Keystone logo

16 Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Medicinos mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Medicina
  • Medicinos mokslų studijos
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Medicinos mokslų studijos

Magistro laipsnį, gali būti reikalaujama tam tikrų darbo vietų Aukštųjų studijų programų. Studentai gali naudoti juos išplėsti savo švietimo horizontus konkrečias temas ar verslo sektoriuose, o laipsniai gali pagerinti uždirbti potencialą, taip pat.

Kas yra medicinos mokslų magistro? Tai yra programa, kuri egzistuoja kaip slenksčiu tarp kitų programų. Jei studentas nori lankyti medicinos ar odontologijos mokyklą, tačiau nesimokė tinkamų dalykų, o bakalauro programą, itin svarbu, kad jis ar ji gauna teisingą išsilavinimą. Magistro laipsnį medicinos mokslo gali būti studentas įvesti daugiau mokymo specializuotoje mokykloje, teikiant kursinių medicinos mokslo ir siūlo konkrečias studijų sritis, kad gali svyruoti nuo ligų mokslinių tyrimų iki tinkamo dantų priežiūros.

Pagrindinė priežastis, studentas siekia magistro laipsnį medicinos mokslo tapti kvalifikuotas medicinos mokykloje.Už tai, tai nėra neįprasta, kad studentai įvesti programą būsimiems karjeros medicinos mokslinių tyrimų srityje arba tęsti į Ph.D. programa.

Priklausomai nuo įstaiga "dalyvavo, programos kaina skirsis. Vidutiniškai, ši programa gali trukti nuo vienerių iki dvejų metų užbaigti.

Prieš studentas gali gauti magistro laipsnį medicinos mokslo, jis turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį su kreditų fizikos, biologijos ir chemijos. Studentai taip pat turi imtis MCATs prieš įvesdami šią programą, ir tiksli rezultatas reikalingas skirsis tarp institucijų. Nors yra keletas karjeros galimybes su šio laipsnio, didžioji dauguma tų lankyti šią programą padaryti už mokymą reikia įvesti medicinos mokykloje, dantų mokyklą ar konkretų daktaro programa.

Daug programų egzistuoja tarptautiniu studentams gauti magistro laipsnį medicinos mokslo.Nemažai šių programų leidžia studentams imtis kursus internetu, taip, kad jie galėtų dirbti savo tolesnį išsilavinimą aplink įtempto grafiko. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.