Keystone logo

1 Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Podiatrinė medicina Podiatrinė sporto medicina 2024

Filtrai

Filtrai

  • Sveikatos priežiūra
  • Podiatrinė medicina
  • Podiatrinė sporto medicina
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Podiatrinė medicina Podiatrinė sporto medicina

Kas yra podiatrinė sporto medicina?
Podiatrinė sporto medicina yra podologijos šaka, užsiimanti pėdos ir čiurnos traumų, susijusių su sportu ir mankšta, prevencija, diagnostika ir gydymu. Podiatrijos sporto medicinos gydytojai yra specialiai apmokyti pėdos ir čiurnos biomechanikos ir šias žinias naudoja siekdami išvengti traumų ir juos gydyti.

Kokios karjeros galimos Podiatrijos sporto medicinoje?
Kai kurie podologai, turintys podiatrinės sporto medicinos išsilavinimą, dirba privačioje praktikoje, kiti – ligoninėse ar klinikose. Sporto podiatrai taip pat gali dirbti kaip sveikatos priežiūros specialistų komandos dalis sporto medicinos įstaigoje. Podiatrijos sporto medicinos gydytojai taip pat galėtų dalyvauti moksliniuose tyrimuose, dėstyti ar rašyti apie savo specialybę.

Kokie yra Podiatrijos sporto medicinos studijų pranašumai?
Podiatrinės sporto medicinos studijos turi daug privalumų. Podiatrai, kurie specializuojasi šioje medicinos srityje, gali padėti išvengti ir gydyti su sportu ir mankšta susijusias traumas. Jų darbas suteikia galimybę elitiniams sportininkams saugiai pasirodyti, taip pat gali padėti reabilituoti žmones, susižalojusius per mankštą ar sportinę veiklą. Sporto podiatrai dažnai dirba su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip ortopedai ir kineziterapeutai, kad suteiktų visapusišką savo pacientų priežiūrą.

Kokius laipsnius galima gauti Podiatrijos sporto medicinoje?
Podiatrinėje sporto medicinoje yra keletas laipsnių tipų. Kai kurie podiatrai baigia ketverių metų bakalauro laipsnį prieš įstodami į podologijos mokyklą, o kiti įstoja į podologijos mokyklą baigę dvejų metų koledžą. Sporto podiatrai, norėdami gauti licenciją, turi baigti ketverių metų podologijos mokyklą ir išlaikyti nacionalinės tarybos egzaminą. Podiatrijos sporto medicinos gydytojai, baigę mokymus, gali pasirinkti šios specialybės stipendiją ar rezidentūrą.

Ką studijuosiu turėdamas podiatrinės sporto medicinos studijas?
Podiatrinės sporto medicinos studijų metu mokysitės pėdos ir čiurnos biomechanikos, taip pat kaip išvengti ir gydyti su sportu ir mankšta susijusias traumas. Taip pat sužinosite apie kitus sveikatos priežiūros aspektus, tokius kaip ortopedija, fizinė terapija,mityba.