Keystone logo

1 Ištęstinės Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Fizioterapija Sporto terapija į Linkolnas, Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Jungtinė Karalystė
  • Sveikatos priežiūra
  • Fizioterapija
  • Sporto terapija
  • Ištęstinės
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Popular education type

Ištęstinės Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Fizioterapija Sporto terapija

Lincoln Anglijoje miestas su mažiau nei 100 tūkst gyventojų, su vienu trečdalis buvo aukštųjų mokyklų studentų. Seniausi kilmė Linkolnas yra nustatyta, kad nuo geležies amžiaus, maždaug 1 Kr, o svarbiausi palaikai yra nuo romėnų laikų.

Kas yra sporto terapija?
Sporto terapija – tai fizinio aktyvumo ir mankštos naudojimas siekiant pagerinti asmens fizinę ir psichinę sveikatą. Jis gali būti naudojamas traumų prevencijai ar gydymui, našumui gerinti ir kitiems su sveikata susijusiems tikslams pasiekti. Sporto terapeutai dirba su įvairiais klientais, įskaitant sportininkus, trenerius ir tėvus. Jie taip pat gali dirbti su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip gydytojai ir kineziterapeutai.

Ką galiu nuveikti įgijęs sporto terapijos laipsnį?
Sporto terapijos laipsnis gali sukelti sporto terapeuto, trenerio ar kineziterapeuto karjerą. Absolventai taip pat gali dirbti su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip gydytojai ir kineziterapeutai.

Kodėl verta studijuoti sporto terapiją?
Sporto terapija yra svarbi, nes ji gali padėti pagerinti fizinę ir psichinę asmens sveikatą, padėti išvengti traumų ar jas gydyti bei pagerinti našumą. Sporto terapeutai dirba su įvairiais klientais, įskaitant sportininkus, trenerius ir tėvus. Sporto terapeutai dirba su klientais, kad padėtų jiems pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Jie taip pat gali dirbti su kitais sveikatos priežiūros specialistais, tokiais kaip gydytojai ir kineziterapeutai.
Sporto terapijos laipsniai
Galimi sporto terapijos laipsniai asocijuotojo, bakalauro ir magistro lygiais. Asocijuotojo ir bakalauro studijų programos paprastai trunka nuo dvejų iki ketverių metų, o magistro studijų programos gali užtrukti iki šešerių metų. Sporto terapeutai paprastai turi turėti licenciją valstybėje, kurioje jie praktikuoja.

Ką studijuosiu per sporto terapijos studijas?
Sporto terapijos studijų programos metu studentai išklausys anatomijos, fiziologijos ir kineziologijos kursus, taip pat sužinos apie traumų prevenciją ir gydymą, taip pat kaip pagerinti veiklos rezultatus. Sporto terapeutai paprastai turi turėti licenciją valstybėje, kurioje jie praktikuoja.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Tiksliųjų mokslų magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kuris paprastai gali būti įgytas per maždaug dvejus akademinius metus. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes vakarines, savaitgalines ar netgi ir internetines studijų programas. Tiesa, šių tipų studijas pabaigti gali užtrukti kiek ilgiau.

Mokymasis neakivaizdiniu būdu leidžia įgyti laipsnį ar kvalifikaciją, net jei negali lankyti mokyklos visu etatu. Mokytis galima savo tempu, palaipsniui kaupiant kreditus, kurie įskaičiuojami į galutinę kvalifikaciją.