Keystone logo

1 Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Susijusi sveikatos apsauga Medicininės Vaizduotės Mamografija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Sveikatos priežiūra
  • Susijusi sveikatos apsauga
  • Medicininės Vaizduotės
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Susijusi sveikatos apsauga Medicininės Vaizduotės Mamografija

Kas yra mamografija?
Mamografija (taip pat vadinama mamografija) yra krūtų rentgeno tyrimas, naudojamas krūties ligoms nustatyti ir diagnozuoti. Jie taip pat naudojami medicinoje tikrinant krūties vėžį, diagnozuojant ar stebint jo pokyčius.

Kokius darbus galiu gauti mamografijos srityje?
Mamografai yra sveikatos priežiūros specialistai, kurie specializuojasi rentgeno spindulių naudojimu krūtų vaizdams gauti. Jie dirba ligoninėse, klinikose ar privačiose praktikose su kitais specialistais, pavyzdžiui, radiologais. Kai kurie mamografai taip pat dėsto kursus kolegijose ir universitetuose.

Kaip tapti mamografu?
Norėdami tapti mamografu, turite baigti akredituotą mokymo programą. Mamografijos programos paprastai trunka nuo dvejų iki ketverių metų ir apima anatomiją, fiziologiją, medicininį vaizdavimą ir radiacinės saugos kursinius darbus. Baigę mokymo programą, priklausomai nuo šalies, galite laikyti mamografijos sertifikavimo egzaminą. Išlaikę egzaminą ir įgiję sertifikatą, galite kreiptis dėl mamografo darbo.

Ką studijuosiu mamografijos studijų metu?
Studentai sužinos apie rentgeno spindulių fiziką, krūties anatomiją ir fiziologiją, kaip valdyti mamografijos įrangą. Jie taip pat tirs krūties vėžio aptikimą ir diagnostiką bei radiacijos poveikio mažinimo metodus.