Keystone logo

9 Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Ortotika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Sveikatos priežiūra
  • Medicina
  • Ortotika
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Ortotika

Kas yra ortotika?
Ortologija yra medicinos šaka, užsiimanti ortotinių prietaisų projektavimu, gamyba ir montavimu. Ortotiniai prietaisai naudojami skeleto sistemos ir sąnarių, raumenų, sausgyslių ir raiščių deformacijoms ar funkciniams apribojimams palaikyti, suderinti, užkirsti kelią ir juos ištaisyti. Šie prietaisai naudojami atkurti funkciją ir pagerinti pacientų, sergančių raumenų ir kaulų sistemos sutrikimais, gyvenimo kokybę.

Kokius darbus galiu gauti ortopedijoje?
Žmonės, dirbantys ortopedais, dažnai dalyvauja pacientų reabilitacijoje po traumų ar operacijų. Jie bendradarbiauja su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip kineziterapeutai ir ergoterapeutai, kad pateiktų išsamų priežiūros planą. Ortologija yra auganti sritis, didėjanti kvalifikuotų ortopedų paklausa. Darbo vietų yra tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje, yra galimybių dirbti tiek ligoninėje, tiek bendruomenėje.

Kaip tapti ortotiku?
Norėdami tapti ortotiku, turėsite įgyti pripažintą ortologijos aukštojo mokslo kvalifikaciją. Paprastai tai yra ketverių metų bakalauro laipsnis, tada antrosios pakopos studijų programa ir vienerių metų rezidentūra.

Ką studijuosiu ortopedijos studijų metu?
Ortologijos studijų metu studijuosite įvairius dalykus, įskaitant žmogaus anatomiją, fiziologiją, biomechaniką, eisenos analizę ir medžiagų mokslą.