Keystone logo

86 Sveikatos priežiūra Programos į Reprodukcinė medicina 2024

Filtrai

Filtrai

 • Sveikatos priežiūra
 • Reprodukcinė medicina
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (86)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Sveikatos priežiūra Programos į Reprodukcinė medicina

  Kas yra reprodukcinė medicina?
  Reprodukcinė medicina – tai medicinos šaka, nagrinėjanti žmogaus reprodukciją, taip pat reprodukcinių sutrikimų diagnostiką ir gydymą. Tai apima tiek vyrų, tiek moterų reprodukcines sistemas. Reprodukcinė medicina apima daugybę ligų, įskaitant nevaisingumą, lytiškai plintančias ligas, menopauzę ir kt.

  Ką galiu nuveikti gavęs reprodukcinės medicinos laipsnį?
  Reprodukcinės medicinos laipsnis gali paskatinti vaisingumo gydytojo, reprodukcinės endokrinologo arba OB / GYN karjerą. Taip pat galėtumėte dirbti tyrimų laboratorijoje, tiriant būdus, kaip pagerinti vaisingumo gydymą arba kurti naujus reprodukcinių sutrikimų gydymo būdus. Be to, galite tapti visuomenės sveikatos gynėju, siekiančiu didinti informuotumą apie reprodukcinės sveikatos problemas ir skatinti lytinės sveikatos švietimą, arba sutelkti dėmesį į reprodukcinės konsultavimo paslaugas asmenims.

  Kodėl svarbu studijuoti reprodukcinę mediciną?
  Yra keletas priežasčių, kodėl svarbu studijuoti reprodukcinę mediciną. Pirma, tai gali padėti mums geriau suprasti ir gydyti nevaisingumą. Tai taip pat gali padėti mums sukurti naujus reprodukcinių sutrikimų gydymo būdus ir pagerinti esamus gydymo būdus. Be to, reprodukcinė medicina gali padėti mums didinti informuotumą apie seksualinės sveikatos problemas ir skatinti lytinės sveikatos švietimą. Suprasdami daugiau apie reprodukcinę sistemą, galime padėti žmonėms sveikiau pastoti ir gimdyti bei sumažinti reprodukcinės sveikatos problemų dažnį.

  Kas yra reprodukcinės medicinos laipsniai?
  Reprodukcinėje medicinoje yra keletas skirtingų laipsnių. Galite įgyti medicinos laipsnį, kurio specializacija yra reprodukcinė medicina arba OBG / YN, arba reprodukcinių biologinių tyrimų daktaro laipsnį. Taip pat yra specialaus vaisingumo konsultavimo laipsnių. Kiekvienas iš šių laipsnių suteiks jums įgūdžių ir žinių, reikalingų dirbant reprodukcinės medicinos srityje.

  Ką studijuosiu reprodukcinės medicinos studijų metu?
  Reprodukcinės medicinos studijų metu studijuosite įvairias temas, susijusias su reprodukcine sistema. Tai apims anatomiją ir fiziologiją, vaisingumą ir nevaisingumą, lytiniu keliu plintančias ligas, kontracepciją, mėnesines ir menopauzę ir kt. Taip pat sužinosite apie tyrimų metodus ir statistiką, kad galėtumėte efektyviai atlikti šios srities tyrimus. Be to, turėsite galimybę lankyti pasirenkamuosius kursus tokiomis temomis kaip psichologija ar sociologija, kurie gali padėti geriau suprasti socialinius ir emocinius reprodukcinėssveikatos aspektus.