Oficialus aprašymas

istorija

1998 m. Įkurta BCA nacionalinė mokymo grupė yra daugelio apdovanojimų turintis registruotas mokymo organizavimas, kuris pirmiausia nustato studentų tikslus. Su pramonės instruktoriais, asmenine parama, darbo patirties programomis ir lanksčiu pristatymu mes padedame aukštąjį išsilavinimą baigusiems asmenims atlikti pirmąjį karjeros etapą, o besimokantys suaugusieji gauna užimtumą, gauna reklamą ar keičia karjerą.

Mes teikiame nacionaliniu lygmeniu pripažintas kvalifikacijas versle, bendruomenės paslaugoms, švietimo rėmimo, finansų, vadybos, mokymo ir vertinimo bei patirties teikiant Aboriginalų ir Torreso sąsiaurio salų programas.

"BCA National" siekia vizijos, kad "žinios sukuria ateitį asmenims, bendruomenėms ir organizacijoms".

Mes turime universitetus Sidnėjuje ir Darvine, kurie mokosi visuose sostinėse ir didžiuosiuose regioniniuose centruose ir turi didelę patirtį, teikiant mokymus nuotolinėse ir kaimo bendruomenėse visoje Australijoje.

Įmonė didžiuojasi tuo, kad dirba su studentais, kad pasiektų realius karjeros rezultatus ir pasiektų aukščiausią Australijos pasiekimų lygį.

Registruota ASQA - Nacionalinis RTO ID: 91758

"BCA National", suteikdama apdovanojimus pelniusių mokymų rengimą į įvairius studentų susirinkimus klasėse visoje Australijoje, 2016 m. Patvirtino CRICOS, kad priimtų tarptautinius studentus naujai atnaujintose Sidnėjaus ir Darvino universitetuose.

Registruota ASQA - CRICOS teikėjo kodas: 03419D

Misija

"BCA National" dirba su verslo, pramonės, vyriausybės ir pelno nesiekiančiu sektoriumi, siekdama nustatyti ir pristatyti mokymo programas, kurios rengia ir suteikia darbuotojams sąlygas spręsti kylančias problemas dirbant pasaulinėje aplinkoje. "BCA National" siekia, kad besimokantieji taptų pasaulio konkurentais pasirinktoje studijų srityje.

Vizija

"BCA National" bus nacionalinis pasirinktinis mokymų tiekėjas bet kurioje mokymo programoje, kurią siūlo bendrovė. Jo prekės ženklo pripažinimas bus numeris vienas kokybės ir prieinamumo atitinkamuose rinkos segmentuose.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Certificate

BCA National Training Group

. Sąlygos: 4 Mentoriaus programa Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite visą kursų vadovą arba susisiekite su mumis. Tarptautiniai suvart ... [+]

.

Sąlygos: 4

Mentoriaus programa

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite visą kursų vadovą arba susisiekite su mumis.

Tarptautiniai suvartojimai

Kiekvienas įleidimas žymi naujo termino pradžią. Vienas terminas yra 10 savaičių trukmės studijos, o po to - 2 savaičių pertrauka tarp terminų ir papildomų 4 savaičių pertraukos per Kalėdas ir Naujųjų metų atostogas.

[-]
Australija Darwin
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba