Oficialus aprašymas

Xavier University School of Medicine (XUSOM) buvo įkurta 2005 metais ir yra apibūdinę Arubos vyriausybės su leidimu Švietimo Aruba ministerija. Įsikūręs Oranjestad, Arubos kapitalo, Karibuose medicinos mokyklos studentai bus supažindinti su saugaus ir patikimo atmosferą sutelkti dėmesį į savo studijas. Kaip didžiausias miestas Aruba, Oranjestadas lengvai galima pasiekti tiesioginius skrydžius visame pasaulyje.

Mūsų JAV įsikūrusi kursai yra dėstomi žymūs gydytojai iš JAV, kurie yra įsipareigoję mokymo. Karibų jūros baseino medicinos mokyklos studentas fakulteto santykiu 25 su 1, kuris suteikia studentams individualizuota mokymosi aplinkoje. Visi laboratorijos ir kabinetai turi šiuolaikinius įrangos, įskaitant LCD projektoriai, diagramas ir anatomijos muziejų. Plastikinių lavonais naudojami mokymo ir skrodimo. Anatominiai dissections atliekami tuo dr Horacio E. Oduber ligoninė, vietinė ligoninė Aruba.

Daugelis prekybos centrai, vyriausybinės įstaigos ir greito maisto restoranai yra įsikūrę pėsčiomis Karibų medicinos mokykloje. Arti centrinės autobusų stoties leidžia studento lengvą susisiekimą su visais saloje.

Pati Campus yra naujai renovuotas, moderni įranga, kurią sudaro daugiau nei 125.000 kvadratinių pėdų. Visas įrenginys turi centrinis oro kondicionierius ir įrengta belaidžio ryšio technologija visoje. Studentai garantuoja saugų priėjimą prie miesteliu visą laiką, kaip XUSOM turi nakties ir savaitgalio saugumo pareigūnus vietoje. Campus apima gyvą daugiakultūrę aplinką, kurioje visi mokiniai jaučiasi pripažinti ir jaukus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Xavier University School of Medicine

Mūsų BSN Slauga programa leidžia studentams užsidirbti tris metus paspartino bakalaureato Mokslas Slaugos mūsų Karibų medicinos ... [+]

Mūsų BSN Slauga programa leidžia studentams užsidirbti tris metus paspartino bakalaureato mokslų Slaugos mūsų Karibų medicinos mokykloje.

BSN programa slaugos papildo Karibų medicinos mokyklą, padeda patenkinti vietos, regiono ir pasaulio poreikis aukštos kvalifikacijos, labdaros slaugytojų. Be sumažinti kritinį slaugos trūkumą, absolventai Xavier savo BSN programa taip pat galės naudotis savo išsilavinimą pasiekti lyderio vaidmens nustatant ir tobulinant sveikatos priežiūros, veiksmingai bendrauti.

BSN programa į vieną visumą apjungia 58 valandų pusmetis laisvųjų menų švietimo programų, kurios apima matematikos ir gamtos mokslų, komunikatų, socialinę ir elgsenos mokslai ir humanitariniai mokslai minimumą. Iš XUSOM mokyklos Slaugos misija yra paruošti vidurinio mokslo baigimo atestato išsilavinę registruotas slaugytojų (RN), kurie bus suteikti labdaros paslaugas, užtikrinant aukščiausio lygio saugų slaugai asmenims, šeimas ir bendruomenes. Jūs išmoksite tai ne vienas iš geriausių Karibų medicinos mokyklų pasaulyje.... [-]

Aruba Oranjestad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

M.D.

Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine "siūlo programą, kurioje aukštosios mokyklos absolventai gaudavo pasirengimo Med klases ir parengti juos įvesti į medicinos programą ... [+]

Xavier University School of Medicine "siūlo programą, kurioje aukštosios mokyklos absolventai gaudavo pasirengimo Med klases ir parengti juos įvesti į medicinos programos, prieš tai negavęs bakalauro laipsnį.

UŽ 5 1/2 METŲ MD PROGRAM (prasidės pasirengimo medicinos programa @ Aruba) Aukštosios mokyklos diplomą - kaupiamasis VPS: 3,0 - SAT: 1200 (senoji) 1800 (nauja sistema) arba ACT 26 - TOEFL: 231 (kitais nei JAV, JK, ar Kanados studentų) - IELTS: 6,0 (kitais nei JAV , UK, ar Kanados studentai) tiems studentams, kurie neturi apie jų karjeros išlygų ir yra aišku, apie savo pasirinkimą verstis medicinos karjerą, ši programa yra idealus. Pradiniai keturis pusmečius dėmesio anksto medicinos studijas visiškai parengti šiuos studentus įvesti ikiklinikinį MD programą Xavier universiteto medicinos mokyklos. Baigęs pirmus keturis semestrus, studentas, tada prisijungia MD programą, užbaigti ikiklinikinių ir klinikinių rotacijas ir lieka kvalifikuotas kandidatas medicinos ia JAV. ... [-]
Aruba Oranjestad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
11 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Xavier University School of Medicine

... [+]

Xavier University School of Medicine ne Arubos pagreitintas programos grupių keturi akademinių metų medicininį išsilavinimą į šiek tiek mažiau nei 4 metus, nepakenkiant bendras valandų skaičius priskaičiuota ar klinikinę ekspoziciją.

[-]
Aruba Oranjestad
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba