Oficialus aprašymas

Medicinos fakultetas yra jauniausias medicinos fakultetas Čekijoje. Šiuo metu fakultete dirba apie 1700 studentų 27 laipsnių programose, kurių kiekvienais metais baigia daugiau kaip 400 studentų. Absolventai yra gerai pasirengę siekti karjeros įvairių medicinos ir sveikatos priežiūros profesijų. Fakulteto siūloma pagrindinė studijų programa yra šešerių metų bendrosios medicinos magistro laipsnis (šis "ilgas" magistro laipsnis nereikalauja ankstesnio bakalauro laipsnio); Ši programa suteikia studentams visą spektrą žinių ir praktinių įgūdžių, kurie yra būtini siekiant karjeros medicinoje.

Fakulteto dėstymo metu pagrindinis dėmesys skiriamas studentų praktinių įgūdžių rinkinių formavimui, įstojus į praktines užduotis į mokymo sistemą nuo pirmojo semestro. Studentų įsisavinimas yra ribotas, kad būtų sudarytas individualus požiūris; Praktiniai mokymai organizuojami mažose grupėse, kad studentai galėtų patirti individualų kontaktą su pacientais. Fakultetas naudoja daugybę šiuolaikinių mokymo priemonių ir metodų, įskaitant treniruoklius; mes taip pat pristatome "Ostravos universiteto ligoninės" operacinių teatrų tiesioginių transliacijų sistemą, kuri yra vertinga mokymo priemonė. Fakultetas taip pat yra novatoriškas imitacinių mokymo metodų naudojimas, naudojant multimedijos, praktinius modeliavimo įrankius ir eksperimentinius mokymo įrenginius.

Studentai turi galimybę praleisti dalį savo studijų užsienyje - tiek Europoje (turime ryšius su daugiau kaip 40 partnerių institucijų, kaip "Erasmus +" programos dalimi) ir už jos ribų.

Fakultetas glaudžiai bendradarbiauja su Ostravos universiteto ligonine (kurioje yra daug specializuotų skyrių), dvi kitos didelės ligoninės Ostravoje ir daugelis kitų medicinos ir sveikatos priežiūros įstaigų visame regione tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose.

Fakultetas aktyviai dalyvauja medicinos tyrimų bendruomenėje. Jos specialistų grupės apima Obesitologijos centrą (besivystančias nutukimo gydymo programas), Neatidėliotinos medicinos institutą (kuriant atsakymus į potencialius bioteroristinius incidentus ir karinius konfliktus, kuriant medicininius ir chirurginius metodus dėl žmogaus sukeltų ir gaivalinių nelaimių), hematonkologijos klinika (genomo tyrimai siekiant nustatyti genetinius pokyčius, kurie pasireiškia ligoniams, sergantiems hematonkologiniais sutrikimais, ir užkirsti kelią veiksmingam gydymui) ir Epidemiologinių tyrimų centrui (daugiausia dėmesio skiriant epidemiologijai infekcinėse ir neinfekcinėse ligose bei natūralioje ir darbo aplinkoje). Fakulteto pagrindiniai mokslinių tyrimų prioritetai atspindi svarbiausius visuomenės sveikatos klausimus tiek nacionaliniu, tiek regionų lygmenimis. Fakulteto studentai glaudžiai dalyvauja mokslinių tyrimų veikloje, reguliariai dalyvauja studentų stipendijų konkursuose ir studentų konferencijose.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Italų
  • Čekijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

M.D.

University of Ostrava - Faculty of Medicine

Ši šešerių metų dieninių laukas magistrantūros studijų rengia absolventus gydytojo profesija. Jis baigė su daktaro Bendrosios medicinos laipsnį. ... [+]

Pagrindiniai mokymosi rezultatai

Absolventai įgyja žinias biomedicinos disciplinomis, struktūrą ir funkcijas atskirų kūno organų, diagnostikos ir prevencinių procedūras, galimybę nustatyti gydymo planą ir jį vykdyti. Absolventai turi įrodyti gilias žinias biomedicinos sričių, priežastinio ryšio ligų atskirų organizmo sistemų, sepsis ir antiseptikos, gebėjimas organizuoti ir įrodyti profilaktinį gydymą, medicinos etikos, teisės normų pagal medikai. Jie rodo žinias farmakoterapijos, pirmąją pagalbą, jei staiga sugenda organų, daugiausia dėl infekcinių ir uždegiminių pagrindu nesėkmė imuninę sistemą, diagnostikos ir gydymo navikų ir genetiškai nustatytas ligas. Absolventai gali atlikti patikrinimą, nurodyti, ir interpretuoti rezultatus, kurie yra būtini sukurti teisingą diagnozę, suteikti jauniems ir suaugusiems pacientams, sergantiems sveikatos priežiūros, bendrauti su pacientais ir jų artimaisiais, ir bendradarbiauti su kitais medicinos specialistais, naudojimo būdai elektroninių ryšių ir informacinės technologijos bent vieną pasaulio kalba, įvertinti numatytą datą, pacientams, ir vykdyti bendrą egzaminą. Be to, absolventai naudoti žinias šiuolaikinių technologijų medicinos praktika, nustatyti tikrinimo žingsnių, kad diagnozę. Jie padaryti šiuolaikinių komunikacijos priemonių naudojimą įsigyti naują informaciją ir taikyti jį į praktiką bei pateikti rezultatų medicinos konferencijose.... [-]

Čekija Ostrava
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba