Keystone logo

38 Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Sveikatos mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

 • Magistro studijos
 • Sveikatos priežiūra
 • Sveikatos mokslai
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Sveikatos mokslai

  Daugelis studentų siekia gauti magistro laipsnį, siekiant pasirengti prisiimti didesnes karjeros tikslų arba perkelti į doktorantūros programose. Šis laipsnis yra ypač tinka asmenims, jau dirbančių jų pasirinktoje srityje, kurie nori plėsti savo įgūdžių rinkinių konkrečiose srityse.

  Jums gali būti užduoti, kas yra Sveikatos mokslų magistras? Mokyklos, kurios siūlo šią konkrečią laipsnį šviesti asmenis, kurie siekia perkelti į pažangių lyderio vaidmens. Sveikatos priežiūros vadovai patirti problemų, įskaitant valdymo iššūkius, etinių problemų ir komunikacijos kliūčių įvairovė. Magistro laipsnį sveikatos mokslų leidžia studentams veiksmingai spręsti šių užpildant kursus situacijose, pavyzdžiui, pažangios programos planavimo ir vertinimo, aplinkos ir sveikatos problemų, o narkotikų švietimo ir prevencijos. Dauguma programų reikėję pagrindines klases ir tada pasirenkamuosius kursus, kurie leidžia mokiniams sutelkti dėmesį į tam tikros srities.

  Daugelis studentų, norinti gauti šią studijų darbą sveikatos priežiūros sektoriuje ir nori gauti darbą, kuris reikalauja pažangių vadovavimo įgūdžius. Vienas iš pagrindinių privalumų užsidirbti magistro sveikatos mokslų didinamas augimo mobilumą.

  Yra daugybė mokyklų, kurios siūlo magistro laipsnį sveikatos mokslų. Siekiant nustatyti, ar yra tokia programa, mokslinių tyrimų sąnaudas ir kreipkitės įvairių mokyklų rasti vieną, kuri siūlo gerą kovą už savo karjeros tikslų.

  A sveikatos mokslų laipsnis leidžia absolventams įgyti karjeros į sveikatos priežiūros įstaigose įvairovė. Pavyzdžiui, studentai jau dirbantys sveikatos priežiūros sektoriuje gali greitai gauti priežiūros vaidmenį. Baigusių šią programą yra pasirengę išanalizuoti sveikatos priežiūros įstaigų poreikius. Priklausomai nuo programos dėmesys yra priimtas, absolventai gali gauti karjeros sveikatos teisės, biostatistiką, sveikatos skatinimo, ir daugelis kitų.Studentai, kurie vertėsi magistro laipsnį taip pat gali pageidauti taikyti savo žinias akademinių ir klinikinių tyrimų.

  Norėdami sužinoti daugiau apie uždirbti savo magistro laipsnį, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.