International Nurse Training

Įvadas

Oficialus aprašymas

"INT Nurse Training Pty Ltd" buvo sukurta vadovaujant jos direktoriui ir įkūrėjui Sarita Mudaliar (RN) aistrui ir norui gaminti profesionalų, aukštos kvalifikacijos ir kvalifikuotą slaugos personalą sveikatos ir priežiūros sektoriuose mūsų bendruomenėje. Siekis apima ir tai, kad tie absolventai turi viziją, kad jie taptų ilgalaikiais, ilgalaikiais specialistais, slaugos karjera ir aukštojo mokslo studijų Pathway , įskaitant slaugos registraciją. "INT Slaugytojai" stengsis būti pripažinta kokybiško švietimo lyderiu sveikatos ir priežiūros sektoriuose, kurie savo vertybes pirmauja vertindami pacientų dėmesį ir visuomenės sveikatą.

Slaugos paslaugos tiems, kuriems jos reikia platesnei bendruomenei, yra didėjančios paklausos įgūdžiai iš pramonės, kuri savo ruožtu reikalauja tik geriausiai apmokytų ir labiausiai kvalifikuotų darbuotojų, kuriems rūpi ligonių, sužeistų, silpnų ir senų žmonių priežiūra. Tai labai naudinga karjera, turinti daugybę specializuotų variantų ir " Pathways , nes jūs kiekvieną dieną turi realų poveikį žmonių gyvenimams.

"Kaip registruotas slaugytoja, dirbantis jau daugiau kaip 30 metų, dabar aš daug dėmesio skiriu tiems, kurie nori būti sveikatos ir bendruomenės priežiūros sektorių dalimi, rūpintis labiausiai pažeidžiamais žmonėmis ir keisdami savo gyvenimą. Studijuojant su mumis bus sunku, bet naudinga, kaip tai darome tinkamai, suteikiant aukščiausio lygio kvalifikuotą mokymą puikiai įrengtose, susijusiose su pirmaujančiais pramonės partneriais. "

Jei esate aistringas apie Slaugos ir teikiant priežiūros ir norite pradėti eiti šiuo Pathway kaip karjeros, sveikinu Jus ir tikimės, kad jums mokytis pas mus ir įsipareigoti suteikti jums geriausią išsilavinimą įmanoma.

"Labiausiai pirmas reikalavimas ligoninėje yra tai, kad jis neturėtų padaryti ligos" - Florence Nightingale (RN)

Vietos

Sidnėjus

Address
40 Phillip St, St Marys
Sydney, Australia

Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis