Oficialus aprašymas

Amerikos universitetas Antigvos (AUA) Medicinos kolegija yra institucija, skirta kurti būsimas kartų gydytojus, kurie tarnauja bendruomenėms, kurioms jie atstovauja. Šios bendruomenės dažnai nepakankamai atstovaujamos medicinos srityje ir atspindi mūsų studentų įvairovę. AUA, įkurta 2004 metais, per dešimtmečius pasiekė daugiau nei kai kurių mokyklų. AUA padeda spręsti numatytą gydytojų trūkumą, ypač pirminės sveikatos priežiūros, šeimos medicinos ir vidaus medicinos srityse. Mūsų pasaulinio lygio dėstytojai teikia aukščiausio lygio užmokestį tam, kad jie taptų prieinami studentams ir kurtų mokymosi aplinką, kurioje praktinis mokymas yra norma.

Trumpai pažvelgus į kai kuriuos didžiausius AUA laimėjimus, būsimiems pareiškėjams bus pasitikėjimas jų sprendimu rimtai svarstyti AUA:

 • AUA yra patvirtinta, pripažinta ir akredituota JAV švietimo departamento, Niujorko valstijos švietimo departamento, Kalifornijos medicinos tarybos, Floridos švietimo departamento ir Karibų akreditavimo įstaigos medicinos ir kitų sveikatos mokslų. Mes esame viena iš trijų Karibų medicinos mokyklų, kurioms būdingi šie skirtumai.
 • AUA pirmą kartą perduoti USMLE 1 žingsnis, svarbiausias egzaminas JAV ir Karibų medicinos studentams, yra 96%.
 • AUA augina 35 ligoninių filialų tinklą visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje.
 • AUA turi dvi novatoriškas programas su Floridos tarptautiniu universitetu (FIU). Klinikinių klinikinių studijų pažymėjimų programa leidžia mokiniams baigti visas pagrindines klinikines rotacijos ligonines, susijusias su FŽP Herberto Wertheimo medicinos kolegijos (HWCOM), o AUA-FIU Global MD programa teikia mokslinių tyrimų galimybes, medicininį ispanų mokymą ir sutelkia dėmesį į socialiniai sveikatos veiksniai namuose ir užsienyje.
 • IV antraštinės dalies (federalinė) finansavimo, Kanados federalinių paskolų, VA išmokų ir stipendijų gali gauti kvalifikuotų pareiškėjų.

Studentams, kurie yra pasiryžę mokytis medicinos, aistringai tarnauti savo bendruomenėms ir planuoti save reaguoti į sveikatos priežiūros poreikius vietos ir visame pasaulyje, AUA yra idealus pasirinkimas.

MISIJA IR ISTORIJA

Amerikos universiteto Antigvos (AUA) Medicinos kolegija yra novatoriškas medicinos mokykla, skirta teikti aukščiausios kokybės moksleiviams skirtą išsilavinimą, suteikiant galimybes nepakankamai atstovaujamoms mažumoms, ugdant įvairią akademinę bendruomenę ir užtikrinant, kad jos absolventai ugdytų įgūdžius ir požiūrį visą gyvenimą trunkančio mokymosi, gailestingumo ir profesionalumo. Mes taip pat teikia studentus, kurie kitu atveju negalėtų gauti medicininio išsilavinimo su įrankiais tapti sėkmingais gydytojais.

AUA buvo įkurta su įsipareigojimu remti nepakankamai aptarnaujamas bendruomenes ir spręsti artėjantį gydytojų trūkumą, pabrėžiant pirminę sveikatos priežiūrą. Tokiu būdu universitetas pripažįsta savo socialinę atsakomybę, siekdamas pažangos medicinos srityje ir vadovauti naujos kartos gydytojams ir sveikatos priežiūros specialistams, kad galėtų reaguoti į pasaulinius sveikatos priežiūros poreikius.

AKREDITACIJOS IR PATVIRTINIMAI

Daugeliui Karibų medicinos mokyklų per dešimtmetį šias pripažinimą priima, tačiau vyriausybės jurisdikcijose, išorinėse agentūrose ir tarptautinėse akreditavimo įstaigose AUA atsidavęs aukščiausių akademinių standartų išlaikymui nepastebėjo. Per rekordiškai trumpą laiką universitetas tapo vienu iš nedaugelio, kad gautų prestižines akreditacijas, kurios buvo gautos po išsamių vertinimų, patvirtino nepaprastą AUA įrenginių kokybę, mokymo programas, išteklius, fakultetą, administraciją ir studentų organizaciją. Šie pripažinimai leidžia mūsų studentams dalyvauti klinikiniuose padaliniuose ir mūsų absolventuose, siekiant užtikrinti rezidencijas ir tapti licencijuotais gydytojais visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

 • JAV Švietimo departamentas
 • Pripažinta Kalifornijos medicinos taryba
 • Licencija suteikta Floridos švietimo departamento nepriklausomo švietimo komisijai
 • Patvirtintas Niujorko valstijos švietimo departamento
 • Akredituota Karibų akreditavimo institucijos švietimo medicinos ir kitų sveikatos profesijų (CAAM-HP)
 • Pripažintas Indijos medicinos tarybos (MCI)
 • Pripažino Amerikos asociacija gydytojų Indijos kilmės (AAPI), kaip tarptautinio medicinos išsilavinimo lyderis.
 • Jungtinių Tautų akademinio poveikio narys (UNAI)
 • Paskelbta Tarptautiniame medicinos mokslo direktorate (IMED) ir Pasaulio sveikatos organizacijoje (PSO)
 • Absolventai turi teisę dalyvauti Nacionalinėje rezidentų atitikties programoje (NRMP) ir Kanados rezidentų atitikties tarnyboje (CaRMS)
 • Nacionalinė neatidėliotinų medicinos specialistų asociacija (NAEMT)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

M.D.

American University of Antigua

Studentai, kurie registruoja sveikatos mokslų bakalauro programą Manipalo universitete, gali užsiregistruoti Amerikos medicinos universiteto Antigvos (AUA) medicinos moks ... [+]

Manipalo universitetas yra vienas didžiausių šalies privačių universitetų, kuriame dirba daugiau nei 25 000 studentų. Universitete studentams siūlomos įvairios disciplinos: inžinerijos ir informacinės technologijos, vadyba, biotechnologijos, interjero dizainas ir architektūra, žiniasklaida ir komunikacija, nuo bakalauro iki magistrantūros studijų programos.

Sveikatos mokslų bakalauras yra labai tarpdisciplininė programa, kuria siekiama suteikti studentams puikias galimybes pradėti perspektyvias karjeros galimybes. Ji buvo pristatyta siekiant suteikti studentams žinių ir įgūdžių, kurių jiems reikės medicinos ir mokslinių tyrimų srityje, viziją.

Programa pritaikyta specialistams, kad atitiktų dabartinius pramonės ir akademinės bendruomenės poreikius. Sėkmingai baigus programą, studentai:... [-]

Antigva ir Barbuda Saint John's
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University of Antigua

Pasaulinė MD programa yra išsamus keturių metų išilginis pasaulinės sveikatos stebėjimas, kuris integruotas į Amerikos Antigvos medicinos koledžo universiteto mokymo prog ... [+]

GLOBAL HEALTH MD

Amerikos universitetas Antigvos medicinos kolegijos (AUA) Global MD programa yra vykdoma bendradarbiaujant su Floridos tarptautiniu universitetu (FIU).

Pasaulinė MD programa yra išsamus keturių metų išilginis pasaulinės sveikatos stebėjimas, kuris integruotas į Amerikos Antigvos medicinos koledžo universiteto mokymo programą.

Pasaulinė sveikatos apsauga yra apibrėžiama kaip "studijų, mokslinių tyrimų ir praktikos sritis, kurios prioritetas yra sveikatos gerinimas ir sveikatos visiems pasaulio gyventojų lygybės užtikrinimas", kurį teikia Pasaulinės sveikatos universitetų konsorciumas. Pasaulinė sveikatos problema sprendžia gyventojų sveikatą globaliame kontekste ir viršija politines valstybių ribas, sutelkiant dėmesį į socialinius sveikatos veiksnius, sveikatos priežiūros skirtumus, įskaitant infekcines ir neužkrečiamąsias ligas, žmogaus teises, ekonominį vystymąsi, politikos ir sistemos problemas.... [-]

Antigva ir Barbuda Saint John's
Susisiekti su mokykla
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University of Antigua

Per savo mokymo programą AICASA teikia visus reikiamus išteklius būsimiems MD ir kitiems sveikatos specialistams, norintiems mokytis. ... [+]

AICASA

Amerikos tarptautinis menų ir mokslų kolegija - Antigva (AICASA) teikia sveikatos mokslo studijas ir bakalauro kursus, skirtus nustatyti ar sustiprinti medicinos laipsnių ir kitų giminingų sveikatos profesijų pagrindus. Studentai, atvykstantys tiesiai iš vidurinės mokyklos, kurie žino kelią į MD laipsnį, yra tas, kurį jie nori siekti, gali kreiptis į AICASA, kad gautų AS sveikatos mokslų srityje.

AICASA mano, kad kiekvienas, turintis talentą, vairą ir aistra, kad jis būtų kvalifikuotas gydytojas, neturėtų būti atmestas galimybė realizuoti šią svajonę. Kolegija siūlo įvairius bakalauro kursus, daugiausia dėmesio skiriant ikimokyklinei ir sveikatos mokslų sričiai, ir siūlo daugybę variantų, dėl kurių gali būti įgyta galimybė uždirbti MD laipsnį * arba mokslo (AS) mokslo laipsnį sveikatos mokslų .... [-]

Antigva ir Barbuda Saint John's
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba