Mokyklos ir universitetai Armėnijoje

Geriausios verslo mokyklos ir universitetai Armėnijoje 2018/2019

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir Armėnija. Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų Armėnija informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų Armėnija ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes Armėnija informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų Armėnija tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Armėnija

American University of Armenia

Magistras Armėnija Yerevan September 2018

apie AUA Amerikos universiteto Armėnijos (AUA) yra privati ​​aukštoji mokykla, siūlanti pasaulinį mokslą Armėnijos. AUA yra susijusi su Kalifornijos universiteto ir akredituota WASC vyresnysis kolegijų ir universitetų Komisijos, 985 Atlanto Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 510.748.9001. Įkurta 1991 metais, AUA suteikia aukštos kokybės, magistro ir bakalauro išsilavinimą, kuris skatina pilietinį aktyvumą ir skatina demokratines vertybes, skatinti stipendiją nustatymą, kad vert… [+] ybės ir vystosi akademinę kompetenciją, nemokama tyrimą, vientisumą, stipendiją, vadovavimo ir paslaugas visuomenei. AUA anketa studijų programa siūlo magistro laipsnius aštuonių studijų srityse: verslo administravimas, Pramonės inžinerija ir sistemų valdymo, kompiuterių ir informacijos mokslų, politikos mokslų ir tarptautinių reikalų, ekonomikos, visuomenės sveikatos, teisės, ir anglų kalbos kaip užsienio kalbos. Šios programos yra skirtos plėtoti kritinę analizę ir gylis žinių, naudojant pažangias kursinių, nepriklausomo tyrimo, ir mokslinių tyrimų. AUA anketa bakalauro programa siūlo bakalauro laipsnį anglų ir ryšių, skaičiuojamosios mokslų ir verslo. Per savo bakalauro studijų Universitetas siūlo studentams gylis žinių karjeros paruošimo ir tolesnėms studijoms, taip pat pločio ir bendrųjų žinių ir įgūdžių mokymosi visą gyvenimą pagrindą. Amerikos universiteto Armėnijos įregistruotas kaip Amerikos universiteto Armėnijos Corporation ", 501 (c) 3 nepelno į Kalifornijos valstijoje ir yra įregistruota kaip Amerikos universiteto Armėnijos Foundation- fondas (Հիմնադրամ) į Armėnijos Respublikoje. [-]