Keystone logo

45 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Sveikatos mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

 • Tiksliųjų mokslų magistras
 • Sveikatos priežiūra
 • Sveikatos mokslai
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (45)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Sveikatos mokslai

  Mokslų magistro laipsnį, paprastai sutrumpintai magistro Europoje ir NVS tautų, yra antrosios pakopos studijų laipsnį, kad rodo giliai suprasti studijų srityje dėl intensyvaus kursinių šioje srityje.

  Kas yra sveikatos mokslų magistras? Sveikatos mokslų yra plati sritis, kuri gali apimti keletą skirtingų akcentus. Laipsnis gali būti pritaikyta prie galąstuvas ant vieno iš šių specialybių arba gali būti sudarytas iš kursų iš kiekvieno iš jų tiktų profesinį tobulėjimą individo. Šie patiekalai gali būti kursinių, kad svyruoja nuo klinikinių ir mokslinių tyrimų valdymo ir teorinių studijų. Studentai, kurie jau nustatyta jų konkrečius karjeros kelio gali specializuotis savo laipsnį, kad tiktų, o studentai, kurie tikisi įvesti naują areną gali sutelkti dėmesį tik kursinių, kuri yra susijusi su jų ateitimi.

  Išplėstinė laipsnių pavyzdžiui, magistro laipsnį atvers naujas karjeros galimybes ir naują darbo užmokesčio potencialą.Studentai, turintys magistro laipsnį dažnai gali turėti savo pasiimti darbo galimybėmis Sveikatos mokslų srityje.

  Kaina gauti magistro laipsnį skiriasi įvairiose mokyklose, o iš šalies į šalį. Kurso reikalavimai, taip pat metodas pristatymo (internetiniame arba klasėje), taip pat turės įtakos.

  Karjera tiems, su magistro laipsnį sveikatos mokslų gali labai skirtis. Laipsnis turėtojai gali rasti save dirbant tiesiogiai sveikatos priežiūros srityje klinikinio ar mokslinių tyrimų aplinkoje arba valdymo padėtį sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo. Pakaitomis jie gali pasirinkti švietimo ar konsultacijos karjerą. Sveikatos lyderystė yra nuolat auganti lauke, ir galimybės tapti įvairesnė kiekvieną dieną. Magistro laipsnį atveria tas galimybes leisti absolventai pasirinkti savo ateitį.

  Magistrantūros laipsnių sveikatos mokslų yra visame pasaulyje, taip pat internete.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.