Australian College Of Nursing

Įvadas

Oficialus aprašymas

Australijos slaugos koledžas ( ACN ) yra įsipareigojęs skatinti slaugytojų lyderystę, kad pagerintų sveikatos priežiūrą. Savo kolegijoje mes tvirtai tikime, kad visos slaugytojos gali būti lyderės, neatsižvelgiant į jų pareigas ar darbo stažą. Subūrę tūkstančius nepaprastų slaugytojų iš visos šalies, mes sukuriame tvirtą slaugos balsą ir pagarbą bei pripažinimą, kurio nusipelno mūsų profesija.

Mes siūlome savo nariams galimybę formuoti savo pozicijas dėl svarbių slaugos, senyvo amžiaus žmonių priežiūros ir sveikatos priežiūros visiems australams aspektų.

Kaip švietimo organizacija, mūsų antrosios pakopos, tęstinio profesinio tobulėjimo (CPD) ir mokymo kursai garsėja tuo, kad slaugytojams suteikė daugiau žinių apie pasirinktą specialybę ir išplėtė jų klinikinius įgūdžius. Mes specializuojamės slaugytojų lyderystės ugdyme, kursuose ir dirbtuvėse. Australijos slaugos koledžas taip pat rengia individualius mokymo kursus, kad atitiktų organizacinio mokymo poreikius.

Vietos

Kanbera

Address
1 Napier Close, Deakin ACT 2600
2600 Kanbera, Australijos sostinės teritorija, Australija

Sidnėjus

Address
Level 6, 9 Wentworth Street, Parramatta NSW 2150
2150 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: