Keystone logo

15 Sveikatos priežiūra Programos į Pulmonologija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Sveikatos priežiūra
 • Medicina
 • Pulmonologija
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (15)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Sveikatos priežiūra Programos į Pulmonologija

  Kas yra pulmonologija?
  Pulmonologija – tai ligų, kurios pažeidžia plaučius ir kvėpavimo sistemą, tyrimas. Tai apima tokias ligas kaip astma, LOPL, plaučių vėžys ir pneumonija. Pulmonologai yra gydytojai, kurie specializuojasi šių ligų diagnozavime ir gydyme.

  Kodėl studijuoti pulmonologiją?
  Pulmonologija nagrinėja ligas, kurios gali būti labai sekinančios ir net mirtinos, nes supratę, kaip šios ligos veikia, pulmonologai gali sukurti geresnius gydymo būdus ir galiausiai išgelbėti gyvybes. Dėl oro taršos ir rūkymo plaučių ligos tampa vis dažnesnės, todėl pulmonologų poreikis auga.

  Įvairūs pulmonologijos laipsnių tipai
  Yra keletas skirtingų tipų pulmonologijos laipsnių. Gydytojas (MD) arba osteopatinės medicinos (DO) gydytojas gali baigti plaučių medicinos rezidentūrą, kuri paprastai trunka trejus metus. Baigę rezidentūrą, kai kurie pulmonologai gali pasirinkti subspecializuotis tam tikroje srities srityje, pavyzdžiui, kritinės priežiūros pulmonologijoje ar intervencinėje pulmonologijoje. Arba studentai gali įgyti plaučių mokslų ar kitos susijusios srities magistro ar daktaro laipsnį. Šios programos paprastai trunka nuo dvejų iki ketverių metų.

  Ką studijuosiu pulmonologijos studijų metu?
  Pulmonologijos laipsnio mokymo programa skirsis priklausomai nuo konkrečios jūsų pasirinktos programos. Galite tikėtis studijuoti tokias temas kaip plaučių anatomija ir fiziologija, plaučių ligų patofiziologija, diagnostiniai tyrimai ir procedūros bei gydymo galimybės.