Jönköping University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jönköping universitetas pasižymi internacionalizavimo, verslumo dvasios ir bendradarbiaujant su supančia visuomene. Jönköping universitetas (BĮ) yra vienas iš trijų Švedijos privačių, ne pelno institucijų aukštojo mokslo su apdovanoti daktaro dešinėje. BĮ veikia pagal sutartį su Švedijos vyriausybės susitarimo pagrindu ir atitinka nacionalinių studijų reglamentų ir kokybės reikalavimus. Universitetas yra organizuojamas, kaip įmonių grupės penkis dukterines įmones - keturių mokyklų ir paslaugų įmonė - priklauso Jönköping University fondas.

Mokslinių tyrimų ir švietimo atliekami:

Jönköping International Business School Mokyklos Švietimo ir komunikacijos Inžinerijos mokyklos Mokyklos sveikatos mokslų

Šios keturios specializuotos ir gerai orientuota mokyklos, kiekvienas su atskira profilyje, spręsti keletą įdomių tarpusavyje temų, susijusių su kai kurių pagrindinių klausimų mūsų laiko portfelį: internacionalizavimo, verslumas, verslo pratęsimą, novatoriškas mokymosi, holistinį požiūrį į sveikatą visą gyvenimą , sąsaja tarp ekonomikos ir technologijų informacinės visuomenės ir gamybos sistemų mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Jönköping International Business School (strėles) atlieka tyrimus ir siūlo bakalauro ir magistro programas, doktorantūros studijų programa ir vykdomųjų išsilavinimą. Kartu ši veikla sudaro tarptautiniu mastu konkurencingą verslo mokyklą, ypač verslumo ir verslo atnaujinimo srityse.

Ten buvo labai teigiamas pokytis nuo 1994 m pradžios. Tai buvo pasiekta iki kursus, bakalauro ir magistro programų ir mokslinių tyrimų plėstis strėles, kartu su sunkiai ir gerai motyvuoti siekti plėtrai. Dėl greito įdarbinimo procese dėl to, kad strėles yra dalis pamatų, o ne valstybei priklausančių, mes galėjome įdarbinti aukštos kvalifikacijos dėstytojų priėmimo strėles labai konkurencingas tarp verslo mokyklų tiek Šiaurės šalyse ir tarptautiniu mastu. Nuo 2007 rugsėjo yra 31 profesorių, dirbantys strėles. Strėles sparčiai įsitvirtino kaip stipriausia akademinė aplinka Skandinavijoje verslumui ir mokslinių tyrimų skiriant mažosioms ir vidutinėms įmonėms. Strėles yra tarptautiniu mastu gerai žinomi ir gerbiami labai, kai jis ateina į mokslinius tyrimus prekybos, infrastruktūros, regioninės plėtros, žiniasklaidos valdymo, šeimos nuosavybe, ir mokesčių teisė.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MSc » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Vaizdo įrašai

Welcome to Jönköping University!

Kontaktai

Internationella Handelshögskolan

Adresas Jönköping International Business School Gjuterigatan 5
Jönköping, Jonkoping County, Švedija
Interneto svetainė http://ju.se/om-oss/jonkoping-international-business-school.html