Irish College of Traditional Chinese Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba ICTCM yra Akupunktūra kolegija įsikūrusi Dubline, Airijoje ir suteikia visą Profesijos Akupunktūra kursus ir TCM mokymą savo kolegijoje ir klinikinių patalpų šalia 3Arena (Point Depot) Dubline 3 d.

Mūsų magistrantūros programose būtų kinų medicinos laipsnį, daktaro laipsnį kinų medicinos ir antrosios pakopos sertifikatas ir diplomo kursus akupunktūra, kinų žolinis vaistas ir medicinos Qigong magistras.

ICTCM dabar siūlo unikalią galimybę studijuoti Akupunktūra TCM Airijoje, o tik po 5 metų dalis laiko tyrimo (kurių dauguma yra užpildytas Airijoje), įgyti tarptautiniu mastu pripažintą magistro laipsnį kinų medicinos suteikiamos Guangzhou universiteto kinų medicinos ( GUCM) ir Kinijos švietimo departamento pripažinta.

Mes vis dar priiminėti paraiškas dėl 2016 už:

Bakalauro akupunktūra TCM - ne visą bakalauro lygio Akupunktūra TCM mokymas (2016 spalis). Tai suteikia visą mokymą Akupunktūra - įskaitant klinikinio rengimo, naudojamas pagal tradicinės kinų medicinos sistema.

Mes dabar priiminėti paraiškas dėl 2017 už:

Masters degree kinų medicinos (Ruduo 2017) Daktaro laipsnis kinų medicinos (Ruduo 2017)

Paraiškų teikimo tvarka ir paraiškos formas galima rasti parsisiųsti internete.

Kinijos Filialai

Kolegija turėjo oficialų ryšių su Guangzhou universiteto kinų medicinos (GUCM) nuo 2002 m. GUCM suteikta svečių profesoriaus ant ICTCM anketa direktorius Tom Shanahan 2004 metais. Kai jis pirmą kartą pristatė Akupunktūra TCM į Airiją 1980, labai nedaug žmonių yra girdėję apie akupunktūra, TCM ar Kinijos Herbal Medicine. Šiandien daugelis žmonių aktyviai pasirinkti Netradicinė medicina arba kaip į Vakarų medicinos gydymo arba kaip gydymo ligų, kurios nėra tinkamai atsižvelgta į kitų vaisto formų priemonėmis papildas.

Akupunktūra ir TCM yra iš tokių alternatyvių požiūrių į sveikatos ir ligos priešakyje, sutelkiant dėmesį, kaip jie tai padarys, ne tik gydyti ir išgydyti esamą ligą, bet ir ligų prevencijos ir sveikatos gerinimo.

Prof Shanahan parašė trumpų straipsnių apie Akupunktūra / TCM visais jos aspektais skaičių, o mes jau pradėjo pirmąjį straipsnį į šioje tinklavietėje serijos.

Kvalifikuoti specialistai akupunktūra ir TCM Airijoje Absolventai ICTCM automatiškai gauti narystės PRTCM, profesinės registro tradicinės kinų medicinos.

Įkurta 1983 metais, PRTCM yra pirmasis ir seniausias profesinė organizacija, atstovaujanti ir reguliuojant akupunktūra ir TCM profesiją Airija - įskaitant akupunktūra, kinų žolinis vaistas ir medicinos Qigong.

Registras palaiko internete katalogas kvalifikuotų specialistų akupunktūros TCM, Herbal Medicine ir medicinos Qigong ir teikia informaciją apie tradicinės kinų medicinos savo interneto svetainėje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Doktorantūros laipsniai » Matyti Health Magistras » Matyti Health Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Licentiate tradicinės kinų medicinos

Su bendrabučiu Ištęstinės 3 metų October 2019 Airijos sala Dublin

Jei norite būti "Geresnis Practitioner" akupunktūra TCM, galima naudoti Akupunktūra ne tik sumažinti ar net išgydyti, esamas ligas, bet ir padėti klientui turi būti geriau pasirengę ateityje išvengti ligos nuo praradimo, tada Lic. TCM yra už jus kursas. Jei norite tapti Akupunktūra TCM gali padėti sveiką klientams likti tokiu būdu specialistas, ir net padidinti savo ... [+]

Bakalauro tradicinės kinų medicinos

Jei norite būti "Geresnis Practitioner" akupunktūra TCM, galima naudoti Akupunktūra ne tik sumažinti ar net išgydyti, esamas ligas, bet ir padėti klientui turi būti geriau pasirengę ateityje išvengti ligos nuo praradimo, tada Lic. TCM yra už jus kursas.

Jei norite tapti Akupunktūra TCM specialistas galėtų padėti sveiką klientams likti, kad taip, ir net pagerinti savo sveikatą, tai išsami mokymo programa (kuri suteikia daugiau nei tik "Akupunktūra" Mokymas, yra paremtas klasikiniu kinų medicinos) leidžia praktikuojantį naudoti pilną TCM diagnostikos ir terapijos priemonių, siekiant šių tikslų.

Nors kursas yra visą darbo laiką jis yra reiklus, nes ji siekia pasirodyti visiškai kompetentingas ir kvalifikuotas, Pasitikintis ir profesinių praktikų per gana trumpą laiką. Vis dėlto, pasiūlė taip, kad jis galėtų būti prieinami žmonėms, kurie šiuo metu dirba pilną darbo dieną kitoje karjeros ar namuose. (Eiti į Priėmimo gauti daugiau informacijos apie žmones, kurie mokosi pas mus tipo). Tai yra intensyvus vakarinių studijų kursas, kuris trunka trejus metus. Yra dvylika pagrindiniai mokymo savaitgaliais kiekvienas pirmuosius dvejus metus. Mokymo sesijų per pirmuosius dvejus metus yra maždaug mėnesį, trečią, klinikiniai metus, kas dvi savaites. Skirtingai nuo kitų institutų, The ICTCM užtikrina, kad visi mokymo posėdžiai vyksta tik šeštadieniais ir sekmadieniais.... [-]


Doktorantūra

Daktaro laipsnį Tradicinė kinų medicina

Su bendrabučiu Ištęstinės 3 metų September 2019 Airijos sala Dublin Kinija Guangzhou + 2 daugiau

Tai vakarinių studijų kursas siekiama suteikti TCM specialistams įgyti visiškai pripažintas daktaro laipsnį iš pirmaujančių Kinijos medicinos universiteto Kinijoje, o daugiausia dirba ir gyvena Airijoje / Europa į antrosios pakopos studijų programų daugumą. Tai reta galimybė atlikti aukšto lygio podiplomines tyrimą kinų medicinos iš Europos bazę tik su minimaliu skaičiumi ... [+]

Daktaro laipsnis Tradicinė kinų medicina

Daktaras kinų medicinos, kuri specializuojasi:

Akupunktūra Medicinos Qigong arba Kinijos Herbal Medicine Tikslai

Kaip teigiama tarp Guangzhou universiteto kinų medicinos ir Airijos kolegijos tradicinės kinų medicinos Susitarimą:

Skatinti aukštojo mokslo plėtrą į kinų medicinos srityje Teikti kokybiškas TCM Medicinos paslaugos, žmonėms daug įvairių vietovių, šviečiant vyresniųjų TCM specialistus į magistro ar daktaro mokslo laipsnio

Žinoma, yra skirtos tam, kad TCM specialistus įgyti visiškai pripažintų magistro ar daktaro laipsnį iš pirmaujančių Kinijos medicinos universiteto Kinijoje, o daugiausia dirba ir gyvena Airijoje / Europa į antrosios pakopos studijų programų dauguma metu. Tai reta galimybė atlikti aukšto lygio podiplomines tyrimą kinų medicinos iš Europos bazę tik su minimaliu skaičiumi būtinų vizitų į Guangzhou universiteto kinų medicinos Kinijoje.... [-]


Magistras

Magistro laipsnis tradicinės kinų medicinos

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2019 Airijos sala Dublin Kinija Guangzhou + 2 daugiau

Žinoma, yra skirtos tam, kad TCM specialistams įgyti visiškai pripažintą magistro laipsnį iš pirmaujančių Kinijos medicinos universiteto Kinijoje, o daugiausia dirba ir gyvena Airijoje / Europa į antrosios pakopos studijų programų daugumą. Tai reta galimybė atlikti aukšto lygio podiplomines tyrimą kinų medicinos iš Europos bazę tik su minimaliu skaičiumi ... [+]

Magistro Laipsnį tradicinės kinų medicinos

Meistras kinų medicinos, kuri specializuojasi:

Akupunktūra Medicinos Qigong arba Kinijos Herbal Medicine Tikslai

Kaip teigiama tarp Guangzhou universiteto kinų medicinos ir Airijos kolegijos tradicinės kinų medicinos Susitarimą:

Skatinti aukštojo mokslo plėtrą į kinų medicinos srityje Teikti kokybiškas TCM Medicinos paslaugos, žmonėms daug įvairių vietovių, šviečiant vyresniųjų TCM specialistus į magistro ar daktaro mokslo laipsnio

Žinoma, yra skirtos tam, kad TCM specialistus įgyti visiškai pripažintų magistro ar daktaro laipsnį iš pirmaujančių Kinijos medicinos universiteto Kinijoje, o daugiausia dirba ir gyvena Airijoje / Europa į antrosios pakopos studijų programų dauguma metu.... [-]