Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 3 Tiksliųjų mokslų magistrai  (Tiksliųjų mokslų magistras) Programos į Slaugos pagalba 2024

3 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Slaugos pagalba 2024

Apžvalga

Magistro laipsnis yra studijų programa, kuri yra vykdoma po bakalauro, bet prieš daktaro. Yra magistro laipsnius abiejų meno ir mokslo. Mokslų (MSC) Meistras paprastai daugiausia dėmesio skiriama mokslo ir matematikos programas, o Dailės magistras (MA) daugiau dėmesio skiriama humanitarinių. Šios programos paprastai trunka dvejus metus baigti.

Kas yra Slaugos Pagalba magistras? Mokslų magistras Slaugos Pagalba "yra programa, kuri suteikia studentams techninių žinių etikos problemas, mokslinių tyrimų, susijusių su slaugos ir paciento slaugytoja santykius. Paprastai, bet slaugos padedančio kursai bus sutelkti dėmesį į darbo su pacientais, siekiant padėti joms geriau valgyti ir daugiau judėti, ir net paruošti juos padėti pagyvenusiems pacientams maudytis. Į Slaugos magistras Pagalba turės įtakos įprastas pareigas, pridedant tyrimus ir labai technines žinias.

Jei esate medikai, tolimesnio savo laipsnį gaunant magistro laipsnį Slaugos Pagalba greičiausiai bus labai naudingas. Tai padės jums galimybę ne tik užsidirbti daugiau pinigų, bet ir imtis lyderio vaidmens.

Šio tipo programos kaina svyruoja nuo mokyklos į mokyklą ir šalies į šalį. Jis taip pat gali skirtis, priklausomai nuo to, kaip jūs norite imtis savo kursą, internete arba-asmeniui. Jūs turėtumėte įsitikinti, padaryti kai kuriuos tyrimus rasti mokyklą, kuri turi geriausią programą jums.

Yra įvairių karjeros galimybių, kad jums galėjo po to, kai gauti magistro laipsnį Slaugos Pagalba aikštelė. Jums gali būti suteikta galimybė dirbti pediatrija, akušerijos, ar gerontologijos viešose arba privačiose ligoninėse, arba dėsto universitetuose. Jūs taip pat galėtų padėti atlikti mokslinius tyrimus, susijusius su slaugos padėti ir kitų slaugos praktika. Nesvarbu, koks karjeros Jums siekti, jums bus daugiau nei tikėtina, galės padėti padaryti, slaugos sektoriuje skirtumą.

Kreipiantis į Slaugos Padėti programos magistrantūros yra paprasta. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Sveikatos priežiūra
  • Slauga
  • Slaugos pagalba
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas