Keystone logo

4 Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Psichikos sveikatos priežiūra Psichiatrijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Psichikos sveikatos priežiūra
  • Psichiatrijos studijos
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Psichikos sveikatos priežiūra Psichiatrijos studijos

Master 's laipsnis yra vienas iš aukščiausių pasiekimų turimų aukštąjį išsilavinimą. Jūs galite tęsti savo šeimininko 's laipsnį, kai jūs ' ve gavo bakalauro laipsnį ir atitikti nurodytus reikalavimus atitinkamos programos.

Kas yra psichiatrijos Meistras? Studentai mokosi psichiatrijos programa studijų psichikos sutrikimų. Kursinių yra skirta padėti studentams plėtoti savo žinias apie tai, kaip psichikos sutrikimai plėtoti ir kokia jų įtakos yra. Įgūdžiai patirtis rodo, kaip diagnozuoti, gydyti ir užkirsti kelią psichikos sutrikimams. Kognityviniai sutrikimai ir elgesio problemų ieškoma reikia suprasti ir gydyti. Kursai šią programą paprastai apima neurologijos, patologija, psichoterapijos ir psichosomatinių vaistą. Įvairūs kiti medicinos klasės yra dažnai reikalinga, taip pat.

Pelningiausi psichiatrijos magistro laipsnį yra naudingas rizikos, kad gali gauti daug naudos vieno 's asmeninio ir profesinio gyvenimo.Laipsnis yra taikoma medicinos srityje su karjeros galimybėmis, kurie dažnai yra tiek asmeniškai vykdyti ir aukštos mokėjimo. Pelningiausi aukštąjį išsilavinimą gali sukelti daugiau profesinės sėkmės.

Studijų gauti magistro laipsnį skiriasi kiekvienoje mokykloje. Vieta tiek sau ir mokyklos turės įtakos studijų išlaidas. Kiekviena institucija turės skirtingus išlaidų už psichiatrijos programą, tačiau gali būti finansinė pagalba prieinama.

Yra daug įvairių psichikos karjera laisvų absolventų magistro laipsnius. Antstolių psichiatrai tiltas tarp psichikos sveikatos ir įstatymo spragą. Jie studijuoja nusikaltėlius ir dažnai padeda nustatyti teisinį bylos nagrinėjimą. Studentai gali eiti į tapę vaikų psichiatrai, kurie orientuoti į diagnozuoti ir gydyti vaikus su psichikos sutrikimais. Kiti eiti į klinikinės psichiatrijos srityje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama naudojant klinikinę praktiką psichikos ligoms gydyti.

Jei 're domina vis psichiatrą, tada jūs turėtumėte apsvarstyti mokosi akredituota magistrantūros studijų programą. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.