Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Nuotolinis mokymasis Tiksliųjų mokslų magistrai  (Tiksliųjų mokslų magistras) Programos į Sporto medicina į Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

1 Nuotolinis mokymasis Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sporto medicina į Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Apžvalga

Sporto medicinos programoje studentai gali daugiau sužinoti apie kūno judesius, įprastas sporto traumas, mankštos mediciną ir sporto mokslą. Studijų temų pavyzdžiai gali būti įvykių medicina, reabilitacija, traumų prevencija, stuburo traumos ir mankštos fiziologija.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Tiksliųjų mokslų magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kuris paprastai gali būti įgytas per maždaug dvejus akademinius metus. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes vakarines, savaitgalines ar netgi ir internetines studijų programas. Tiesa, šių tipų studijas pabaigti gali užtrukti kiek ilgiau.

Internetinis arba nuotolinis mokymasis reiškia elektroninės žiniasklaidos ir informacinių bei ryšių technologijų (IRT) naudojimą švietime. Mokydamiesi internetu, galite gauti išsilavinimą bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Sporto ir pratybų medicina
  • Sporto medicina
  • Nuotolinis mokymasis
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys