Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 41 Tiksliųjų mokslų magistrai  (Tiksliųjų mokslų magistras) Programos į Visuomenės sveikata 2023

41 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Visuomenės sveikata 2023

Apžvalga

Magistro studijų programa pagrindinis dėmesys skiriamas suteikiant studentams daugiau nuodugniu tyrimu į savo pasirinktą srityje. Tai absolventas lygio programa, kuri trunka apie dvejus metus baigti. Žinoma, užbaigimo laikas gali skirtis nuo mokyklos į mokyklą.

Kas yra visuomenės sveikatos magistras? Magistro laipsnį visuomenės sveikatos dėmesys skiriamas aspektų ir sveikatos priežiūros valdymą, užkirsti kelią ligoms ir sveikatos palaikymui per plačiajai visuomenei. Visuomenės sveikata apima informuoti visuomenę ir išlaikyti narius kaip sveikas, kaip įmanoma panaikinti riziką ir platinti sveikatos priežiūros paslaugas. Visuomenės sveikatos programa moko studentus apie įvairių aspektų sveikatos priežiūros paslaugas. Studentai mokysis epidemijas, infekcinių ligų rizikos veiksnius pagyvenusių žmonių priežiūra, stichinių nelaimių ir kitų situacijų susirūpinimą į bendrą sveikatos gaktos. Programa taip pat apima aspektus valdymo, administravimo, etikos, sveikatos priežiūros politiką ir švietimą.

Asmuo, kuris gauna magistro laipsnį visuomenės sveikatai pasirengę dirbti pozicijas institucijai per lauką, ir laipsnis gali įgalinti asmenis iš anksto turimą karjerą visuomenės sveikatai. Laipsnis turėtojai paprastai uždirba daugiau nei jų ne studijų holdingo kolegomis ir rasti, kad daugiau darbo galimybės yra atviros jiems.

Į programą, kaina gali skirtis labai remiantis pasirinktą mokyklą. Tai lengviausia susisiekti finansinės pagalbos biurą savo mokykloje paklausti apie tiksliųjų išlaidas.

Baigusių visuomenės sveikatos programą gali rasti darbą daugelyje sričių per medikų bendruomenės įvairovė. Priklausomai nuo ankstesnio studento karjeros, jis arba ji gali būti suteikta galimybė dirbti vyriausybės, ligoninėse, pelno nesiekiančių organizacijų ir kitų sveikatos priežiūros įstaigų, kaip visuomenės sveikatos administratorius arba kartu.Darbo pavadinimai gali būti sveikatos pareigūnas, aplinkos Service Manager, ligoninių administratorių, švietimas sveikatos srityje pareigūnas, veterinarijos gydytojai ir epidemiologas.

Sveikatos priežiūros srityje visada auga, ir su daugiau susirūpinimo kelia grėsmę visuomenės sveikatai, visuomenės sveikatos srityje reikalauja daugiau kvalifikacijos kandidatus. Tai puikus laikas įvesti profesiją. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Sveikatos priežiūra
  • Pasaulinė sveikatos priežiūra
  • Visuomenės sveikata
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (41)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas