Oficialus aprašymas

" UTS mes manome kitaip: mes priimame visuotinį požiūrį į švietimą, kurio pagrindinė inovacija. Be to, mes esame realaus pasaulio universitetai. Visi mūsų kursai yra glaudžiai suderinti su pramonės poreikiais, todėl tai, ką jūs mokysitės, paruoš jūsų būsimą karjerą.

UTS skirtumas

  • Mes Australijos 1-asis jaunasis universitetas ir užėmė 9-ąją vietą pasaulyje (QS Top 50 iki 2019 m. Iki 50 metų ir "The Times" aukštojo mokslo (THE) Young University universiteto reitingai 2018 m.). Pagal QS (2019) mes taip pat vertiname 200 geriausių pasaulio universitetų.
  • Sukūrėme pasaulinio lygio universitetus, kuriuose gyvena energingos, tarpusavyje sujungtos studentų erdvės. Pasinaudokite mūsų apdovanojimų pelniusiais pastatais, naujausiomis priemonėmis ir tvariu dizainu.
  • Mes Sidnėjaus miesto universitetas - mes gyvename viename iš didžiausių pasaulio miestų, apsuptą Sidnėjaus kūrybinių ir skaitmeninių pramonės šakų centre.
  • Mes turime ryšius, kurie skaičiuojami. Daugiau nei 150 pramonės partnerių formuoja mūsų turinį ir teikia stažuotes, stipendijas ir išteklius.
  • Mūsų studentai atvyksta pirma - kai studijuosite su mumis, mes jus palaikysime. Studentų paslaugos apima sveikatą ir konsultavimą, akademinę ir anglų kalbos pagalbą, būsto ir karjeros paramą, asortimentą klubų ir visuomenių.

Tyrimai, kurie yra svarbūs
" UTS mūsų tyrimas atsako į didelius klausimus. Mes turime vis didesnę reputaciją būsimiems moksliniams tyrimams kylančiose disciplinose, daugiausia dėmesio skiriant penkios teminės sritys: sveikata, duomenų mokslas, tvarumas, būsimasis darbas ir pramonė bei socialinės ateities perspektyvos. Nuo klausimų, susijusių su sveikatos priežiūros ateities technologiniais sutrikimais , dideli duomenys ir nauji darbo būdai, mes pristatome realius šiandieninės ir rytoj iššūkius. Mes taip pat bendradarbiaujame. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramonės atstovais ir akademiniais partneriais visame pasaulyje, siekdami paskatinti prasmingus pokyčius aplink pasaulį.

Stipendijos sėkmė

Mes paskyrėme 30 milijonų JAV dolerių, skirtų stipendijoms ir stipendijoms tarptautiniams studentams iki 2020 m., Įskaitant universitetinius arba fakulteto specialius finansus tokiems tarptautiniams studentams kaip jūs.

www.int stipendijos. UTS .edu.au

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

University of Technology Sydney

Šis kursas teikia registruotas slaugytojus, turintiems žinių ir įgūdžių, reikalingų specialistui kaip aukštesniojo lygio medicinos seserų diplomas. Studentai gali pritaik ... [+]

Šis kursas suprojektuotas taip, kad studentai galėtų pritaikyti savo dalyko pasirinkimus, kad atitiktų jų individualius poreikius. Įgytos žinios, įgūdžiai ir patirtis suteikia studentams galimybę pagerinti pacientų ir jų šeimos narių sveikatos kokybę. Studentai ugdo įgūdžius aktyviai prisidėti prie kitų profesinio tobulėjimo ir naudoja įrodymus, kad priimtų pagrįstus sprendimus dėl slaugos praktikos. Labai gerbiami tiek darbdaviai, tiek gydytojai, šis kursas kuria įvairias karjeros galimybes.

Studentai rengia aukštojo mokslo atributai, tokie kaip vadovavimas; kritinis mąstymas; atskaitomybė; komunikacija; profesionalios savybės, atitinkančios jų vaidmenį; ir vietinės kultūrinės pagarbos. Šie požymiai yra sukurti su pagrindiniais išorės dalyviais, pramonės patarėjais, klinikiniais partneriais, darbdaviais ir gydytojais. Kursas kuria studento karjerą kaip kliniką, vadovą ar pedagogą, plečiant, stiprinant ir stiprinant pasitikėjimą esamomis įgūdžiais, be akademinės patirties ir kvalifikacijos.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Tai yra tarpinio lygio sveikatos paslaugų valdymo kursas, kurio tikslas - išplėsti studentų žinias ir būsimas karjeros galimybes. Kursas kuria studentų žinias ir įgūdžius ... [+]

Šio kurso absolventai susiduria su akademiniais ir pramonės lyderiais, kurie dalijasi savo patirtimi ir žiniomis, kad padėtų suprasti šiuolaikinę sveikatos priežiūros paslaugų valdymo aplinką.

Šis kursas skirtas parengti naujus, siekiančius ir vidutinius sveikatos vadybininkus, kurie atlieka sveikatos priežiūros paslaugų valdymo funkcijas įvairiais būdais.

Karjeros galimybės apima sveikatos priežiūros įstaigų, ligoninių, pirminės ir bendruomenės priežiūros, senatvės priežiūros paslaugų ir kitų sveikatos priežiūros įstaigų viešojo, privataus, ne pelno, vyriausybės ir nevyriausybinių sveikatos sektorių pareigas.

[-]
Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Visuomenės sveikata reiškia organizuotas pastangas užkirsti kelią ligoms, skatinti sveikatą ir mažinti sveikatos skirtumus visose populiacijose. Universiteto aukštojo mok ... [+]

Šis kursas siūlo platų pasirenkant. UTS naudoja "akis į akį" mokymą, įskaitant blokines dienas, ir internetinį švietimo pristatymą. Akademiniai darbuotojai yra patyrę gydytojai ir tyrinėtojai, kurie yra pripažinti lyderiais pasirinktose visuomenės sveikatos srityse.

Baigę kursą, absolventai turi tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją. Jie sukūrė įgūdžius ir įgijo žinių, reikalingų šiuolaikiniam visuomenės sveikatos specialistui. Konkrečiai, kursas apima temas, tokias kaip: visuotinė visuomenės sveikatos užkrečiama ir infekcinė liga sveikata sveikata švietimas reprodukcinė ir seksualinė sveikata vietos gyventojų sveikata sveikatos politika valdymas sveikatos priežiūra pirminė sveikatos priežiūra epidemiologija biostatistika kokybiniai tyrimo metodai.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Technology Sydney

Farmacijos magistras yra akredituotas dvejų metų aukštąjį išsilavinimą įgijęs laipsnis, dėl kurio gali būti įregistruotas vaistininkas. Naujoviškas ir praktiškai pagrįsta ... [+]

Kursų tema yra sukurta pirmaujančių vaistų akademikų ir mūsų ekspertų švietimo dizainerio integruoto, studentų dėmesio būdu, naudojant pažangiausias technologijas ir glaudžius ryšius su vaistinės profesija. Viso kurso metu naudojami ekspertų svečių dėstytojai ir praktikų mokytojai, siekiant užtikrinti tinkamą turinio taikymą ir realų jo taikymą. Studentai vykdo klinikinę praktiką įvairiose situacijose, kurias UTS teikia visame laipsnyje. Tai apima garantuotą ligoninės vaistinės vietą tinkamiems studentams. Mokymasis universitete vyksta 2015 m. Atidarytoje naujausios švietimo ir mokslinių tyrimų įstaigos "Graduate School of Health".

Kursų tikslas - paruošti absolventus būti registruotoms farmacininkams, kurie gali sėkmingai išplėsti savo vaidmenis kylančiose profesinėse aplinkose ir besikeičiančiame medicinos, socialiniame, politiniame ir reguliavimo kontekste. Tai pasiekiama peržengus tradicinius edukacinius modelius, taigi mokiniai savarankiškai ir problemomis pagrįstais mokymais ugdo lyderystės įgūdžius, įgyja patirties kuriant naujas technologijas ir kuria tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų, mokytojų ir vaistininkų tinklą.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Šis laipsnis yra skirta registruotiems akušerių, norintiems plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, kurie turi praktinės paraišką inovacijų sveikatos priežiūros pramonės ir ak ... [+]

Šis kursas padeda studentams užbaigti originalių tyrimų, kurie prisideda prie žinių savo srityje per tarptautiniame kontekste. Moksliniai tyrimai UTS vyksta dinamiškas ir rezultatus orientuotą aplinką. Universitetas vilioja studentus, kurie nori tobulinti savo žinias ir patirtį per profesinės ir skatinti sistemą. Studentai yra gyvybingos ir energingas mokslinių tyrimų kultūros dalis, glaudžiai bendradarbiaudama su akademiniu personalu ir sveikatos pramonės partneriais.

Šis laipsnis siūlo tvirtą mokslinių tyrimų mokymo registruotiems akušerių, kurie privalo atlikti tyrimus savo dabartinį darbą arba kurie siekia tokių pozicijų.

[-]
Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Šis kursas apima asmeniškai orientuotą mokymąsi. Kuriant kartu su pagrindiniais suinteresuotaisiais sektoriais, kursas suteikia aiškų slaugytojų Pathway savo karjeros plė ... [+]

Labai gerbiami tiek darbdaviai, tiek gydytojai, šis kursas ugdo slaugos įgūdžius ir žinias, leidžiančias tobulinti asmeniškai orientuotą priežiūrą ir pacientų rezultatus. Tai apima klinikines, lėtines ir kompleksines priežiūros (senėjimo ir išsivalymo), pirminės sveikatos priežiūros, švietimo, valdymo ir mokslinių tyrimų sritis. Kursas buvo parengtas su pagrindine suinteresuotųjų šalių grupe, kuri apima pedagogus, klinikinių slaugytojų konsultantus, slaugytojų padalinių vadovus, slaugos direktorius ir vartotojus. Tai užtikrina, kad absolventų atributai yra profesionaliai svarbūs ir atitinka tiek dabartinius, tiek būsimus darbdavių ir bendruomenės poreikius. Studentai gali pritaikyti savo programą, maišydami ir suderindami septynias didžiąsias ir 11 pagrindines studijas bei daugiau nei 40 pasirinktinių pasirinkimų įvairiais būdais siekdami savo individualių tikslų, nesvarbu, ar jie yra įvairialypiai, ar labai specializuoti. Kurso turinys yra orientuotas į novatorišką, įrodymais pagrįstą praktiką, kuri suteikia studentams galimybę tobulinti slaugos praktiką visuose lygmenyse. 2010-2013 m. Universitetų pasitenkinimo apklausos metu kursai buvo vertinami kaip "puiki", nes dauguma jų buvo susiję su įdomiu meistrų klasės formatu, skatinančiu atsiliepimus, diskusijas ir mokslinį bendruomenę.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1.5 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Pažangių sveikatos priežiūros paslaugų vadybos magistras yra novatoriškas kursas, skirtas įkvėpti ir ugdyti naujos kartos vadovus ir lyderius, kurie gali patenkinti sudėt ... [+]

Kursas suprojektuotas ir mokomas pagal vietos ir tarptautinius pramonės reikalavimus ir reikalavimus. Tai moko tarptautiniu mastu pripažinti pedagogai ir pramonės ekspertai, kurie dalijasi su moksleiviais savo mokslinius tyrimus, praktikos žinias ir išmintį. Tai suteikia studentams tiesioginę prieigą prie vertingų įžvalgų ir tinklų į šiuolaikinę sveikatos priežiūros paslaugų valdymo aplinką. Studentai gali užpildyti sveikatos priežiūros paslaugų planavimo ar sveikatos informacijos valdymo pagrindus. Sveikatos paslaugų planavimas. Tai labai padidina studentų specializuoto planavimo žinias ir įgūdžius, dėl kurių padidėja gebėjimai planuoti ir valdyti sveikatos priežiūros paslaugas įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose. Tai suteikia dalykų derinį, padedantį absolventams įgyti įgūdžių planuojant ir vertinant sveikatos priežiūros paslaugas bei suprasti sveikatos poreikius, taip pat valdyti žmones, išteklius, sistemas ir procesus sveikatos priežiūros tarnybose, kad atitiktų besikeičiančius bendruomenių poreikius, gydytojus, vyriausybes ir organizacijas . Sveikatos informacijos valdymas. Šis pagrindinis dalykas yra dalykų mišinys, padedantis absolventams taikyti duomenų pagrįstą požiūrį į šiuolaikinę skaitmeninę aplinką besikeičiančią sveikatos aplinką. Ji rengia absolventus, norintiems įgyti ir tobulėti tokiose pareigose, kaip sveikatos informacijos valdytojai, klinikiniai kodekai, duomenų analitikai, ekspertai ar sveikatos priežiūros specialistai. Abiejuose didžiuosiuose universitetuose naudojamos naujausios mokymosi erdvės, leidžiančios studentams vientisai integruoti internetą ir akis į akį mokytis universitete. Dalyviai naudoja platų veiklos spektrą, įskaitant klientų trumpus, atvejų tyrimus ir modeliavimą, kuriuose mokiniai realiuoju laiku mokosi apie bendrus valdymo uždavinius ir iššūkius. Kiekvienas dalykas apima kelias intensyvias studijų dienas miesteliu. Abiejų programų pedagogai yra " UTS " sveikatos paslaugų valdymo centro dalis. Centro komanda atlieka sveikatos paslaugų teikimo tyrimus, kurie savo ruožtu informuoja apie savo mokymą ir žinias apie esamus pramonės... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Šis laipsnis skirtas registruotiems slaugytojams, norintiems tobulinti mokslinių tyrimų įgūdžius, kurie praktinio pritaikymo naujovėms sveikatos priežiūros srityje ir mok ... [+]

Šis kursas padeda mokiniams atlikti originalius tyrimus, kurie prisideda prie jų srities žinių tarptautiniame kontekste. UTS tyrimai vyksta dinamiškoje ir rezultatyvioje aplinkoje. Universitetas pritraukia studentus, norinčius plėtoti savo žinias ir kompetencijas profesionaliai ir skatinančiai sistemai. Studentai yra gyvybingos ir energingos mokslinių tyrimų kultūros dalis, glaudžiai bendradarbiaudamos su akademiniais darbuotojais ir sveikatos apsaugos pramonės partneriais.

Šis laipsnis siūlo tvirtą mokslinių tyrimų apmokymą registruotiems slaugytojams, kurie privalo atlikti tyrimus pagal savo dabartinį užimtumą arba kurie siekia tokių pozicijų.

[-]
Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Šis laipsnis skirtas sveikatos priežiūros specialistams, norintiems tobulinti mokslinių tyrimų įgūdžius, kurie praktiškai taikomi inovacijoms ir politikai sveikatos priež ... [+]

Šis kursas padeda mokiniams atlikti originalius tyrimus, kurie prisideda prie jų srities žinių tarptautiniame kontekste. UTS tyrimai vyksta dinamiškoje ir rezultatyvioje aplinkoje. Universitetas pritraukia studentus, norinčius plėtoti savo žinias ir kompetencijas profesionaliai ir skatinančiai sistemai. Studentai yra gyvybingos ir energingos mokslinių tyrimų kultūros dalis, glaudžiai bendradarbiaudamos su akademiniais darbuotojais ir sveikatos apsaugos pramonės partneriais.

Šis laipsnis siūlo tvirtą mokslinių tyrimų apmokymą sveikatos priežiūros specialistams, kurie turi atlikti tyrimus pagal savo dabartinį užimtumą arba kurie siekia tokių pozicijų.

[-]
Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

Tai yra išsamus sveikatos paslaugų valdymo kursas, kurio tikslas - išplėsti studentų žinias ir karjeros galimybes ateityje. Kursas kuria studentų žinias ir įgūdžius, todė ... [+]

Šio kurso absolventai susiduria su akademiniais ir pramonės lyderiais, kurie dalijasi savo patirtimi ir žiniomis, kad padėtų suprasti šiuolaikinę sveikatos priežiūros paslaugų valdymo aplinką. Studentai gali sutelkti dėmesį į sveikatos priežiūros paslaugų valdymą arba užbaigti pagrindinius dalykus: planuojant klinikinį lyderystės projektų valdymą arba sveikatos tyrimus. Planavimo magistras suteikia dalykų derinį, padedantį absolventams planuoti ir vertinti sveikatos paslaugas, suprasti sveikatos poreikius ir valdyti pokyčius dinamiškoje ir sudėtingoje aplinkoje. Klinikinio vadovavimo pagrindas suteikia dalykų derinį, padedantį absolventams didinti sveikatos paslaugų veiksmingumą, veiksmingumą ir saugą, taip pat užtikrinti, kad valdymas, kokybė ir rizikos mažinimo sistemos prisidėtų prie geriausios sveikatos priežiūros paslaugų teikimo. Projektų valdymo magistras suteikia dalykų mišinį, padedančią absolventams pritaikyti žinias, įgūdžius ir metodus efektyviai ir efektyviai įgyvendinti projektus sveikatos priežiūros sistemoje. Sveikatos tyrimų magistro programa teikia sveikatos priežiūros paslaugų valdymo, mokslinių tyrimų kursų ir savarankiškų studijų dalykų mišinį, siekiant padėti absolventams atlikti sveikatos paslaugų tyrimus ir tuos, kurie nori būti įtraukti į doktorantūros programą.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1.5 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology, Sydney
Address
15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 3 9627 4816