University of Canberra

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Canberra turi stipendijas, skirtas tarptautiniams studentams.

Viskas apie tave

University of Canberra yra gyvybingas vyriausybės universitetas, kuriame svarbiausia yra jūsų ateitis. Mes esame tarptautiniu mastu pripažinti, įsitvirtinę 100 geriausių pasaulio universitetų ir turėdami didelius planus savo ateičiai.

Mes ne tik sutelkti dėmesį į dalykų teoriją, mes norime mokyti savo studentus taip, kaip jie dirbs. Tai, ką mes vadiname integruotu į mokymąsi mokymu, ir tai yra didelė priežastis, dėl kurios mūsų studentai yra labai populiarūs ir tarp labiausiai apmokamų ir labiausiai įdarbinamų Australijoje.

Mūsų kursai

Su daugiau nei 300 bakalauro, magistrantūros ir mokslo laipsniais, apimančiais 28 išsamias studijų sritis, tikrai bus karjeros kelias jums tinka UC.

Mūsų studijų sritys yra:

 • Apskaita ir valdymas
 • Pastatyta aplinka ir dizainas
 • Komunikacija ir žiniasklaida
 • Kūrybinė ir kultūrinė praktika
 • Švietimas
 • Vyriausybė ir politika
 • Sveikata ir sportas
 • Teisė ir teisingumas
 • Inžinerija, IT ir Duomenys
 • Mokslas

Šiek tiek apie mus

University of Canberra universitetas, įsteigtas 1990 metais kaip University of Canberra pelnė reputaciją gaminant kai kurias labiausiai įdarbintinas šalies absolventus. Mūsų studentai yra labai paklausūs darbdaviams visoje Australijoje ir visame pasaulyje.

Mes turime įvairią bendruomenę iš daugiau nei 17 500 studentų, 2500 darbuotojų ir 78 000 absolventų daugiau nei 105 šalyse.

Bruce Campus yra tik 120 minučių nuo Kanberos biologinės įvairovės konvencijos ir tik 5 minutės nuo Belconnen miesto centro. Jis įsikūręs 120 hektarų vaizdingos vietinės krantinės.

Mūsų miestelio gyvenimo būdas sukasi aplink mūsų kavines, restoranus, barus, salonus ir vejas. Yra keletas profesionalių ir socialinių klubų bei visuomenių ir sporto komandų, taip pat reguliarius socialinius renginius. Mes taip pat yra "ACT Brumbies", "WNBL Canberra" sostinės "ir daugybė profesionalių ir elitinių sportininkų.

Universitetas neseniai pasirašė sutartis, leidžiančias investuoti daugiau kaip 2 mlrd. Dolerių į universitetą, įskaitant technologijų centrą ir sveikatos apsaugos teritoriją, kurioje yra mūsų pačios valstybinė ligoninė. Taigi atvykskite ir studijuojate iš tiesų naujoviško universiteto, kuriame rašote savo istoriją.

Negali atvykti į Kanberą? Peržiūrėkite mūsų partnerių Melbourne, Sidnėjuje ir Kvinslande kursus.

Kodėl UC?

 1. Universitetas įsikūręs Kanberoje, Australijos sostinėje, Australijos federalinės vyriausybės ir parlamento būstinėje.
 2. University of Canberra yra priskirtas prie "100 populiariausių" universitetų pasaulyje "prestižiniame" 2017 m. Aukštojo mokslo "(THE) Young University Rankings.
 3. University of Canberra yra reitinguojamas prestižiniuose "100 geriausiųjų universitetuose iki 50 metų amžiaus" 2016-17 QS Young University Rankings.
 4. Mūsų laipsniai orientuojasi į realiojo pasaulio įgūdžių ugdymą, akcentuojant "integruotą į darbą" mokymąsi visą mokymo programą.
 5. Universitetui galima pasinaudoti lanksčiais Pathways per University of Canberra koledžo University of Canberra .
 6. UC absolventų užimtumo lygis yra 90 procentų (viršiau nacionalinių universitetų vidurkis 89%).
 7. UC absolventų pradinis atlyginimas visose studijų srityse yra vidutiniškai 58000 $ per metus (virš nacionalinio universiteto vidurkio 56 000 USD).
 8. "UC" tai viskas - mokesčiai už mokslą yra vidutinio sunkumo, klasių dydžiai yra nedideli, akademiniai standartai yra aukšti, o mūsų laipsniai gerbiami visame pasaulyje.

Vietos

Kanbera

Address
Locked Bag 1,
University of Canberra

2601 Kanbera, Australijos sostinės teritorija, Australija