Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Tiksliųjų mokslų magistrai  (Tiksliųjų mokslų magistras) Programos į Pulmonologija 2024

1 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Pulmonologija 2024

Apžvalga

Magistrantūros studijų programa yra magistro laipsnis, kuris kartais siekiamas po to, kai studentai gauna bakalauro laipsnius. Temos sritys paprastai skirtos mokslo ar technologijų temoms, o baigusiems studentams yra įvairių karjeros, kad jie galėtų pasirinkti.

Kas yra Pulmonologijos magistrantūra? Studentai, kurie siekia šio laipsnio sužinoti apie įvairių plaučių ir kvėpavimo takų sutrikimų ir kaip juos gydyti. Kiekvienos programos mokymo programos skiriasi, tačiau dauguma jų įsiskverbs į technologijas ir mokslinius principus, kurie padeda išvengti, atpažinti ir gydyti kardiopulmoninės sistemos problemas. Kai kuriose programose daugiausia dėmesio skiriama tam tikroms specialybėms, tokioms kaip pediatrija, fizinio pratimo fiziologija ir nelaimingų atsitikimų aukos. Baigus šį laipsnį, daugelis absolventų pateks į darbo jėgą, o kiti tęsis mokytis daktaro pulmonologijoje.

Studentai, kurie uždirba savo pulmonologijos laipsnio privalumus, kuria ugdo žinias ir įgūdžius, kurie gali padėti pagerinti kitų žmonių sveikatą. Magistro laipsnis taip pat padeda pareiškėjams labiau konkuruoti darbo ieškojimuose.

Jei išlaidos neleidžia studentams grįžti prie paraiškos tam tikroms mokykloms, yra keletas variantų. Mokymas gali labai skirtis priklausomai nuo konkrečios institucijos, taigi rasti skirtingą mokyklą gali padėti sumažinti išlaidas, o kai kurios programos teikia finansinę pagalbą paskolų ar stipendijų forma.

Yra keletas karjeros sričių, kurias gali siekti asmenys, turintys pulmonologinį išsilavinimą. Priklausomai nuo išsilavinimo ir palūkanų lygio, kai kuriuose darbo pavadinimuose gali būti plaučių gydymo slaugytojai, kvėpavimo takų gydytojai, plaučių specialistai ir pulmonologai (gydytojas, kuris specializuojasi pulmonologijoje). Pulmonologai gali pasirinkti dirbti įvairiose specialybėse, tokiose kaip kardiologija, vidaus medicina, pediatrija, krūtinės liga, tyrimai ar reumatologija.

Palyginkite daugybę skirtingų mokyklų šiandien. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Sveikatos priežiūra
  • Medicina
  • Pulmonologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas