Oficialus aprašymas

Apie

Sveiki atvykę į Job Training Institute (JTI), kuriame mūsų šūkis visada pakelia jus į kitą lygį. JTI yra Australijos institutas, teikiantis profesinį mokymą. Mes siekiame suteikti studentams geriausias galimybes gauti darbą, įgiję Australijoje pripažintą kvalifikaciją.

Kodėl Pasirinkite JTI

  • Lankstumas - Job Training Institute suteikia studentams lankstų mokymosi galimybę per mišrų mokymąsi, įskaitant tiesioginius ir internetinius režimus. Visi mūsų studentai turi galimybę pasirinkti dviejų mokymosi būdų derinį.
  • Darbo vieta - Job Training Institute palengvina darbą savo studentams, o darbo vietos koordinatorius gali padėti studentams bet kokio pobūdžio darbo praktikos klausimais.
  • Studentų parama - mūsų instruktoriai visada yra pasirengę padėti mokiniams atlikti studijas ir užduotis per keletą būdų: nuo pokalbių, elektroninio pašto, telefono skambučių ir susitikimų. Job Training Institute siūlo studentams savaitines tiesiogines internetines klases, kurias moderuoja mūsų kvalifikuoti ir patyrę treneriai.

JTI narystė

Job Training Institute yra ACPET narys ir sutinka laikytis Australijos privataus švietimo ir mokymo tarybos (JTI nario ID: 183094) Konstitucijos, Įstatų ir etikos kodekso.

Mūsų kursai

  • "Face-to-Face Learning" - mūsų mokymasis atliekamas vietoje Dandenong (VIC) ir "Sunshine" (VIC).
  • Mokymasis internetu. Mes panaudojome technologijas, kad mokymasis taptų skaitmeniniu amžiuje, kur lengviau ir greičiau mokytis. Naudodami vyriausybės patvirtintą programinę įrangą, naudojamą pagrindiniuose TAFES ir universitetuose, mes suteikiame jums mokymosi visur, kur esate pasaulyje. Kurso turinys ir vertinimai pateikiami internetu, tačiau kai kuriuos vertinimus reikia vertinti akivaizdžiai iš mūsų apmokytų vertintojų.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Job Training Institute

JTI Slaugos diplomas yra skirtas studentams, norintiems siekti karjeros sveikatos priežiūros sektoriuje, tokiuose sektoriuose kaip akustinė priežiūra, reabilitacija, bend ... [+]

Kurso pristatymo režimas

Tarptautiniai studentai gauna didelį mokytojų kontakto laiką ir 25% mokymosi internetu, remiami naujausiomis technologijomis. Mūsų kursuose taip pat yra darbo vietos stažuotės komponentas, kuris leidžia jums pritaikyti teoriją, kuri mokoma klasėje, realiame pasaulyje.

Mūsų programos yra puikus teorijos ir praktinio mokymo mišinys, suteikiantys jums įgūdžių, kaip maksimaliai padidinti karjeros galimybes sveikatos ir bendruomenės paslaugoms.

Apie kursą

JTI Slaugos diplomas yra skirtas studentams, norintiems siekti karjeros sveikatos priežiūros sektoriuje, tokiuose sektoriuose kaip akustinė priežiūra, reabilitacija, bendruomenės sveikata ir paliatyvios bei senyvo amžiaus priežiūros paslaugos. Sėkmingai baigus kursą, studentams bus suteiktas Australijos Slaugos ir akušerių akreditavimo tarybos (ANMAC) akredituotas Slaugos diplomas (Enrolled Sursing, Division 2). Po baigimo studentai gali užsiregistruoti Australijos sveikatos priežiūros specialistų reglamentavimo agentūroje. *... [-]

Australija Dandenong Saulės šviesa Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Life in JTI