Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Įvadas

UNIFENAS

Universitetas Jose Do Rosário Vellano - UNIFENAS, sumanyta ir įkurta profesoriaus Edson Antonio Velano, pradėjo savo istoriją gegužės 22, 1972, kai pirmieji kursai buvo leista. Tarptautinė kolegija Alfenas regione 1988 metais, dabar vadinama universitetas Alfenas - UNIFENAS Dekretu 605/88 iš 13/12/1988 pripažino Švietimo ir mokslo ministerija - MEC, paskelbtas Federal Žin nuo 15/12 / 1988 (24456 psl.)

1993, bankas pradėjo plėsti su kitų miesteliai įgyvendinimo. Šiandien UNIFENAS būna Alfenas, Belo Horizonte, Campo Belo, Divinopolis ir Varginha. Ji siūlo bakalauro, magistro Lato kursus ir sensu (šeimininko CAPES pripažįstamos / MEC), gyventi įvairių specialybių ir pratęsimas kursų ekvivalentas metodų ir atstumo.

Yra penki miesteliai su specialiai suprojektuotos ir įrengtos pažangios technologijos įrenginiai, giminingų žmogaus išteklių, įdėti UNIFENAS gerai matomoje vietoje, kad Brazilijos švietimo scenarijų.

Be Alfenas, universitetinės ligoninės Alzira Velano UNIFENAS, atidarytas 1992 metais, tai yra gyvenimo centras, darbo priežiūros, mokymo ir mokslinių tyrimų. Sertifikuoti mokomojoje ligoninėje Sveikatos apsaugos ir Švietimo ministerijų, koncertuoja per mėnesį vidutiniškai 30 000 procedūrų, aptarnaujančių pacientus Alfenas ir kitų regiono miestų, kuriuose gyvena beveik milijonas gyventojų.

Tai regioninė nuoroda nėštumo rizika, traumų, neurochirurgijos, naujagimių intensyviosios terapijos, hemodializės, kalboje. Turite bankas akies audinių ir atlieka surinkimo ir ragenos persodinimo operacija Alzira Velano yra ligoninės kompleksas, kuris susideda iš klinikų, institutų ir klinikose.

Centras mokymo ir sveikatos priežiūros Bendrijoje - CEASC - Medicinos fakulteto UNIFENAS Belo Horizonte, susiduria klinikinę priežiūrą pacientams ne iš antrinės sveikatos priežiūros grandyje - į specialybių médicas- kuri išsiplečia ir plečianti aplinką mokymas ir mokymasis akademinis Tarp jos agentūrų remti mokymą, mokslinius tyrimus ir plėtrą, stand-dar odontologijos klinikose; Fizioterapijos klinikos; Klinikinė psichologija; Klinikinis logopedinės; "Pro-Smile centrą (už gydymą pacientams, sergantiems kaukolės ir veido deformacijas ir kiškio lūpa ir traumų, taip pat akių implantai, nosies ir ausų); Akių institutas; Centrai teisinės pagalbos ir teisminis; Junior įmonių; Veterinarijos ir Ūkiai eksperimentinis ligoninėje.

Visa tai, kartu su fakulteto gerai kvalifikuota per siaurąja prasme absolventas (meistrai ir daktaro) ir diferencijuotos mokymo metodikos veiksmingai prisidėti prie žinių specialistų baigusių UNIFENAS pastate.

Tikėdami, kad visi žinios turėtų duoti naudos visuomenei, įstaiga tapo svarbiu generatorius darbo vietų Minas Gerais valstijos.

Taigi, UNIFENAS, per visą savo egzistavimą, remiasi Bendrijos interesais veiksmų ir projektų, teisinga artikuliacija tarp mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo, atlikite savo trajektoriją, atsidavusi savo socialinę misiją, skatinti mokslo, technologijų, sveikatos, humanizmą, kompetencija ir įsipareigojimai.

UNIFENAS. Žinios gyvenimą!

Vietos

 • Alfenas

Programos

Klausimai

Bendra informacija

 • Gal galite man atsiųsti daugiau informacijos apie šią studijų programą?

Programos datos

 • Iki kada galima pateikti stojimo į šią studijų programą dokumentus?
 • Kada prasideda ši studijų programa?

Mokestis už mokslą ir kiti mokesčiai

 • Kiek ši studijų programa kainuoja?
 • Ar galėsiu už šią studijų programą mokėti dalimis?

Programų tipai ir trukmė

 • Ar ši studijų programa yra prieinama internetu?
 • Kokia yra šios studijų programos trukmė?
 • Ar ši studijų programa yra siūloma dieniniu ir vakariniu studijų grafiku?

Studijų vieta

 • Kur yra ši aukštoji mokykla?
 • Kur yra universitetas?

Finansavimas

 • Kokios yra šios studijų programos finansavimo galimybės?

Kaip stoti

 • Kokie dokumentai yra reikalingi stojant į šią studijų programą?
 • Kokie yra stojimo į šią studijų programą reikalavimai?

Kalbos

 • Kokia kalbama ši studijų programa yra vedama?

Kitas

 • Kitas