Oficialus aprašymas

Ar tu galvoji apie studijas Australijoje? University of Southern Queensland (USQ) didžiuojasi tuo, kad teikia kuo geresnę paramą, kad padėtų jums pasiekti savo studijų ir karjeros tikslų. USQ studentai naudojasi mažos klasės dydžiais, bendromis mokymosi erdvėmis ir paramos paslaugomis, kad pagerintų savo studijų patirtį. Su studentais iš daugiau nei 80 šalių ir tarptautiniu mastu akredituotų laipsnių ir programų, galite pasirinkti studijuoti universitete, išorės ar internete.

Apie mus

Pietų Kvinslendo universitetas yra dinamiškas universitetas, skirtas teikti kokybiškus laipsnius ir programas lanksčiai ir palaikančiai aplinkai. Per 50 metų USQ tapo žinoma mokymo ir tyrimų institucija, teikianti švietimo paslaugas visame pasaulyje iš trijų regioninių vietų: Toowoomba, Springfildas ir Ipsvichas. Mes taip pat turime centro, esančio Stanthorpe.
Mūsų studentus moko dėstytojai, kurie yra jų sričių lyderiai, kurie, kaip ir mūsų programos, nuolat atnaujina nuolat besikeičiančią pramonės šaką. Mes didžiuojamės, kad esame "Queensland" Nr. 1 absolventams, dirbantiems visą darbo dieną ("Graduate Destinations Survey", 2014-2016 m.). Nepriklausomai nuo to, ar mūsų mokiniai mokosi internetu ar universitetuose, mūsų tikslas yra suteikti jiems asmeninį palaikymą.
Kiekvienas studentas turi prieigą prie USQ studentų santykių pareigūnų (SRO), kurie gali juos remti per savo mokymosi kelionę.

Kursai

Programos, kurias siūlo "USQ", yra skirtos parengti pramonės specialistus, tarptautiniu mastu pripažintus ir kvalifikuotus absolventus. "USQ" galite studijuoti diplomo, bakalauro, magistrantūros ir mokslinių tyrimų lygiu. Taip pat galite pasinaudoti mūsų profesinio tobulėjimo bendraisiais kursais, " Pathway programomis ir anglų kalbos kursais, kad pagerintumėte savo karjerą.

Beveik 28000 studentų iš viso Australijos ir visame pasaulyje pasirenka mokytis USQ šiose srityse:

 • Verslas ir komercija
 • Kūrybinės ir žiniasklaidos priemonės
 • Švietimas
 • Inžinerinė ir buitinė aplinka
 • Sveikata ir bendruomenė
 • Humanitariniai mokslai ir komunikacija
 • Informacinės technologijos
 • Teisė ir teisingumas
 • Mokslai
 • Tyrimai
 • Anglų kalbos ir Pathway programos
 • Profesinis tobulėjimas.

USQ Toowoomba

"USQ Toowoomba" yra originalus universiteto miestelis ir gerai įrengtos įvairios įstaigos, aprūpintos įvairiais studentų poreikiais. "USQ Toowoomba" yra didžiausias USQ trys studentų miesteliai dėl savo dydžio. Jis siūlo visą universitetinę patirtį, susijusią su gyvenamosiose kolegijose ir daugybe studentų gyvenimo, papildančių akademinę programą.

"USQ Toowoomba" yra viename iš didžiausių Australijos vidaus miestų, tik per valandą keturiasdešimt minučių kelio automobiliu į vakarus nuo Brisbeno ir netoli Toowoomba Wellcamp oro uosto.

"USQ" taip pat siūlo nemokamą kasdieninį tarpmiestinį autobusų autobusą tarp USQ Toowoomba, USQ Springfildo ir USQ Ipswich, suteikiant studentams daugiau galimybių ir lankstumo lankyti klases priklausomai nuo jų poreikių.

USQ Springfield

"USQ Springfield" yra modernus ir modernus universitetas, įsikūręs vienos iš Kvinslando sparčiausiai augančių regionų širdyje.

"USQ Springfield" siūlo platų studentų ir magistro laipsnių pasirinkimą ryškioje aplinkoje, tik 25 minučių kelio nuo "Ipswich BCD", 45 minučių nuo Brisbeno miesto ir valandos nuo "Gold Coast".

Universiteto skaitmeninio gaminio ir veiklos centro stendas apima universiteto standartinę transliavimo televizijos ir radijo gamyklą bei repeticijų erdves, taip pat bendrus mokymo kambarius, visiškai naujas laboratorijas.

"USQ Springfield" pasaulinio lygio skrydžio treniruoklis yra pirmas tokio tipo Kvinslandas. USQ simuliatorius yra siauras kūno srautas, kur aviacijos studentai gali pakartoti visą skrydį, tiek reguliarius, tiek nenormalius scenarijus atlikdami patikrinimus ir procedūras.

USQ Ipswich

USQ Ipswich universitetas yra paveldo vietoje viename iš seniausių Australijos miestų. Mes esame "Ipswich" nariai nuo 2006 m., O regionas auga, mes plečiame savo įsipareigojimus regionui.

"USQ Ipswich" lapuočiame miesteliuose yra didžioji vieta visame mieste, taip pat nuostabi biblioteka, kurioje yra gyvas atogrąžų miškas. Universitetas yra 55 minučių nuo Brisbeno miesto, valanda ir 15 minučių nuo Gold Coast, ir yra prieinama viešuoju transportu. USQ Sveikatos ir gerovės mokykloje, USQ Ipswicho namuose yra specialiai paramedicinos mokymo įstaigos ir naujos klinikinės slaugos laboratorijos, sporto aikštelės, kavinė ir sporto salė.

Prisijungęs

Su internetiniu studijų centru "USQ" lengviau nei bet kada atlikti tyrimą, kuris atitiktų jūsų gyvenimą. Mes orientuojamės į studentų sėkmę, todėl jums lengviau pritaikyti savo karjeros tikslus, visiškai akredituotus laipsnius į jūsų įtemptą gyvenimą. Tiesą sakant, mes esame vienintelis universitetas Kvinslande absolventams, dirbantiems visą darbo dieną ("Graduate Destinations Survey", 2014-2016 m.). Galite mokytis ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną arba pakeisti savo studijų krūvį kaip gyvenimo pasikeitimus jums - jūsų klasė yra arti jūsų kompiuterio.

Mūsų studentai, kurie pasirenka studijuoti internetu, yra labai dalis mūsų universitetų bendruomenių ir yra labai laukiami, kad galėtume dalyvauti universitete su mumis, taip pat pasinaudoti daugybe įrenginių ir paramos paslaugų, kurias turime pasiūlyti.

Studentai internete gali naudotis savo lankstus internetinės klasės, kuris leidžia jiems pasirinkti, kur mokytis studijuojant, ir net, kaip jie mokosi. Nenuostabu, kad daugiau kaip 75% mūsų studentų nusprendžia mokytis per šį režimą.

Tarptautinė studentų parama

 • Nemokamas oro uostų surinkimas ir perkėlimas į jūsų apgyvendinimą naujiems atvykstantiems studentams
 • Gyvenamieji koledžai ir nakvynės namai
 • Tarptautinė studentų darbo grupė JAV karjeros centre
 • Studentų gerovė, sveikata, konsultavimas ir gerovė
 • Daugiakryptis palaikymas ir paslaugos
 • Reguliarūs studentų renginiai ir veikla
 • Invalidumo ištekliai.

Sužinokite daugiau informacijos apie USQ International paslaugas.

Kur apsistoti?

Jei planuojate studijuoti universiteto mieste su USQ, yra keletas apgyvendinimo galimybių, kad atitiktų kiekvieną biudžetą - visi jie yra arti kiekvieno USQ miestelio. Sužinokite daugiau apie apgyvendinimą su USQ.

Ar esate pasiruošęs kreiptis į USQ?

Prašymas studijuoti su USQ yra lengvas! Sužinokite daugiau apie mūsų paraiškų teikimo procesą ir paleiskite savo paraišką. Nepamirškite, kad mokestis už paraiškos pateikimą už USQ nėra.

Tyrimai

USQ yra įsipareigojusi atlikti mokslinius tyrimus, kurie yra ne tik akademiniai, bet ir užsiimantys pramone bei suinteresuotosiomis šalimis ir prisidedantys prie naujovių, kurios naudingos mūsų bendruomenėms, tautai ir už jos ribų.

Mūsų mokslinių tyrimų kultūros raktas yra susijęs su pramone, kad suprastų problemas, su kuriomis susiduria sektorius, ir bendrai kuria naujas idėjas ir technologijas, kurios daro realią įtaką konkrečiai naudai. Mes turime didelių mokslinių tyrimų pajėgumų ir patirties šiose srityse;

 • Žemės ūkis ir žemės ūkio verslas
 • Astrofizika
 • Kultūros paveldas ir archeologija
 • Skaitmeninis gyvenimas
 • Aplinkos mokslai
 • Sveikatos ir elgesio mokslai
 • Matematiniai mokslai ir hiperizmas
 • Medžiagų inžinerija ir inžinerijos technologijos
 • Regioninė bendruomenė ir ekonominė plėtra

Mes esame tarptautiniu mastu pripažinta, kad dirbame būsimose medžiagose ir sudėtinėse medžiagose, glaudžiai bendradarbiaudami su tarptautiniais pramonės partneriais ir kitomis mokslinių tyrimų institucijomis, siekdami nustatyti perspektyvius, aplinkai nekenksmingus sprendimus kai kurioms didžiausių pasaulyje prekėms.

USQ taip pat sparčiai vystosi kaip pasaulinė žemės ūkio sistemų ir tvarių kaimo kraštovaizdžių mokslinių tyrimų lyderė, vykdanti mokslinius tyrimus aplinkos mokslų, skaičiavimo ir matematikos mokslų, žemės ūkio mokslų ir inžinerijos srityse. Tarptautiniai mokslinių tyrimų projektai Azijoje padeda gerinti drėkinimą, daržovių gamybą ir prekybą kavos produktais.

Iš superfoodo į regioninį vėžio išgyvenimą mūsų mokslininkai siekia pagerinti gyvenimo kokybę visiems per mūsų sveikatos tyrimus. Projektai apima išskirtinius regionų ir kaimo gyventojų poreikius, susijusius su sveikatos priežiūros sistemų, mokslo ir technologijų, prieigos ir priežiūros, infrastruktūros ir naujovių srities tyrimais. USQ tyrėjai taip pat tyrinėja funkcinių maisto produktų potencialą pakeisti žmogaus nutukimą ir lėtines uždegimines ligas, todėl pagrindas galiausiai suteikia optimalią naudą sveikatai, siekiant sumažinti riziką, susijusią su lėtiniais gyvenimo būdo sutrikimais.

Magistro studijų studentai "USQ" turi prieigą prie daugybės įrenginių, o mūsų tyrėjai ir partneriai tobulina dinaminę ir naudingą aplinką. USQ inovacinis aukštojo mokslo laipsnis pagal mokslinių tyrimų (HDR) programas išplečia studentų akiratį ir pasiruošia jiems užkirsti kelią karjerai jų pasirinktose srityse, siekiant pagerinti jų įsidarbinimo galimybes ir inovacijų įgūdžius.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

University of Southern Queensland (USQ)

Patekimo į rinką reikalavimai Anglų kalbos reikalavimai Pakaitinis keliai ... [+]

Patekimo į rinką reikalavimai

Anglų kalbos reikalavimai

Pakaitinis keliai

[-]
Australija Toowoomba Brisbane Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

USQ Paramedicinos bakalauras suteiks jums specialių įgūdžių, kurie yra unikalūs kaip paramedicinos specialistai, ir jūs būsite apmokyti vertinimo, analizės, sprendimų pri ... [+]

Imkis veiksmų ir pradėkite savo karjeros paramedicą

USQ Paramedicinos bakalauras suteiks jums specialių įgūdžių, kurie yra unikalūs kaip paramedicinos specialistai, ir jūs būsite apmokyti vertinimo, analizės, sprendimų priėmimo ir sunkiosiose situacijose srityse.

Nuo pirmųjų metų ir visą savo laipsnį, jūs užbaigsite klinikines praktikas su "Queensland" greitosios pagalbos tarnyba ir kitomis sveikatos priežiūros įstaigomis - norėdami įgyti "praktinės patirties".

Būdamas paramedicinos studentas, turėsite galimybę patobulinti savo įgūdžius mūsų imituotose greitosios medicinos pagalbos ir avarinio parengimo laboratorijose.

Mūsų Paramedicinos bakalauras buvo sukurtas pirmaujančių medicinos ir paramedicinos darbuotojų, kurie supranta realiąją situaciją prieš ligoninėse teikiamos neatidėliotinos pagalbos.... [-]

Australija Springfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

USQ sveikatos bakalauras (apdovanojimai) (Human Services) suteikia jums idealią platformą plėsti ir tobulinti žinias žmogiškųjų paslaugų srityje. Jūs išmoksite tyrimo met ... [+]

Pasiruoškite imtis tolesnio žingsnio savo sveikatos karjeroje?

USQ sveikatos bakalauras (apdovanojimai) (Human Services) suteikia jums idealią platformą plėsti ir tobulinti žinias žmogiškųjų paslaugų srityje. Jūs išmoksite tyrimo metodus ir pritaikysite juos labiausiai aistringam sveikatos sektoriui.

Vadovaujant pirmaujantiems mokslininkams, jūs būsite atsakingas už planuojamą ir atliktą atitinkamą mokslinių tyrimų projektą, kuris atsiras iš Sveikatos bakalauro (apdovanojimų) (Human Services) su rafinuotomis mokslinių tyrimų įgūdžiais ir specialiomis žiniomis apie žmogaus paslaugas.

Kodėl žmonijos paslaugos?

Ar jūs aistringai bendraujate su žmonėmis? Ar norėtumėte pakeisti žmonių ir bendruomenių gerovę? Atlikite mokslinių tyrimų projektą "Human Services Major" ir pakeiskite savo naujoviškų mokslinių tyrimų įgūdžių taikymą tokiose srityse kaip sveikata ir socialinė gerovė, vaikai ir šeima ar vietos tyrimai ir bendruomenės.... [-]

Australija Toowoomba Springfield Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

USQ "Sveikatingumo (apdovanojimai)" (sporto ir pratybų) bakalauras suteikia jums idealią platformą plėsti ir tobulinti žinias sporto ir pratybų metu. Jūs išmoksite tyrimo ... [+]

Pasiruoškite imtis tolesnio žingsnio savo sveikatos karjeroje?

USQ "Sveikatingumo (apdovanojimai)" (sporto ir pratybų) bakalauras suteikia jums idealią platformą plėsti ir tobulinti žinias sporto ir pratybų metu. Jūs išmoksite tyrimo metodus ir pritaikysite juos labiausiai aistringam sveikatos sektoriui.

Vadovaujant pirmaujantiems mokslininkams, jūs būsite atsakingas už planuojamą ir atliktą atitinkamą mokslinių tyrimų projektą, kuris atsiras iš Sveikatos (apdovanojimų) (sporto ir pratybų) bakalauro su ištobulintomis mokslinių tyrimų įgūdžiais, taip pat specialiomis žiniomis sporto ir pratybų srityse.

Kodėl sporto ir pratybų?

Kadangi gyventojai plačiau supranta sveikatos ir fitneso svarbą, sporto ir pratybų specialistai yra labai paklausūs! Pasirinkite, ar norite ieškoti būdų, kurie jus domina sporto ar sporto arenoje. Tyrimai gali paskatinti atskleisti daugiau apie mitybą, psichologiją, sporto valdymą ar turizmą.... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Ar žmogaus kūnas intriguoja tave? Ar jūs ieškote Pathway į medicinos? Mūsų sveikatos bakalauras (biomedicinos mokslai) apima fiziologiją, farmakologiją, biochemiją, mikro ... [+]

Atraskite medicininius tyrimus

Ar žmogaus kūnas intriguoja tave? Ar jūs ieškote Pathway į medicinos? Mūsų sveikatos bakalauras (biomedicinos mokslai) apima fiziologiją, farmakologiją, biochemiją, mikrobiologiją, imunologijos ir molekulinės biologijos temas, kad aprūpintų jus savo biomedicinos karjerą. Jūs įgysite įgūdžių medicinos laboratorijų metodikose, gaminsite mokslinius pranešimus biomedicininiams eksperimentams ir moksliniams tyrimams. Galite pasirinkti studijuoti savo biomedicinos magistro laipsnį internete arba mėgautis USQ universiteto patirtimi.

Pathway į medicinos studijas

Ar sieki studijuoti mediciną? Mūsų sveikatos bakalauro laipsnis (biomedicinos mokslai) suteiks jums plačias žinias, kad padėtų jums, jei norėtumėte kreiptis į medicinos universitetą (GAMSAT).... [-]

Australija Toowoomba Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Southern Queensland (USQ)

Ar jūs RN nori atnaujinti savo kvalifikaciją arba tapti sveikatos priežiūros sektoriaus lyderiu? Mūsų magistras Slaugos yra skirta padidinti savo įgūdžius vadovavimo ir s ... [+]

Magistras Slaugos registruotiems slaugytojų

Ar jūs RN nori atnaujinti savo kvalifikaciją arba tapti sveikatos priežiūros sektoriaus lyderiu? Mūsų magistras Slaugos yra skirta padidinti savo įgūdžius vadovavimo ir strateginio valdymo per savo dabartinę slaugos praktika. Be to, dėl pasirenkamųjų kursų ir mokslinių tyrimų galimybių variantai gali būti suderinta su savo asmeninės karjeros ambicijų.

Tyrimas Slaugos internete

Nesvarbu, kur jūs gyvenate pasaulyje, jūs galite mokytis internete su mūsų magistras Slaugos. Mūsų slaugos kursai yra skirti internetiniam tyrimo, todėl jūs galite tęsti darbą kaip RN.

Karjera rezultatai

Ar norėtumėte pasakyti strateginį vadovavimą savo palatos, ligoninėje ar organizacijoje? Mūsų magistras Slaugos bus padidinti savo karjeros galimybes slaugos ir sveikatos priežiūros valdymą.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 60 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Australija
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Australija
Address
Australia Online, Australija
Telefonas
undefined