Northern Arizona University

Įvadas

Apie Šiaurės Arizonos universitetas

Šiaurės Arizonos universitetas yra viešojo universitetas siūlo bakalauro, magistro ir profesinių laipsnių aukštos kokybės ir socialinės reikšmės. Kaip studentas, jums yra ne iš nau patirtį, kuri vadovaujasi tam skirtoje ir atskirti fakultetas įsipareigojo mokymo, individualaus dalyvavimo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centro.

Visur norite sužinoti

Šiaurės Arizonos universitetas suteikia daug būdų jums uždirbti savo laipsnį, ar jūs planuojate studijuoti mūsų Flagstaff miesteliu, internete, arba viename iš mūsų vietose visoje Arizonoje.

Kompetencijos taikomųjų mokslinių tyrimų

Universitetas yra aukštos mokslinių tyrimų įstaiga, pateikiant praktinius problemų sprendimus, kurie daro įtaką mūsų regione, tautą ir pasaulį. Mūsų studentai ir pasaulinio garso fakulteto mokslininkai dirba kartu ieškant sprendimų, kaip klimato kaita, mažumų sveikatos priežiūros skirtumų, pagerinti protezavimas technologijas ir sukurti tvarius sprendimus įvairiuose klausimais.

Studijų ir kaina

Mes žinome, kolegijų išlaidos kartais gali atrodyti bauginančiai, bet suteikti jums su puikia vertės yra kažkas mes labai įsipareigojusi:

Jūsų bakalauro studijų kursas yra garantuojamas likti tas pats 4 metus. Jei gyvenate vienoje iš 14 tinkamų Vakarų valstybių, jūsų mokslą bus maždaug pusė "out-of-state mokslą norma. Mūsų studentai turi beveik 25 procentų mažiau studentų paskolų skolos už nacionalinį vidurkį.

Atletika

Šiaurės Arizonos universitetas turi 15 NCAA I lengvosios atletikos komandas. Siūlome išskirtinę studentas-sportininko patirties, baigiant baigimo. Mūsų programos buvo pagerbtas kelis kartus su prestižiniame Big Sky Pirmininkų sueigos taurė, kuri pripažįsta bendrą sportininko sėkmės konkurse ir akademikai.

Mūsų vertybės

Kompetencijos ugdymo

Mes siūlome griežtą, aukštos kokybės ir prieinamą išsilavinimą visiems mūsų studentams. Žiūrėti nuostabų skirtumus, kad daugelis mūsų absolventų pagaminti.

Jūsų sėkmė

Norėdami užtikrinti, kad jūsų sėkmės ateityje, mes esame pasiryžę pateikimo jus, besimokančiojo poreikius, tuo, ką mes darome centre. Gerbiami dėstytojai yra įsipareigoję ne tik moko jus, bet tarnauja kaip mentoriai ir dirbti su jumis, kaip gerai. Čia, hands-on mokymo ir mokslinių tyrimų ir kūrybos užsiėmimų galimybės yra prieinami jums, net bakalauro.

Nuotolinis mokymas

Svarbu mums pateikti visus studentus su prieiga prie aukštojo mokslo. Per Išplėstinis įstaigose Šiaurės Arizona, galite uždirbti bent keliose vietose visoje Arizonoje laipsnį.

Įvairovė

Švenčiame ir skatinti įvairovę yra universiteto kertinis akmuo. Norėdami padėti praplėsti universitetinį patirtį, mes rėmėjas tarptautinių galimybių ir daugiakultūrėje įvairius renginius.

Mes skatinti įtrauktį visoje savo universitetų mokymo programas. Be to, mes sukurti galimybes visiems skirtingas grupes pasidalinti savo perspektyvas ir žiniomis, kad visi studentai gauna turtingą mokymosi patirtį. Kartu mes pastatyti pilietinę, patrauklus, ir pagarbiai universiteto klimatą, kurioje gerbiami visų sluoksnių.

Visi studentai yra skatinami dalyvauti mūsų platų studentų klubai ir organizacijos, skatinančios įvairių interesų.

Sąžiningumas

Sąžiningumas ir nuoširdumas yra ne tik bruožai puikūs asmens-jie taip pat bruožai susižavėjimo organizacijos. Mes siekiame tiesiog, kad ir yra įsipareigojusi skaidrumą ir atskaitomybę, su teisingumu ir sąžiningumu-ką mes darome. Visi mūsų naujausių faktų ir statistikos galima rasti planavimo ir institucinių mokslinių tyrimų tarnybai.

Vietos

  • Northern Arizona University South San Francisco Street , 86011, Flagstaff

Klausimai