Keystone logo

1 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Pulmonologija į San Antonijus, Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Medicina
  • Pulmonologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Popular education type

Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Pulmonologija

San Antonio yra miestas, pavadintas po Saint Antano Paduviečio. Daugiau nei 31 aukštojo mokslo institucijos priimančiosios daugiau nei 100.000 studentų. Arrieson upės teatras, actekų ant upės, "Fiesta" Noche del Rio ir filmas rūmai yra pagrindiniai miesto lankytinų vietų. "

Kas yra pulmonologija?
Pulmonologija – tai ligų, kurios pažeidžia plaučius ir kvėpavimo sistemą, tyrimas. Tai apima tokias ligas kaip astma, LOPL, plaučių vėžys ir pneumonija. Pulmonologai yra gydytojai, kurie specializuojasi šių ligų diagnozavime ir gydyme.

Kodėl studijuoti pulmonologiją?
Pulmonologija nagrinėja ligas, kurios gali būti labai sekinančios ir net mirtinos, nes supratę, kaip šios ligos veikia, pulmonologai gali sukurti geresnius gydymo būdus ir galiausiai išgelbėti gyvybes. Dėl oro taršos ir rūkymo plaučių ligos tampa vis dažnesnės, todėl pulmonologų poreikis auga.

Įvairūs pulmonologijos laipsnių tipai
Yra keletas skirtingų tipų pulmonologijos laipsnių. Gydytojas (MD) arba osteopatinės medicinos (DO) gydytojas gali baigti plaučių medicinos rezidentūrą, kuri paprastai trunka trejus metus. Baigę rezidentūrą, kai kurie pulmonologai gali pasirinkti subspecializuotis tam tikroje srities srityje, pavyzdžiui, kritinės priežiūros pulmonologijoje ar intervencinėje pulmonologijoje. Arba studentai gali įgyti plaučių mokslų ar kitos susijusios srities magistro ar daktaro laipsnį. Šios programos paprastai trunka nuo dvejų iki ketverių metų.

Ką studijuosiu pulmonologijos studijų metu?
Pulmonologijos laipsnio mokymo programa skirsis priklausomai nuo konkrečios jūsų pasirinktos programos. Galite tikėtis studijuoti tokias temas kaip plaučių anatomija ir fiziologija, plaučių ligų patofiziologija, diagnostiniai tyrimai ir procedūros bei gydymo galimybės.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Tiksliųjų mokslų magistras - tai antrosios pakopos akademinis laipsnis, kuris paprastai gali būti įgytas per maždaug dvejus akademinius metus. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes vakarines, savaitgalines ar netgi ir internetines studijų programas. Tiesa, šių tipų studijas pabaigti gali užtrukti kiek ilgiau.