Keystone logo

Filtrai

 • Sveikatos priežiūra
 • Fizioterapija
 • Sporto terapija
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (17)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

17 Sveikatos priežiūra Programos į Sporto terapija 2024

  Sveikatos priežiūra Programos į Sporto terapija

  Kas yra sporto terapija?
  Sporto terapija – tai fizinio aktyvumo ir mankštos naudojimas siekiant pagerinti asmens fizinę ir psichinę sveikatą. Jis gali būti naudojamas traumų prevencijai ar gydymui, našumui gerinti ir kitiems su sveikata susijusiems tikslams pasiekti. Sporto terapeutai dirba su įvairiais klientais, įskaitant sportininkus, trenerius ir tėvus. Jie taip pat gali dirbti su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip gydytojai ir kineziterapeutai.

  Ką galiu nuveikti įgijęs sporto terapijos laipsnį?
  Sporto terapijos laipsnis gali sukelti sporto terapeuto, trenerio ar kineziterapeuto karjerą. Absolventai taip pat gali dirbti su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip gydytojai ir kineziterapeutai.

  Kodėl verta studijuoti sporto terapiją?
  Sporto terapija yra svarbi, nes ji gali padėti pagerinti fizinę ir psichinę asmens sveikatą, padėti išvengti traumų ar jas gydyti bei pagerinti našumą. Sporto terapeutai dirba su įvairiais klientais, įskaitant sportininkus, trenerius ir tėvus. Sporto terapeutai dirba su klientais, kad padėtų jiems pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Jie taip pat gali dirbti su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip gydytojai ir kineziterapeutai.
  Sporto terapijos laipsniai
  Galimi sporto terapijos laipsniai asocijuotojo, bakalauro ir magistro lygiais. Asocijuotojo ir bakalauro studijų programos paprastai trunka nuo dvejų iki ketverių metų, o magistro studijų programos gali užtrukti iki šešerių metų. Sporto terapeutai paprastai turi turėti licenciją valstybėje, kurioje jie praktikuoja.

  Ką studijuosiu per sporto terapijos studijas?
  Sporto terapijos studijų programos metu studentai išklausys anatomijos, fiziologijos ir kineziologijos kursus, taip pat sužinos apie traumų prevenciją ir gydymą, taip pat kaip pagerinti veiklos rezultatus. Sporto terapeutai paprastai turi turėti licenciją valstybėje, kurioje jie praktikuoja.