Keystone logo

11 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Slauga Registruota slauga 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Sveikatos priežiūra
  • Slauga
  • Registruota slauga
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Slauga Registruota slauga

Magistro laipsnį sveikatos mokslų paprastai trunka nuo dviejų iki ketverių metų užbaigti ir atveria duris aukštojo mokėjimo galimybių nei bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Šis griežtas studijas moko studentams giliai suprasti srityje ir padeda jiems gauti profesinius įgūdžius, kurių jiems reikia, kad būtų sėkmingas.

Kas yra Slaugos magistras už RN? Šis laipsnis dėmesys skiriamas suteikiant studentams įgaliojimai tapti registruotu slaugytoja mokant jiems efektyvaus sveikatos priežiūros pagrindus. Registruoti slaugytojų yra licencijuoti specialistai, kurie baigė reikalavimus išdėstė šalies, valstijos ar provincijos kad jie galėtų verstis slaugos namuose, ligoninėse ir privačiuose namuose. Studentai imtis kursus, chemijos, biologijos, mitybos ir anatomijos įgyti žmogaus kūno suvokimą, taip pat kursai praktikos ir teorijos plėtoti tarpasmeninius ir medicinos įgūdžių, reikalingų padėti pacientams.

Gaunant RN slaugos licenciją atveria kelią į sėkmingą Sveikata Mokslas karjerą. Absolventai naudojasi savo puikius tarpasmeninius ir bendravimo įgūdžius, siekiant padėti platų žmonių apskritai sparčiai besivystančiai aplinką ir dirbti šalia gydytojų ir kitų slaugos personalo teikti tiek rutinos ir skubios pagalbos.

Iš slaugos laipsnis kaina svyruoja priklausomai nuo institucijos. Kai kurie siūlo trejų metų programas, o kiti leidžia studentams užsidirbti laipsnį taip mažai, kaip per vienerius metus. Patartina kruopščiai mokslinių tyrimų programas, kuriuos domina įsitikinkite, kad jie suderinti su savo profesinių tikslų.

Asmenys, turintys mokslų magistras Slaugos paprastai susirasti konkurencingas pozicijas, kai jie baigia. Daugelis rasti darbą ligoninėje departamentas ar privačioje klinikoje, suteikiant įprastas egzaminus pacientams, padedant draudimo dokumentų ir teikiant FRONTLINE pagalbą operacinėse.Kiti dirbti privačiuose namuose, padeda pagyvenusiems žmonėms gyventi aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Institucijos visame pasaulyje siūlyti studijų programas slaugos. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.