Keystone logo

18 Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Odontologija Odontologija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Tiksliųjų mokslų magistras
  • Sveikatos priežiūra
  • Odontologija
  • Odontologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Tiksliųjų mokslų magistras Programos į Sveikatos priežiūra Odontologija Odontologija

Mokslų magistras, ar magistras, yra absolventas laipsnį. Laipsnis yra paprastai uždirbo įgyti aukštesnio lygio žinių konkrečioje srityje. Bakalauro laipsnis paprastai yra reikalaujama, ir programa paprastai trunka apie dvejus metus užbaigti.

Kas yra Odontologijos magistras? Ši programa yra sukurta siekiant suteikti aukštesnįjį mokymą odontologijos metodiką ir parengti studentus mokslinių tyrimų studijų srityje. Nors tikslas yra parengti studentus mokyti ar mokslinių tyrimų srityje, ji gali būti naudojama iš anksto praktinius įgūdžius ir žinias bei kaip žingsnį prieš įvesdami daktaro programą. Programos dažnai sutelkti dėmesį peržiūrint didelę literatūrą sukurti disertaciją, laboratorijos patirties, bei rinkti ir analizuoti duomenis. Core kursinių paprastai apima biologinės ir medžiagų mokslo sritis, daugiausia dėmesio skiriant temų, susijusių su burnos sveikata, burnos priežiūros, ligų ir ligų.

Daugelis žmonių, kurie siekiančias magistro laipsnius odontologijoje jau dirba šioje srityje. Tiesą sakant, ji yra dažnai laikomas dantų higienistai iš anksto savo karjerą būdas. Tačiau ji gali būti priimami asmenys, kurie ketina siekti daktaro odontologijoje kaip būdas įgyti patirties mokslinių tyrimų.

Išlaidos programos gali labai skirtis priklausomai nuo mokykloje pasirinkti lankyti. Tai geriausia susisiekti su finansinės pagalbos skyriumi jūsų mokykloje paklausti apie išsamių sąnaudų programą.

Baigusių magistro odontologijoje programos dažnai siekia mokslinių tyrimų pozicijas šioje srityje. Jie taip pat gali dirbti mokymo. Be to, ji gali leisti asmeniui sudaryti valdymo lygio pozicijas per odontologijos srityje. Darbas visuomenės sveikatos pozicijas, taip pat kitą karjeros galimybė Baigusių šią programą.

Jei esate pasirengę kreiptis į odontologijoje programos magistro, tada jūs turėtumėte surinkti daugiau informacijos apie jūsų programa variantų.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.