į mokymąsi mokymu, ir tai yra didelė priežastis, dėl kurios mūsų studentai yra labai populiarūs ir tarp labiausiai apmokamų ir labiausiai įdarbinamų Australijoje.

Mūsų kursai

Su daugiau nei 300 bakalauro, magistrantūros ir mokslo laipsniais, apimančiais 28 išsamias studijų sritis, tikrai bus karjeros kelias jums tinka UC.

Mūsų studijų sritys yra:

 • Apskaita ir valdymas
 • Pastatyta aplinka ir dizainas
 • Komunikacija ir žiniasklaida
 • Kūrybinė ir kultūrinė praktika
 • Švietimas
 • Vyriausybė ir politika
 • Sveikata ir sportas
 • Teisė ir teisingumas
 • Inžinerija, IT ir Duomenys
 • Mokslas

Šiek tiek apie mus

University of Canberra universitetas, įsteigtas 1990 metais kaip University of Canberra pelnė reputaciją gaminant kai kurias labiausiai įdarbintinas šalies absolventus. Mūsų studentai yra labai paklausūs darbdaviams visoje Australijoje ir visame pasaulyje.

Mes turime įvairią bendruomenę iš daugiau nei 17 500 studentų, 2500 darbuotojų ir 78 000 absolventų daugiau nei 105 šalyse.

Bruce Campus yra tik 120 minučių nuo Kanberos biologinės įvairovės konvencijos ir tik 5 minutės nuo Belconnen miesto centro. Jis įsikūręs 120 hektarų vaizdingos vietinės krantinės.

Mūsų miestelio gyvenimo būdas sukasi aplink mūsų kavines, restoranus, barus, salonus ir vejas. Yra keletas profesionalių ir socialinių klubų bei visuomenių ir sporto komandų, taip pat reguliarius socialinius renginius. Mes taip pat yra "ACT Brumbies", "WNBL Canberra" sostinės "ir daugybė profesionalių ir elitinių sportininkų.

Universitetas neseniai pasirašė sutartis, leidžiančias investuoti daugiau kaip 2 mlrd. Dolerių į universitetą, įskaitant technologijų centrą ir sveikatos apsaugos teritoriją, kurioje yra mūsų pačios valstybinė ligoninė. Taigi atvykskite ir studijuojate iš tiesų naujoviško universiteto, kuriame rašote savo istoriją.

Negali atvykti į Kanberą? Peržiūrėkite mūsų partnerių Melbourne, Sidnėjuje ir Kvinslande kursus.

Kodėl UC?

 1. Universitetas įsikūręs Kanberoje, Australijos sostinėje, Australijos federalinės vyriausybės ir parlamento būstinėje.
 2. University of Canberra yra priskirtas prie "100 populiariausių" universitetų pasaulyje "prestižiniame" 2017 m. Aukštojo mokslo "(THE) Young University Rankings.
 3. University of Canberra yra reitinguojamas prestižiniuose "100 geriausiųjų universitetuose iki 50 metų amžiaus" 2016-17 QS Young University Rankings.
 4. Mūsų laipsniai orientuojasi į realiojo pasaulio įgūdžių ugdymą, akcentuojant "integruotą į darbą" mokymąsi visą mokymo programą.
 5. Universitetui galima pasinaudoti lanksčiais Pathways per University of Canberra koledžo University of Canberra .
 6. UC absolventų užimtumo lygis yra 90 procentų (viršiau nacionalinių universitetų vidurkis 89%).
 7. UC absolventų pradinis atlyginimas visose studijų srityse yra vidutiniškai 58000 $ per metus (virš nacionalinio universiteto vidurkio 56 000 USD).
 8. "UC" tai viskas - mokesčiai už mokslą yra vidutinio sunkumo, klasių dydžiai yra nedideli, akademiniai standartai yra aukšti, o mūsų laipsniai gerbiami visame pasaulyje.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

University of Canberra

UC Slaugos laipsnis suteikia jums galimybę įvykdyti savo potencialą, kaip ateities lyderį ir vizitą Australijos slaugai. Mūsų pertvarkyta programa demonstruoja puikų svei ... [+]

University of Canberra turi stipendijas, skirtas tarptautiniams studentams.Pripažintas ir priimtas daugiau nei 160 šalių

Jei esate entuziastingas, kad padėtumėte kitiems ir apsvarstytumėte slaugos ateitį, UC Slaugos kursų bakalauras siūlo išskirtinę pramonę ir visame pasaulyje gerbiamą platformą, iš kurios galite pradėti savo slaugos karjerą.

Šis įkvepiantis ir visiškai interaktyvus kursas apima naujausius nacionalinius ir tarptautinius interaktyvius mokymo ir internetinės praktikos metodus, naudojant novatorišką technologinę ir medicininę įrangą, skirtą simuliuoti realaus gyvenimo scenarijus.

Kuriant šį kursą jūs taip pat atliksite kelias klinikinės praktikos galimybes ir gausite vertingos informacijos ir patirties įvairiuose sveikatos priežiūros paslaugų teikėjose.... [-]

Australija Kanbera
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Canberra

University of Canberra yra įsipareigojęs kurti stiprią ir tvarią sveikatos priežiūros ir sporto pramonės darbo jėgos aborigeną ir Torreso sąsiaurio salierus. Jei esate ab ... [+]

University of Canberra turi stipendijas, skirtas tarptautiniams studentams.Stiprinti savo fizioterapijos karjerą.

Jei esate fizioterapeutas, ieškantis karjeros, tuomet UC kursas "Fizioterapijos magistras" suteiks jums žinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių, padėsiančių jūsų karjerą įgyti visiškai naują lygį.

Šis 2 metų trukmės kursas puikiai tinka tiems, kurie nori sutelkti savo kineziterapijos žinias konkrečioje srityje, siekdami įtakoti pramonės standartus ar galbūt žengti žingsnį į mokslinę akademinę karjerą.

Nepriklausomai nuo jūsų motyvacijos, šis kursas suteiks jums tiek patirties, tiek kvalifikacijos, kad jūsų darbas būtų pripažintas aukštesniu lygmeniu; o tai savo ruožtu galėtų lemti pokyčių poveikį ir didinti platesnės bendruomenės sveikatą bei gerovę nacionaliniu lygmeniu.... [-]

Australija Kanbera
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 - 8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Canberra

Šis kursas puikiai tenkins jūsų badą dėl rafinuotų kvalifikacijų ir leis jums pritaikyti savo ekspertų žinias, kad galėtumėte teikti profesionalias dietines konsultacijas ... [+]

University of Canberra turi stipendijas, skirtas tarptautiniams studentams.Išauginkite savo mitybos karjerą iš vidaus

Jei rimtai žiūrėsite į mitybą ir turėsite įtakos nuolat besikeičiančios ir senėjančios visuomenės mitybos poreikiams, tuomet "UC" mitybos magistro kursas suteiks jums reikiamų įgūdžių ir kvalifikacijos, kad jūsų idėjos pasikeistų vietos ir nacionaliniu lygiu.

Šio kurso dėka jūs naudosite savo turimas žinias ir patirtį, kad suplanuotumėte ir atliktumėte savo pasirinktą mokslinių tyrimų projektą, o tada dalyvaujate 20 savaičių trukmės visą darbo dieną dirbančio išsilavinimo, kad šis projektas taptų gyvybingas - viskas bus visiškai palaikoma ir akademinių ir pramonės ekspertų bei mentorių skatinimas.... [-]

Australija Kanbera
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 - 12 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba