Oficialus aprašymas

"INT Nurse Training Pty Ltd" buvo sukurta vadovaujant jos direktoriui ir įkūrėjui Sarita Mudaliar (RN) aistrui ir norui gaminti profesionalų, aukštos kvalifikacijos ir kvalifikuotą slaugos personalą sveikatos ir priežiūros sektoriuose mūsų bendruomenėje. Siekis apima ir tai, kad tie absolventai turi viziją, kad jie taptų ilgalaikiais, ilgalaikiais specialistais, slaugos karjera ir aukštojo mokslo studijų Pathway , įskaitant slaugos registraciją. "INT Slaugytojai" stengsis būti pripažinta kokybiško švietimo lyderiu sveikatos ir priežiūros sektoriuose, kurie savo vertybes pirmauja vertindami pacientų dėmesį ir visuomenės sveikatą.

Slaugos paslaugos tiems, kuriems jos reikia platesnei bendruomenei, yra didėjančios paklausos įgūdžiai iš pramonės, kuri savo ruožtu reikalauja tik geriausiai apmokytų ir labiausiai kvalifikuotų darbuotojų, kuriems rūpi ligonių, sužeistų, silpnų ir senų žmonių priežiūra. Tai labai naudinga karjera, turinti daugybę specializuotų variantų ir " Pathways , nes jūs kiekvieną dieną turi realų poveikį žmonių gyvenimams.

"Kaip registruotas slaugytoja, dirbantis jau daugiau kaip 30 metų, dabar aš daug dėmesio skiriu tiems, kurie nori būti sveikatos ir bendruomenės priežiūros sektorių dalimi, rūpintis labiausiai pažeidžiamais žmonėmis ir keisdami savo gyvenimą. Studijuojant su mumis bus sunku, bet naudinga, kaip tai darome tinkamai, suteikiant aukščiausio lygio kvalifikuotą mokymą puikiai įrengtose, susijusiose su pirmaujančiais pramonės partneriais. "

Jei esate aistringas apie Slaugos ir teikiant priežiūros ir norite pradėti eiti šiuo Pathway kaip karjeros, sveikinu Jus ir tikimės, kad jums mokytis pas mus ir įsipareigoti suteikti jums geriausią išsilavinimą įmanoma.

"Labiausiai pirmas reikalavimas ligoninėje yra tai, kad jis neturėtų padaryti ligos" - Florence Nightingale (RN)

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Certificate

International Nurse Training

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje ... [+]

kurso aprašymas

Šis kursas atspindi pagalbą teikiančių darbuotojų vaidmenį, atliekantį specializuotas užduotis ir funkcijas senose tarnybose; gyvenamojoje, namų ar bendruomenės aplinkoje. Darbuotojai prisiims atsakomybę už savo rezultatus pagal apibrėžtas organizacijos gaires ir išlaikys kokybišką paslaugų teikimą, sukuriant, supaprastinant ir peržiūrint individualų paslaugų planavimą ir pristatymą.

Darbuotojai gali būti įpareigoti parodyti lyderystę ir turėti ribotą atsakomybę už organizacijų veiklą bei kitų rezultatų kiekį ir kokybę ribotomis parinktimis.

Norint pasiekti šią kvalifikaciją, kandidatas turi būti baigęs ne mažiau kaip 120 darbo valandų, kaip nurodyta kompetencijų vertinimo vienetų vertinimo reikalavimuose.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Diplomas

International Nurse Training

Ši kvalifikacija atspindi darbuotojų, teikiančių paslaugas klientams, vaidmenį, susijusį su psichinės sveikatos problemomis. Jie gali teikti konsultavimo, kreipimosi, inf ... [+]

kurso aprašymas

Ši kvalifikacija atspindi darbuotojų, teikiančių paslaugas klientams, vaidmenį, susijusį su psichinės sveikatos problemomis. Jie gali teikti konsultavimo, kreipimosi, informavimo ir švietimo / sveikatos propagavimo paslaugas. Šie darbuotojai privalo turėti aukšto lygio specialistų žinias, įgūdžius ir gebėjimus, ypač atsižvelgiant į įstatymus, susijusius su psichinės sveikatos problemų turinčiais asmenimis, jiems teikiamomis paslaugomis ir su psichine sveikata susijusiais sveikatos klausimais.

Šios srities darbuotojai vykdys ankstyvo įsikišimo ir sveikatos propagavimo programas, atliks tyrimus ir taikys įrodymus savo praktikai. Jie taip pat plėtos įgūdžius, reikalingus žmonėms, turintiems sudėtingą psichinę sveikatą, narkotikų ir alkoholio problemas, remti.... [-]

Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
52 - 78 savaitės
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba