Keystone logo

5 Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Patologija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Medicina
  • Patologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Patologija

Magistro laipsnį reikalauja, kad studentai užbaigti vieno iki trijų metų studijų išsilavinimą. Per šį laiką, temos per bakalauro metus bus ištirtos išsamiau. Daugelis programų reikalauti, kad studentai pateikti disertaciją, siekiant pereiti.

Kas yra patologijos magistras? Tai ypač studijų programa bus suteikti studentams su informacija apie kilmės ir infekcinių ligų plitimo. Per šį laiką, mokiniai mokosi, kaip diagnozuoti, tyrimus, užkirsti kelią ir analizuoti įvairių patogenų ir ligas sukeliančius mikroorganizmus. Ši programa yra mokslinių tyrimų intensyvumo ir daug laiko bus išleista mokymosi diagnostikos metodus. Platus kursai biologija, anatomija, organinės chemijos ir fiziologijos reikės baigimo. Akcentuojamas abiejų užkrečiamųjų ir neinfekcinių ligų.

Pelningiausi magistro laipsnį gali būti naudinga įvairiais būdais gausa.Studentai su šių labai pageidaujamą laipsnių paprastai uždirba didesnius atlyginimus nei asmenų, turinčių tik bakalauro laipsnį ar vidurinės mokyklos diplomą.

Galimybė užsidirbti laipsnį kaina svyruoja nuo vienos vietos į kitą. Instituciniai normos, iš kurso medžiagos sąnaudos ir finansinė parama visi turi stiprų poveikį programos išlaidų. Daugiau finansinės informacijos, studentai turėtų kreiptis į savo būsimiems mokyklas tiesiogiai.

Dauguma studentų su šio laipsnio pasirinkti tapti patologai. Patologai, kurie dirba klinikiniuose aplinkose padėti kitoms medicinos specialistams ir gydytojams ieškant ligos kilmę pacientams. Antstolių patologai padėti teisėsaugos pareigūnams ir kitiems atskleisti mirties priežastis, kai Faulowanie įtariamas. Kiti pasirenka įdarbinti savo įgūdžius, kaip mokslininkų, dirbančių atrasti priežastis ir išgydyti įvairias ligas ir ligas.

Yra daug būdų, kaip uždirbti magistro laipsnį.Kai kurie mokslininkai linkę tradicinės klasės nustatymą, o kiti renkasi internetinius kursus. Norėdami sužinoti daugiau, tiesiog ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.